Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.398) 28.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim.
elinize kolunuza sağlık

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar yazılımı tekrardan upload edecek birisi varmıdır.Mevcut yazılım 2 saate yakın bir zamanda indi flaş bellek fat32 formatında biçimlendirerek yazılımı boot modunda yükleyeyim dedim ERROR C02 (yazılım dosyası bozuk) hatası aldım tekrar USB den yükleyeyim dedim bu seferde altdaki resimdeki HATALI DOSYA FORMATI uyarısı aldım ne yapabilirim?

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
Perfect=10 numara bu cihazdan gerek SD gereksede HD cam gibi yayın izlemek isteyen KİŞİSEL kalıpla 15-16-16 ayarlasın.Birde TV nin ayarını yaptınmı cammm gibi izlemekten başka bir yol kalmaz size.( Şiddetle tavsiye olunur.)

vodlardaki görüntü çok kötü çözünürlğü hd bile yapsam görüntü kalitesi 240 p film izlemek zevk vermiyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
vodlardaki görüntü çok kötü çözünürlğü hd bile yapsam görüntü kalitesi 240 p film izlemek zevk vermiyor

Yani şimdi neredenn nereyee pes yani ben cihazın görüntü kalitesinden bahsediyorum,siz ise olayı abartıp VOD bölümüne dalıp gitmişsiniz.! Müsadenizle size bazı HATIRLATMALAR yapmak isterim.!!!

1.Bizler bu cihazı alırken şu özellikler bulunacak diye bir sözmü verildide şimdi hesabını sormaya kalkıyorsunuz.
2.VOD bölümü cihaza SONRADAN eklenen EXTRA bir bölümdür.!
3.VOD bölümündeki filmler BELEŞ tir,izlediğinize kar sayacaksınız.( Yok eğer görüntü kalitesi sizi kesmez ise o takdirde size tavsiyem görüntü kalitesi en yüksek BLUE-RAY filmleri USB ye atıp bu şekilde MACHİNEDE izlersiniz.)
4.Bu yazılım başlığında DOKTOR üstattan yapılan ALINTIDA bu yazılımlar ARKADAŞLAR'ım içindir,müşteriler yüklemek zorunda değildir diye yapılan UYARIYI siz bence tekrar okuyun.
5.Haa her şeye rağmen bu kadar destek beni kesmiyor diyorsanız o halde gönlünüzden ne geçiyorsa o şekilde hareket edebilirsiniz...

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Nihayet akşam saat 20.de başladığım yazılımı yükleyebildim haydar üstadın dediği gibi test etmeye aynen devam.

Yazılımı yükledim yazılım notlarına gelince...

1.Youtube OK.
2.Tavşan 4 OK.
3.Vod filmlerde ileri + geri alma OK.

Yazılımı yükleyeli yaklaşık 1 saati geçti cihaz tıkır tıkır çalışmakta olup test etmeye aynen devam...[/B]

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Giriçler + Free server bölümünde ME&NA seçeneği bu yazılımdamı eklendi daha önceden varmıydı ?

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Yazilim icin tesekkurler wifi ile baglanamiyorum yazilimdan sonra cep tel wifi kullaniyorum hotsop ip almiyor 4 teldenedim ayni kolay gelsin hata mesaji veriyor cihaz

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Youtube da kendimin yüklemiş olduğum bir sürü video varken aramada hesabımı girdiğimde çok az video geliyor galiba tam anlamıyla yazılım sorunsuz değil zaten DOKTOR hocamızda test tir herkes yüklemesin demiş.
Bu gibi durumlar çalışan ekibe iletilirse asıl yazılım için daha iyi olur.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
vodlarda yeni eklenen filmler açılmıyor dün açılıyordu bugün yok ilgilililere duyrulur karbon hocam:may-acaba:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazilim icin tesekkurler wifi ile baglanamiyorum yazilimdan sonra cep tel wifi kullaniyorum hotsop ip almiyor 4 teldenedim ayni kolay gelsin hata mesaji veriyor cihaz

Bende WİFİ olayı yok bu konuda size wifi kullanan arkadaşlarımız çalışıp çalışmadığı hususunda yardımcı olacaklardır.

vodlarda yeni eklenen filmler açılmıyor dün açılıyordu bugün yok ilgilililere duyrulur karbon hocam:may-acaba:

Evet doğrudur VOD bölümünde YENİ EKLENENLER bölümünde böyle bir sıkıntı var,fakat sanırım bu yazılımsal değil proxsi server ile alakalı olabilir...

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm olsun next ailesinee..Benim bir sorum olacakti. Ben d.smart aldim uydu ile birlikte ama ben kendi uydumla izlemek istiyorum. Ne yapmam lazim sadece kart var modul yok next machina.yardimci olursaniz sevinirimm.tsk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Slm olsun next ailesinee..Benim bir sorum olacakti. Ben d.smart aldim uydu ile birlikte ama ben kendi uydumla izlemek istiyorum. Ne yapmam lazim sadece kart var modul yok next machina.yardimci olursaniz sevinirimm.tsk

Sizede selamlar arkadaşım kart ne yazikki tek başına MACHİNA da çalışmaz.! Çünkü kart ve modül EŞLEŞMESİ yapılmaktadır.!!! Yada almış olduğunuz cihazı iade ederek onun karşılığında modüllü üyelikle değiştirmeniz gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...