Neler yeni

Next Minix HD Serileri FreeShare(Ücretsiz Server) Hk. ( Başka Konu Açmayınız.! )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uyducu2010

New member
Üye
açılmayan 19,2 deki kanallar hk

hocam yardımcı olurmusun next 18000 hd cx kullanıyorum hotbirdde sorun yok ama astra 19,2 uydusunda freeshare ile 1 tane bile şifreli kanal açılmıyor.
güzel kardeşim uydu alıcım 19500 free şhare desteği var bende çanak motorlu 25 uydunun 25 indede açıyor 19,2de hemen açılmayan yok öde izleler var bir kaç paket içindeki yayınlar bilginize

selin123

Well-known member
Üye
evet üstadım bizdede aynı maalesef son yazılımdan sonra kanallar açılmıyor,belki yeni yazılımda açılır.

uyducu2010

New member
Üye
açılmayan kanallar hk

evet üstadım bizdede aynı maalesef son yazılımdan sonra kanallar açılmıyor,belki yeni yazılımda açılır.
selin kardeşim yazılımla halakası yok kardeşim bende next19500 var bende gşaharede var doğu75 batı 30 uydularındaki yayınlar açılmaktadır çanak motorlu hotbirdte astrada hemen hemen hepsi açılmakta albir 19500 açılıyormu açılmuyormu görürsün bilginize

gezenefsane

New member
Üye
free share

free share de şu an bi sorun mu var acaba, hotbird uydusundaki kanalları izleyemiyorum

gezenefsane

New member
Üye
free share

free share de şu an hotbird kanallarını izleyemiyorum, bi sorun mu var acaba

birisi21

New member
Üye
benım cıhazda mavi mınıx hd sky sport kanallarını acmıyor donuyor ve sonra uydu kapanıyor bağlantı gıdıyor nedeni ney acaba

berx

New member
Üye
İyi günler.yeni hd minix mavi aldım.telimden hotspot yaparak wifiye bağladım.freeshare sarı ikon aktif yaptım.ip yenile dedim. Stb ip almıştır diyor.youtube fln herşey açılıyor.ama hiçbir şifreli kanal açılmadı.açılan kanallardan birkaç örnek verirmisiniz lütfen

onur22

New member
Üye
sistemde sorun mu var uydu yazılımı geldikten sonra hiç bir kanal açılmıyor bilgisi olan varmı

onur22

New member
Üye
next minix hd col sistemde sorun mu var uydu güncellemesi geldi acılan kanalların hiç biri açılmıyor ne yapman gerekir

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
next minix hd col sistemde sorun mu var uydu güncellemesi geldi acılan kanalların hiç biri açılmıyor ne yapman gerekir
FreeShare aktif mi kontrol ediniz, network ayarları kısmında Sarı tuş görünüyor mu kontrol edin. ayrıca internet bağlantınız da sağlıklı olsun.

onur22

New member
Üye
usta sarı tuş görünmüyor ayarlamam için görüntülü bilgi vermeniz mümkün mü teşekkürler

tlg68

New member
Üye
next minix hd combo wifi ayarlaması...arkadaşlar cihazı her açtığımda wifi bağlantı ayarlarına girip oradan bağlanıyorum. önce kendi otomatik bağlanıyordu . turksat + azersat + hotbird bağladıktan sonra böyle oldu (herhangi bir bağlantısı var mı bilmiyorum)

onur22

New member
Üye
usta 666666 tuşladım freshare butonu çıktı yardımına teşekkürler next 19500hd cıs süperior içinde aynı uygulama ile aktif olurmu yardımlarına teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
usta 666666 tuşladım freshare butonu çıktı yardımına teşekkürler next 19500hd cıs süperior içinde aynı uygulama ile aktif olurmu yardımlarına teşekkürler
Next YE-19500 serilerinde 1 yıl süreli G-Share var eğer süresi geçmedi ise onu aktif edebilirsiniz..cihazın bölümününde gerekli açıklamalar var...

stone_bull

New member
Üye
Hotbird freeshare

Arkadaslar hotbird deki şifreleri kanalları izleyebilmek için hangi modeli önerirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...