Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.554) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
Machina 3D çift Tuner cihazımın görüntüsünü tv seyretmek için,
Elimde var olan Next SW97-02B Tablete nasıl aktarırım

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
yazılımı 1 12 2016 yükledim gayet güzel hazırlanmış sorunsuz yüklendi iptv gayet güzel clkışmakta mod bölümü calışıyor yayınlar gidene kadar izleriz umarım yazılımı yapan arkadaşlara teşekkür ederim tabi siteye veren arkadaşları unutmamak lazım onlarada ayrıca teşekkür ederim saglıkla kalın

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Cihazıma yüklemiş olduğum bazı iptv yayınlarında 2 ile 3 saniye kopmalar meydana geliyor nedeniyle ilğili bilgi almak istiyorum teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Cihazıma yüklemiş olduğum bazı iptv yayınlarında 2 ile 3 saniye kopmalar meydana geliyor nedeniyle ilğili bilgi almak istiyorum teşekkürler

Sevgili kardeşim aslında bu akşam bir karar aldım kendi kendime bundan sonra sıkıntısı olupta tam anlamı ile AÇIKLAMA yapmadan yardım isteyen her kim olursa olsun bundan sonra cevap falan vermeyeceğim.

Cihazına yüklemiş olduğun senin deyiminle bazı ıp tv yayınları derken neyi kasdediyorsun.? Ücretlimi yoksa Freemi.? Sizler bizlere yardımcı olunki bizlerde size yardımcı olabilelim...

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
ilginize teşeükükürler hocam,cihaz 3 d çift tüner çanak 1.70motorlu,internet limitsiz 16gbhz .şimdi World-stellte form dan m3u olarak verilen listeyi yüklediğim zaman talbi bazı listelerde cihaz 2 ile 3 dakika gösterim yapamıyor bunun nedeni için yazmıştım saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ilginize teşeükükürler hocam,cihaz 3 d çift tüner çanak 1.70motorlu,internet limitsiz 16gbhz .şimdi World-stellte form dan m3u olarak verilen listeyi yüklediğim zaman talbi bazı listelerde cihaz 2 ile 3 dakika gösterim yapamıyor bunun nedeni için yazmıştım saygılar

Evet olay şimdi anlaşıldı kardeşim sizinde yazmış olduğunuz gibi yaşamış olduğunuz bu durum çok büyük ihtimalle yüklemiş olduğunuz FREE-SERVER lerden kaynaklanmaktadır.Birde sizden ricam GEZGİNLER sitesine girin orada arama motoruna VLC yazın üst taraftaki dosyayı indirmeye başlayın,dosya inerken bir zahmet bakın bakalım indirme hızınız ne görünüyor o anda...

odemirbag

0
Üye
23 Tem 2016
55
0
6
Kusura bakmayın son yazılımı yükledikten sonra FreeShare da açılan kanalların hiç biri açılmıyor.
son yazılım ile ilgisi varmıdır

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sevgili hocam indirme hızı 13.9 ,görünüyor

Çok güzel kardeşim demekki o zaman sorunun kaynağı FREE-IP ler ne yazikki.!

Kusura bakmayın son yazılımı yükledikten sonra FreeShare da açılan kanalların hiç biri açılmıyor.
son yazılım ile ilgisi varmıdır

Sevgili kardeşim niçin kusura bakalımki ama bunun yüklemiş olduğunuz yazılımla bir alakası ne yazikki yoktur.Dün akşam saatlerinden beri FREE-SHAREDE paylaşım yoktur.Cihazınızın ayarları ile oynamayınız herhalde yarın en geç akşama halledilmiş olur...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
sevgili hocam indirme hızı 13.9 ,görünüyor

arkadaşım sorununuza haydar ustam cevap vermiş ufacık bir eklemede bulunuyum.
ister ücretli ister ücretsiz serverların kapasitesi (30-50-100-500 kişilik gibi),sunucuları,sunucunun uzaklığı ,yayınların sd-hd veya uhd 3d 4k olmaları internet hızlarının değişken olması bazı sunucu ıp lerinin çıkışa kapatılması bizim cihazları etkileyen en büyük etkendir .Bilginize

not : ıp tvleri aldığınız siteler dahi etkendir aynı ücretsiz ıptv listesini bizler gibi kaç kişi indirmiştir.
.

odemirbag

0
Üye
23 Tem 2016
55
0
6
teşekkür ederim. fx ler bugun vardı sonra güncelleme yaptıktan sonra gidince bir an gözlerim doldu :)

çok teşekkürler

alex1000

0
Üye
21 Eki 2013
21
0
1
İptv bölümünde bedava olan yayınlar hiç biri çalışmamaktadır. Önceki yazılımlarda sorunsuz olarak bedava ulusal kanalların yayınlarına ulaşabiliyorduk.

Bu son gelen yazılımlar yapılırken bedava izlenen yayınlara destek verilmemiş.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İptv bölümünde bedava olan yayınlar hiç biri çalışmamaktadır. Önceki yazılımlarda sorunsuz olarak bedava ulusal kanalların yayınlarına ulaşabiliyorduk.

Allah aşkına bunun yazılımla ne alakası var.!!! Size bu tür yayınların sürekli ve devamlı olacağına dair bir garantimi verildiki bu şekilde yazma gereğini hissettiniz..

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93

bu gün itibarıyla bakın açık ulusal dediğiniz kanallar ve diğerleri

ulusal dan kastınız acaba hangileri
ıp ile pek işim olmaz zaten ama baktım açıyor

Son düzenleme:

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Merhaba arkadaslar kullandigim cihaz machina 3d cift tuner
Sorunum hotbird uydusundaki bazi frekanslarda sorun yasiyorum ornegin 12692 27500 H
Astra veya turksat uydusundan bu frekanstaki kanala gecince sinyal geliyor 2 saniye sonra gidiyor dahada gelmiyor.
Denediklerim fabrika ayarlarina geri dondum
Yazilim yeniden yukledim olmadi
Not: Sinyallerde sorun yoktur. Baska uydu cihazi takip denedim sorunsuz calisiyor.

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Tuner 2 de deneyin , tabiki anten kablosunu Tüner 2 ye taktıktan sonra tekrar uydu kanallarını taratıp kaydedin.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaslar kullandigim cihaz machina 3d cift tuner
Sorunum hotbird uydusundaki bazi frekanslarda sorun yasiyorum ornegin 12692 27500 H
Astra veya turksat uydusundan bu frekanstaki kanala gecince sinyal geliyor 2 saniye sonra gidiyor dahada gelmiyor.
Denediklerim fabrika ayarlarina geri dondum
Yazilim yeniden yukledim olmadi
Not: Sinyallerde sorun yoktur. Baska uydu cihazi takip denedim sorunsuz calisiyor.

Sevgili kardeşim söz konusu tp değeri HOTBİRD uydusunun en sıkıntılı değerlerinden biridir.! Sizin deyiminizle başka cihazda gösteriyor ama bunda çalışmıyor demek olmaz.! Belkide cihazın dayzek ve uydu yapılandırmasında yapılandırmayı eksik yapmış olabilirsiniz bu konuda eminmisiniz.? Siz önce bana bu konuda net bilgi verin sinyal bu kadar iyi diyorsunuz o halde machinadada çalışması gerekir...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Sevgili kardeşim söz konusu tp değeri HOTBİRD uydusunun en sıkıntılı değerlerinden biridir.! Sizin deyiminizle başka cihazda gösteriyor ama bunda çalışmıyor demek olmaz.! Belkide cihazın dayzek ve uydu yapılandırmasında yapılandırmayı eksik yapmış olabilirsiniz bu konuda eminmisiniz.? Siz önce bana bu konuda net bilgi verin sinyal bu kadar iyi diyorsunuz o halde machinadada çalışması gerekir...

Hocam bir kac kere fabrika ayarlarina dondum sorun cozuldu an itibariyla gosteriyor. Sinyal %71 kalite %76

SAMUT

0
Üye
14 Ara 2016
5
0
1
emeğine sağlık içinde bulunan free server nasıl aktif oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...