Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.( MAVİ MENÜLÜ )

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Kardesim, Sunu detayli anlatiniz lütfen.android kumanda yazilimini telefona mi,yoksa minix hd ye mi atacagiz. Tesekkurler.

omer3952

0
Üye
9 Şub 2012
5
0
1
bilgi

tlf.atacaksın attığın yerden kurup ağ üzerinden scan yapınca zaten hemen geliyor.test ettim gayet güzel çalışıyor.ellerinize sağlık

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
İyi geceler arkadaşlar
Yeni yazılımı yüklediğim zaman server bilgilerim silinirmi.
Cihazı aldığımda server bilgileri yüklenmiş olarak gelmişti.

Hangi server ? Cihazda bulunan F-Share ücretsiz server mi ? yoksa sizin satın almış olduğunuz NewCamd ya da CCCam server mi ? satın almış olduğunuz server bilgileri silinir daha önceden bu bilgilerinin yedeğini satın aldığınız yerden almanız gerekir hatta linkte anlatımımda olduğu gibi USB belleğe yedek alıp uğraşmadan kolayca cihaza geri yükleyebilirsiniz.

http://www.next.web.tr/showthread.php?t=177
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=339

Eğer F-Share yani ücretsiz server ise silinmez sadece Network ayarlarında iken 666666 tuşlayarak sarı renki F-share yazısını tekrar aktif etmeniz yeterli..

Ben Bu yazılımı kurarsam Bütün Kanal Bilgilerim Gider mi acil yardım lütfen

bu konunun 4.mesajında cevaplamıştım tekrar yazayım, yazılımı yüklerken Güncelleme Modu : ''Sadece Yazılım'' seçilirse mevcut kanallarınız silinmez.

Sayin karbon uzaktan kumandayi nasil kullanabİlİrİz..İnternet gereklİmİ?

Tabiki internet gerekli ,hem telefonun hemde cihazın aynı internet ağında bağlı olması gerekmekte ve telefonun Android olması gerekir tabi...

cuneyt1977

0
Üye
22 Eyl 2012
2
0
1
Yeni yazılım için teşekkürler.Yazılımı yükledim,tüm internet fonksiyonları çalışmasına rağmen youtube yine connection failed hatası verdi.Herhangi bir çözümü var mı acaba?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yeni yazılım için teşekkürler.Yazılımı yükledim,tüm internet fonksiyonları çalışmasına rağmen youtube yine connection failed hatası verdi.Herhangi bir çözümü var mı acaba?

Cihazın sistem bilgileri kısmında maincode bölümünde ne yazıyor bildirir misiniz ? Youtube ile ilgili bir sıkıntı görünmüyor..

cuneyt1977

0
Üye
22 Eyl 2012
2
0
1
Cihazın sistem bilgileri kısmında maincode bölümünde ne yazıyor bildirir misiniz ? Youtube ile ilgili bir sıkıntı görünmüyor..

Maincode kısmında V1.19B3 20120817-104216 yazıyor.Yüklediğim dosya ilk sayfada verilen 21.09 dosyası,siz yazdıktan sonra sistem bilgisine baktım sanırım eski yazılım yüklenmiş değil mi?.usb ile güncelleme yaptım ama güncellemeden sonra cihaz açılırken yeni bir güncelleme var dedi,uydudan bir download işlemi gerçekleştirdi.Acaba o sırada tekrar eski yazılımı mı aldı?

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Maincode kısmında V1.19B3 20120817-104216 yazıyor.Yüklediğim dosya ilk sayfada verilen 21.09 dosyası,siz yazdıktan sonra sistem bilgisine baktım sanırım eski yazılım yüklenmiş değil mi?.usb ile güncelleme yaptım ama güncellemeden sonra cihaz açılırken yeni bir güncelleme var dedi,uydudan bir download işlemi gerçekleştirdi.Acaba o sırada tekrar eski yazılımı mı aldı?

maincode : V1.20B1* / 20120920-163534 olacak benim eklemiş olduğum yazılımı cihazınıza USB bellk ile güncelleme modu sadece yazılım olarak seçiniz,(uydu üzerinde yazılım henüz aktif değildi 1-2 saat öncesine kadar. )

mukor

0
Üye
21 Nis 2012
9
0
1
admin teş ama ben yukledim sadece youtubegiryorum diger belgesel kanallar acmiyor lutfen ilgilenirmisin emeginize saygiliyim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
admin teş ama ben yukledim sadece youtubegiryorum diger belgesel kanallar acmiyor lutfen ilgilenirmisin emeginize saygiliyim

Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları bölümünde iken kumandadan 666666 tuşlayarak sarı renkli Free Share yazısını aktif hale getiriniz..

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
cihazıma yeni yazılımı yükledim
android cihazıma da kumanda programını attım
aynı ağ üzerinden hem uydu hemde telefonla modeme bağlıyım..
FAKAT android telefonuma yüklediğim kumanda programında SCAN yaptığımda NO SERVER uyarısı veriyor..... bir türlü bağlanamadım
telefonumun markası: Samsung Galaxy Y S5360

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :

Not : Minix HD PEMBE ve MAVİ Cihazlar için Next MinixHD isimli dosya yüklenecek
Minix HD Black için Next Minix_Black isimli dosya yüklenecek.

Youtube için yazılım beklioduk ama Uzaktan Kumanda büyük bomba oldu fakat , hepimizin ortak isteği tartışmasız bi arama motoru Uzaktan Kumandayı yapan bu isteğimizi çıtır çerez olarak algılar , büyük iş çıkardın teşekkürler ...