Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next tango minix hd her türlü yardim yapılır

hakanderl

0
Üye
8 Şub 2015
4
0
1
ankara
selam dostlar next minix tango freeshare bitti server ile ilgili hata veriyor iki yıl geçmiş hotbird açılmıyor ne yapmam gerekli saygılar

gencaver

0
Üye
12 Mar 2016
9
0
1
kurtarma yazlimi yokmu
Hocam 3. Tango plusim geldi. Ilk ikisinde online guncellemeden sonra hic alcilmadilar. Bende herseferinde geri gönderdim. 3.yü Gondermeden önce satici ben guncellemeyi yapip göndericem dedi. 3. Receiverda gecen gun geldi. Acilma kapanmada sotun yok youtube iyi olmasada calisiyor. Ama suanki sürüm 2.06 gözüküyor alette. Ve online guncellemede 2.11 var ve günceleme secenegi aktif. Saticinin yaptigi guncellemede maelsef iptv ve birkac free film özelligi yok gözukuyor. Sadece youtube rrs vb gereksiz seyler var. Ayrica bir senelik free server hediyemde var. Online güncelle seceneginde key dosyasida gözüküyor. Acaba receiverin tum özelliklerini kullanmam icin bu güncellemeyi yapmam mi gerekli. Yaparsam receiver yine acilmasa ne yaparim. Yada online güncelleme yerine usb ile yapmam gerek. Ve birde guncellemeden sonra fabrika ayarlarina mi dönmek gerekiyor. Ben bunu hic yapmadim.acaba bundan mi sorun oluyor. Ne tavsiye edersiniz. Görüslerinize ihtiyacim var.

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
Hocam 3. Tango plusim geldi. Ilk ikisinde online guncellemeden sonra hic alcilmadilar. Bende herseferinde geri gönderdim. 3.yü Gondermeden önce satici ben guncellemeyi yapip göndericem dedi. 3. Receiverda gecen gun geldi. Acilma kapanmada sotun yok youtube iyi olmasada calisiyor. Ama suanki sürüm 2.06 gözüküyor alette. Ve online guncellemede 2.11 var ve günceleme secenegi aktif. Saticinin yaptigi guncellemede maelsef iptv ve birkac free film özelligi yok gözukuyor. Sadece youtube rrs vb gereksiz seyler var. Ayrica bir senelik free server hediyemde var. Online güncelle seceneginde key dosyasida gözüküyor. Acaba receiverin tum özelliklerini kullanmam icin bu güncellemeyi yapmam mi gerekli. Yaparsam receiver yine acilmasa ne yaparim. Yada online güncelleme yerine usb ile yapmam gerek. Ve birde guncellemeden sonra fabrika ayarlarina mi dönmek gerekiyor. Ben bunu hic yapmadim.acaba bundan mi sorun oluyor. Ne tavsiye edersiniz. Görüslerinize ihtiyacim var.

arkadasim cihazin garantili demi yenisi vermeleri lazim bide fabrika ayarlarina dondur oyle dene yakinda yazılım cikar

Mehmet06

0
Üye
19 Ağu 2015
7
0
1
S.a benim sorunum kanal sıralamamın değişmesi. Yaptığım kanal sıralaması devamlı değişiyor. Kendime ait kanal listesi oluşturdum, onu yüklüyorum ama 10dk sonra kendi bildiğine dönüyor. TKGS yi esnek, kapalı ve açık konumuna getirdim ama aynı. Otomatik güncellemeyi de kapattım ama olmuyor. Buna ne yapmam lazım? Kanal sıralamasını yaptığımda sabit durmasını istiyorum. (next minix hd tango)

mauce

0
Üye
15 Şub 2015
4
0
1
beyaz tv 12380 27500
360 tv 11062 V 4820
em tv 12344 V 5700
atv 12054 H 27500
tv8 12356 V 4300
trt1 126854 V 1203
THE WEST 120854 V 30000

next minix tango ARKADAŞLAR GÖRÜNTÜDE YIRTILMALAR OLUYOR BAZANDA GÖRÜNTÜ VAR BAZANDA GÖRÜNTÜ HİÇ YOK SİNYAL KALİTESİ DİĞER KANALLARDA SORUN YOK

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
beyaz tv 12380 27500
360 tv 11062 V 4820
em tv 12344 V 5700
atv 12054 H 27500
tv8 12356 V 4300
trt1 126854 V 1203
THE WEST 120854 V 30000

next minix tango ARKADAŞLAR GÖRÜNTÜDE YIRTILMALAR OLUYOR BAZANDA GÖRÜNTÜ VAR BAZANDA GÖRÜNTÜ HİÇ YOK SİNYAL KALİTESİ DİĞER KANALLARDA SORUN YOK
yırtılmalar bozuk cd gibi ise zannedersem adı geçen kanallarda sinyal sorunu var çanak ayarını gözden geçirin

ernknd

0
Üye
30 Ocak 2013
9
0
1
merhaba next minix tango uydu alıcım daha önceden usb belleklerde sorun çıkartmıyordu, şimdi ise usb bellek hatası veriyor usb belleği görüyor ama kanalları yedeklemiyor içindeki dosyaları görmüyor. FAt32 ve ntfs yaptım farklı usb bellekleri denedim sonuç yine aynı. Sorun neden kaynaklı acaba

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
<NETDBS_TXT_VER_1>
IPTV:{******} {htpp**********}
IPTV:{******} {htpp**********} usbye atıyorum ama hata mesajı veriyor denemediğim yol kalmadı ne yapmalıyım

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
<NETDBS_TXT_VER_1>
IPTV:{******} {htpp**********}
IPTV:{******} {htpp**********} usbye atıyorum ama hata mesajı veriyor denemediğim yol kalmadı ne yapmalıyım

bu örnek amigo içindir burası tango bölümü yanılmıyorsam senin cihaz tango ise örnek geçerli değil senin cihazın dosya yapısı farklı tango bölümünde benim hazırladığım program var iptv cccam oluştur onu indirip cihazını seç dosyanı oluşturup usb ile yükleyebilirsin açıklama bölümünde nasıl yapılacağı yazıyor

HATIRLATMA:dosyanı usb ile yüklemek için menüden giriş yapma kumandadan USB tuşuna basıp ilgili menüye gir yazılım sekmesine gel dosyanı bulup OK le yazılım yükler gibi yapıcan soruya evet de tamamdır

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Arkadaşlar cep telefonunda peel smart remote adlı program var. Program diğer uydu ve tvleri çalıştırırken tangoyu çalıştırmıyor. Programda cihaz olarak next yerine seçebileceğim başka bir cihaz var mı? Daha doğrusu kumandası tangoya uyan başka bir cihaz var mı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...