Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.554) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Menü tuşuna basın ordan giriş tercihlerine gir en allta
Free share seçeneği var kapalı veya açık yap kırmızı tuşla onaylayıp çıkın bu kadar kolay gelsin

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
bütün ustalarımızın ve arkadaşların yeni yılını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
haydar hocam bir konuya değinmeden geçemiyeceğim bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.hocam evde 2 adet uydu alıcısı mevcut biri machina 3d diğeri 2000 cıs süper plus tek bir çanaktan 2 çıkışlı bir lnb.ile alıcılara ayrı kablolar vasıtasıyla bağlı örneğin her iki alıcıda açık birinde herhangi bir kanalı seyrederken diğer odadakinde cihazı açarken veya bazen doğal olarak farkı bir kanala geçilirken diğerinde çok kısa süreli bir mozaikleşme oluyor yıllardır aynı düzen next alıcı kullanıyorum gözlemim her zaman bu şekilde sizce bu normalmidir.
diğer bir isteğimde tv.deki bir görüntüyü bu sitede paylaşmak için nasıl bir uygulama yapmam gerekir yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bütün ustalarımızın ve arkadaşların yeni yılını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
haydar hocam bir konuya değinmeden geçemiyeceğim bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.hocam evde 2 adet uydu alıcısı mevcut biri machina 3d diğeri 2000 cıs süper plus tek bir çanaktan 2 çıkışlı bir lnb.ile alıcılara ayrı kablolar vasıtasıyla bağlı örneğin her iki alıcıda açık birinde herhangi bir kanalı seyrederken diğer odadakinde cihazı açarken veya bazen doğal olarak farkı bir kanala geçilirken diğerinde çok kısa süreli bir mozaikleşme oluyor yıllardır aynı düzen next alıcı kullanıyorum gözlemim her zaman bu şekilde sizce bu normalmidir.
diğer bir isteğimde tv.deki bir görüntüyü bu sitede paylaşmak için nasıl bir uygulama yapmam gerekir yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar Zafer bey hem bir sıkıntınızdan bahsetmişsiniz hemde bir video nasıl paylaşabilirim diye sormuşsunuz...
1.Dile getirmiş olduğunuz sorun ne yazikki çok büyük ihtimalle lnb de arıza vardır.
2.Çekmiş olduğunuz bir videoyu YOUTUBE yükleyin sonra linkini siteye koyun yok eğer problem olursa bana linki verin ben yüklerim merak etmeyin.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
machina 3d serisi yeni yazılımları

başka bir siteden edindiğim bilgilere göre machina 3d serisine yeni yazılımlar önümüzdeki hafta başı verileceği belirtilmiş.hayırlı cumalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...