Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.554) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yeni yazılım için emeği geçenlere ve forumda yayınlayan Karbon üstadıma, teknik konularda bıkmadan usanmadan bilgi ve tecrübelerini paylaşan Haydar1966 ustama ve tüm paylaşımcı arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim. Sagolun Arkadaşlar.

Sevgi Saygıyla

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
Yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.iptv konusunda donmalar oluyor.Doktor hocamdan verdiği emekler için çok teşekkür ederim.Ancak satın aldığım iptv linkler ara sıra donuyor.Ancak pc de donma olmuyor.Satın aldığım yer cihazda sorun olabilir dedi.Teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.iptv konusunda donmalar oluyor.Doktor hocamdan verdiği emekler için çok teşekkür ederim.Ancak satın aldığım iptv linkler ara sıra donuyor.Ancak pc de donma olmuyor.Satın aldığım yer cihazda sorun olabilir dedi.Teşekkürler.

Sayın arkadaşım ister inanın ister inanmayın MACHİNA da daha bu hafta sonu baştan aşağı takılma ve donma olmadan maçları izledim.!

Son düzenleme:

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
sn.haydar 1966 tercübeleriniz doğrultusunda yeni yazılımı boot modunda yükledim bu işlemden sonra fabrika ayarlarında 1 nolu seçeneği sildim görünen oki bu seçenek bir önceki yaptığımız kişisel ayarları siliyor.ancak kanallar silinmiyor.fakat **** lerde silinmiş oluyor **** leri bir önceki yazılımla birlikte verilen dosya ile yükledim ve yedeğimi aldım gözlemim o durki bu yazılımda görüntü kalitesi daha güzel her zaman standart modda izlerim şimdi renkler daha canlı ve şeffaf çalışma şu haliyle stabil gözüküyor yardımlarınıza teşekkür eder bu yazılıma emek verenlere saygılarımı sunarım.
sizler oldukça cihazlarımızı endişesiz kullanıyoruz.hayırlı günler dileğiyle

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
sn.haydar 1966 tercübeleriniz doğrultusunda yeni yazılımı boot modunda yükledim bu işlemden sonra fabrika ayarlarında 1 nolu seçeneği sildim görünen oki bu seçenek bir önceki yaptığımız kişisel ayarları siliyor.ancak kanallar silinmiyor.fakat **** lerde silinmiş oluyor **** leri bir önceki yazılımla birlikte verilen dosya ile yükledim ve yedeğimi aldım gözlemim o durki bu yazılımda görüntü kalitesi daha güzel her zaman standart modda izlerim şimdi renkler daha canlı ve şeffaf çalışma şu haliyle stabil gözüküyor yardımlarınıza teşekkür eder bu yazılıma emek verenlere saygılarımı sunarım.

sağolsun haydar usta bizlere buradan yardımlarını esirgemeden destek oluyor
her yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönmemizi ister
vede her zamanda yedek alın der
ben doğrusu onun bu tavsiyelerine uyarak cihazı kullanmaya çalısıyorum
vede şu ana kadar da cihaz beni hiç mahçup etmedi
o benden memnun bende ondan memnun geçinip gidiyoruz
ha birde sadece haydar ustama değil buradan emeği geçen bütün arkadaslarada ayrıca teşekkür ederim haklarını yemiyeyim
ALLAH razı olsun

alex1000

0
Üye
21 Eki 2013
21
0
1
Next Machina 3D

cihazını bizlere öneren ve yapımda yada yazılım sorunlar da bizlerden desteğini çekmeyen ustalarımıza teşekkür ederiz..

İptv sistemini biraz daha geliştirmemiz gerekir.

İptv sistemindeki turkey kanalları çalışmamaktadır.
Diğer ülkelere ait olan kanalları da izlerken bağlanmıyor. Cihazla alakalı olan bir sorun değildir..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sn.Zafer bey öncelikle bu güzel sözleriniz için teşekkürler bizlerin amacı zaten siz kullanıcıların sıkıntılarına bir nebze ilaç olabilmek.Cihazdaki görüntü kalitesi sanki 4K gibi gerçektende inşaallah ilerleyen zaman diliminde birde bu cihazın 4k sı çıkarsa değmeyin keyfimize. Herşeyin hayırlısı olsun inşaallah sevgi ve saygılarımla...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Sn.Zafer bey öncelikle bu güzel sözleriniz için teşekkürler bizlerin amacı zaten siz kullanıcıların sıkıntılarına bir nebze ilaç olabilmek.Cihazdaki görüntü kalitesi sanki 4K gibi gerçektende inşaallah ilerleyen zaman diliminde birde bu cihazın 4k sı çıkarsa değmeyin keyfimize. Herşeyin hayırlısı olsun inşaallah sevgi ve saygılarımla...

Arkadaşları bilmem! Ben Machina3D nin 4K modeli çıkaçak ümidi ile bekliyorum ,yurt dışında-memlekete NEXTti getiren arkadaşım Machina4K nın modelni ehtimal verdi bana, iki sene önce Machinanın minix çıkacak ehtimalnı da vermişdi bana -kendisi Doktorun arkadaşı !

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,011
12,251
113
ALMANYA
Iptv bölümüne radyolar 2 yazilim önce cikarilmisti yeni cikacak yazillimda yeni den eklenirse cok iyi olur @Doktor iletille bilirmi bu sorun daha önce de yazmistim.

kahramanx21

0
Üye
2 May 2013
9
0
3
- (+18) Playboy 1 (Full) uygulamasına özel kategori eklendi
- (+18) Playboy 2 (Turko E.) Eklendi.
- (+18) Playboy 3 (Extreme E.) Eklendi. İçerikler sürekli güncellenecek. en son yazılımı yükledikten sonra bu yakarıda ki bölümleri görmedim bunlar için ne yapmalıyım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
- (+18) Playboy 1 (Full) uygulamasına özel kategori eklendi
- (+18) Playboy 2 (Turko E.) Eklendi.
- (+18) Playboy 3 (Extreme E.) Eklendi. İçerikler sürekli güncellenecek. en son yazılımı yükledikten sonra bu yakarıda ki bölümleri görmedim bunlar için ne yapmalıyım

Selamlar kardeşim yapmanız gerekenleri aşağıya yazıyorum...
1.M+ tuşuna basın MEDYA-PORTALI yazan yere gelip OK leyin.
2.Karşımıza gelen bölüme kumandanın üzerindeki KIRMIZI tuşa basın,şifre ekranına 1234 tuşlayın o behsetmiş olduğunuz bölümler aynen gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...