Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.( MAVİ MENÜLÜ )

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Yazılımı yükledim ama Hava durumu ve RSS okuyucu hiçbir bilgi yok çalışmıyor, YouTube çalışıyor... başka arkadaşlarda nasıl bilmiyorum. bilgilendiriseniz sevinirim.... teşekkürler.

leoness

0
Üye
23 Eyl 2012
1
0
1
Yazılımı yükledim ama Hava durumu ve RSS okuyucu hiçbir bilgi yok çalışmıyor, YouTube çalışıyor... başka arkadaşlarda nasıl bilmiyorum. bilgilendiriseniz sevinirim.... teşekkürler.

aynen sadece youtube a fix gelmis gerisi yalan yine guncelleme bekleyecegiz anlasilan

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Evet güzel olmus tesekkurler.bende Mavisi var firepower acıldıkdan. Bir murder sonra,connection aborted,yaziyor ve video kapaniyor.

Aktepe59

0
Üye
20 Ağu 2012
2
0
1
Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :

Not : Minix HD PEMBE ve MAVİ Cihazlar için Next MinixHD isimli dosya yüklenecek
Minix HD Black için Next Minix_Black isimli dosya yüklenecek.

Hocam ben NextStar YE - 18000 HD kullanicisiyim ayni sorunlar bende yasiyorum.
NextStar YE - 18000 HD icinde yazilim cikacakmi? tesekkürler

cin83ali

0
Üye
4 Haz 2012
3
0
1
Bende sorun oldu acil yarım youtube videolar açmıyor bağlantı hatası yazıyor ama kumanda özelli ve web radyo ve internet olan herşey çalışıyor acil yardım lütfen

mefo3

0
Üye
30 Haz 2012
3
0
1
teşekkürler

maincode : V1.20B1* / 20120920-163534 olacak benim eklemiş olduğum yazılımı cihazınıza USB bellk ile güncelleme modu sadece yazılım olarak seçiniz,(uydu üzerinde yazılım henüz aktif değildi 1-2 saat öncesine kadar. )[/QUOT]0

her şey için teşekkürler. web radyo özelliği de çok güzel olmuş. bir de bEelgesel kanallarından hangilerini izleyebiliyoruz freeshare yaptığımızda? mesela discovery kanalı şifreli görünüyor. bunu da çözecek mi?

Son düzenleme:

berber

0
Üye
20 Eyl 2012
3
0
1
arkadaşlar indirilen yazılım dosyaları zip den nasıl çıkarılr anlatırsanız çok iyi olur resimli varsa dahada iyi olur şimdiden tşk

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
gazetelerin rss lerini cihaza nasıl ve nerden yüklüyoruz.Son yazılım da yoktu.

aspava2270

0
Üye
13 May 2012
2
0
1
sevgili admin ben bu vermiş olduğunuz güncellemeyi cihaza yükledim ama daha önce bundan önceki tarihli güncelleme yok oldu şimdi ne radyolar ne de youtubede indirme v.s. görünmüyor ...tekrar uydudan ve netten güncelleme yapmaya çalıştım ama bir türlü olmuyor...size zahmet ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden kolay gelsin