Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.( MAVİ MENÜLÜ )

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
her şey için teşekkürler. web radyo özelliği de çok güzel olmuş. bir de bEelgesel kanallarından hangilerini izleyebiliyoruz freeshare yaptığımızda? mesela discovery kanalı şifreli görünüyor. bunu da çözecek mi?

Türksat uydusunda F-Share ile çözülen kanal yok. HotBird uydusunda bulunan kanalları seyredebilirsiniz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

hasanusta38

0
Üye
23 Eyl 2012
2
0
1
ANTALYA
gelincikfm.com.tr.vu
yeni yazılım

selam arkadaslar bende next minix hd var önceden youtube sorunu vardı en son formda verilen güncel yazılımı yükledim fakat simdi normal yayını izlerken aradabir ekranda bir yazı belirip kayboluyo sanırım hız ile ilgili biseyler yazıyo ama tam okuyamıyorum hemen kayboluyo bu sorun acaba yeni yazılımdanmı kaynaklanıyor bana bilgi verebilirseniz sevinirim simdiden tesekkürler

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 ay önce Samsung TV aldım teknosadan. Yanında Next Minix HD Black geldi. İyi hoş ama görüntü dağılma yapıyor. Başka herhangi bir filmde sorun yok. DVD, Blu-Ray, HDD 'den filmlerde böyle bir sorun yok. (1080p olmasa bile) Bu arada görüntü 1080i 50Hz modunda geliyor.Fabrikadan geldiği gibi bütün ayarlar. Görüntü modu, resim ayarları herşey varsayılanda hiçbirinde değişiklik yok. Ancak görüntüde dağılma var. Burada yapabileceğim birşey var mı yoksa servise mi götüreyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

ozgebru

0
Üye
25 Ağu 2012
7
0
1
sn arkadaşlar:yeni yazılım sonucunda şifreli kanallar(internetli) gösterirken youtube,web radio,hava durumu ve rss okuyucu ' da internet bağlantısı yok diyor.Acaba bu durum yazılım hatası mı yoksa ben bir yerde hata mı yapıyorum? saygılarımla

mega53

0
Özel Üye
6 Nis 2012
16
2
3
flaşla bellekle yeni yazılımı yukledim dahasonra uyduya yeni yazılım ekledi galıba cihaz güncelleme yaparken son aşamada hata verdi, "hata tamamlanmadı"
açılmıyor,
loaderle yazılım yüklüyorum, yine yüklemiyor,

yükleme kabloyla daha önce çok yükledim busefer yükleme sorunu var.

yükleme şekli

loduru çalıştır browse dosyayı çağır.
ınclude bootloader kutucuğu işaretle NEXT diyip 15 saniye içinde
başlıyacak..

denenmiştir...

şimdi epromdamı sorun oluştu flaştamı ne öneriyosunuz ? kurtarma yazılımı hangisi ..

teşekkürler..

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
flaşla bellekle yeni yazılımı yukledim dahasonra uyduya yeni yazılım ekledi galıba cihaz güncelleme yaparken son aşamada hata verdi, "hata tamamlanmadı"
açılmıyor,
loaderle yazılım yüklüyorum, yine yüklemiyor,

yükleme kabloyla daha önce çok yükledim busefer yükleme sorunu var.

yükleme şekli

loduru çalıştır browse dosyayı çağır.
ınclude bootloader kutucuğu işaretle NEXT diyip 15 saniye içinde
başlıyacak..

denenmiştir...

şimdi epromdamı sorun oluştu flaştamı ne öneriyosunuz ? kurtarma yazılımı hangisi ..

teşekkürler..

Selamlar ;

Buradaki editör ile
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=7

Son yazılım yada herhangi bir yazılımı zipli dosyanın içindeki kabloyu kullanarak PC üzerinden yazılımı atarken, bazen gözden kaçan ufak bir detay oluyor

Editör ile yazılımı seçip gerekli kutucuğu (Include bootloader) işaretledikten sonra yazılımı seçip ''next'' dedikten sonra cihazın fişini elektriğe takınız..Daha önceden takarsanız yazılımı yükleyemezsiniz,
Kolay gelsin.

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Merhaba

Bir sonraki yazılımda radyo dinlerken televizyon ekranı belli bir kısa zaman diliminde uyuma moduna geçse ve müzik çalmaya devam etse iyi olur gibi düşünüyorum.

goodbay

0
Üye
27 Eyl 2012
2
0
1
yazılımı usb den atmaya calısıyorum ancak cihaz usb deki yazılımı gormuyor fat32 olması gerekiyor diye okudum ancak format cevirmeye calısacaktım usb zaten fat32 cihaz yazılımı neden gormuyor acaba ??

guncelleme dosyası bolumunde dosya yok yazıyor

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
yazılımı usb den atmaya calısıyorum ancak cihaz usb deki yazılımı gormuyor fat32 olması gerekiyor diye okudum ancak format cevirmeye calısacaktım usb zaten fat32 cihaz yazılımı neden gormuyor acaba ??

guncelleme dosyası bolumunde dosya yok yazıyor

Yazılımı zipten çıkart,usb içinde sadece abs.uzantılı dosya olsun başka hiç bir şey olmasın, yine görmez ise usb bellek takılı iken cihazı kumandadan kapatıp açın öyle dene..

goodbay

0
Üye
27 Eyl 2012
2
0
1
problemi cozdum dosya halinde atılınca gormuyormus sadece yazılımı atınca gordu tesekkur ederim usta elinize saglık cihazı aldıgım uzun sure oldu ama daha yeni yeni kullanmaya basladım formunuzda bilgilendirme icin cok guzel bir forum ellerinize klavyenize saglık

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
arkadaşlar selam yeni yazılımı yükledim kanal yedeğini almıştım fakat yeni yazılımı yükledikten sonra kanal geri yükle yaptım kabul etmedi birde mesela hotbirdte iken turksata geçince kanalları açmıyor sinyal sorunu oluyor ne yapmam gerekir

spart_hacus

0
Üye
22 Eyl 2012
1
0
1
merhaba ben bu yazılım ve key yükleme konusunda acemiyim yaklaşık 1 hafta önce minix hd black cihazını aldım usb den dediğiniz güncel emu keyleri dosyasındaki abs uzantılı dosyayı usb ye attım(black için olanını) ve güncellemek için usb yi taktım fakat bin dosyası boyutunu aşıyor gibi bir uyarı çıktı ve yüzde 0 da kaldı devam etmedi uydudan güncelleme yapmaya çalışıyorum şu an o da yüzde 0 da hiç bir ilerleme yok neden olur acaba şimdiden çok teşekkür ederim

serkankilic73

0
Üye
25 Ocak 2012
4
0
1
Yazılımı yükledikten sonra free share çalışmıyor, ip almasına rağmen şifreleri çözmüyor, ne yapmam lazım.

baykan

0
Üye
29 Eyl 2012
1
0
1
usb de kayıtlı mp4 uzantılı 3 video dan 2'sini izleyemiyordum bu güncelleme ile izlenebiliyor artık ...