Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD ( 07-04-2012 ) Tarihli FreeShare Server Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enver07

0
Üye
17 May 2012
8
0
1
sayın ilgili emeği geçen hocalarıma ve bilgisi olan arkadaşlar; ben next Minix HD uydu aldım şu an memnunum fakat bir konuda bilgi almak istiyorum. görüntü kaydını HDD ye yüklemede "000.ts" olarak yükleme yapıyor... bu yüklenen format bilgisayarımda açmıyor, PC de açabilecek formatta bir görüntüyü nasıl yükleyebilirim... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Kayıt programlama ekranında pc eveti seçmen lazım. ancak hd kanllarda aktif olmuyor.

enver07

0
Üye
17 May 2012
8
0
1
bana göre hiçbir artısı olmayan yazılım .çünkü bende hacıyolu gözlergibi dört gözle bu çıkacak yazılımı bekliyordum .malesef hüsrana ugradım .mail adresimde linki görür görmez hemen indirip usb ye atıp yükledim. sorunsuz birşekilde yukledi .ve otamatıkman kendisini yeniden başlattı .birde baktım sanki faprika ayarlarına dönmüş yani ilk aldıgım günkü kanallar var ortada. benim düzenlediğim fovariler filan yokolmuş .oysa okadar zaman harcamıştım o fovariler için .ama yokoldu. tekrAR OLUŞTURACAM ARTIK. birde servırım vardı .oda yokolmuş tekrar girecem.hepsini. anladıkda zaten bu degişiklikleri bekliyorduk . hadi bakalım birde şu beklentilerimiz ne oldu diye bakalım dedim .şifreli kanaldan yaptıgı kayıtlara şifre koyma işi düzeltilmişmi diye. baktım degişen bişey yok .aynen şifreli kanaldan yaptıgı kayda şifre koyuyor .sifresiz kanaldan yapılan kayıtlarda şifre yok . yani anlıyacagınız hiç kazanım olmadan .kendime bir sürü iş cıktı. tavsiyem kayıt olayında beklentisi olanlar varsa boşuna bu yazılımı yüklemesin. bana göre artısı yok eksisivar.denedim ve buraya yazdım bilgilerinize arzolunur.şifreli kanaldan yaptunuz kayıtlari başka cıhazlarda kullanamıyorsun .sadece şifresiz kanaldan yaptıgınız kayıtları paylaşabilirsiniz .onlarda sorun yok

güncelemem yapmadan önce kanallara ait yedeklmenizi laıni gümceleme yaptıktan sonra sadce kanllara ait yedeğinizi geri yükleyin. YAzılıma ait yedeği değil kanlarara ait olanı yükleyin.

endera

0
Üye
22 Mar 2012
7
0
1
hata2

benim ciddi bir sorunum var urunu aldıgımdan beri devam ediyor... 5-6 kanal zaplayınca sinyal gidiyor... cihazı kapatıp acıncaya kadar gelmiyor.... cok nadir sorun olmuyor ama genel itibari ile iyica can sıkıcı bir durum aldı artık ne yapabilirim... next servislerine mail attım ama geri dönüş yapan kimse yok... bu sorunun sebebi nedir.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Yeni yazılımlarda FreeShare server sorunu çözülecektir, çalışmalar devam ediyor..
Sorunsuz server ve extra eklentiler bulunan yazılım en kısa zamanda forumumuzda verilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...