Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 18500 HD+PLUS New Menu Iptv & More ( 22.12.2012 Test Yazılımı )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
güzel olmuş ama hala sorunlar devam ediyor youtube gibi video yu acmaya basınca cıhaz kapanıyor bu yazılım gelişecekmi ?hayırlı olsun herkeze emeğinize sağlık arkadaşlar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
bis keyler çalışmıyor?????????

Her yazılım yükleme işlemi yapıldıktan sonra EMU özelliğini tekrar aktif etmeniz ve güncel softcam dosyasını yeniden yüklemeniz gerekmekte.

güzel olmuş ama hala sorunlar devam ediyor youtube gibi video yu acmaya basınca cıhaz kapanıyor bu yazılım gelişecekmi ?hayırlı olsun herkeze emeğinize sağlık arkadaşlar

Biraz araştıralım forumu önceden bildirim yaptık bu konu ile ilgili.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=14615&postcount=23

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
ama daha once tv sitemine gelince emm acık kapalı yazıyodu bu bolum(emm acık )burası yok artık yazılımı yukledikten sonra güncel key yükledim sofcam .ama ntv spor acılmıyor bana göre yazılımda öncelik emu key olmalıydı interneti olan var olmayan var inşallah en yakın yamanda bu yazılım süper olacak inanıyorum üzerinde çalışan arkadaşlara

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
yeni fark ettim bu eski yazılımda emm acık olan yer şimdi common interface yazan yerde cı messages var emu aktif etme yeri orasımıdır???

sehriyar

0
Üye
1 Ağu 2012
37
1
8
Merhabalar,yukarıda belirtilen yeni yazılım USB aracılığıyla 18500 hd+plus cihazıma yükledim.Ancak,yukarıda belirtildiği gibi ne cihazın menüsünde ve ne de diğer görüntülerde hiçbir değişiklik olmamaktadır.Cihazı fabrika ayarlarına da dönderdim,fakat yinede eski yazılımı ve menüsü aynen durmaktadır.
Yardımcı olursanız sevinirim.Selamlar,saygılar.
NOT:Yazılımı YAZILIM+KANAL LİSTESİ modunda yüklüyorum
Yükleme sorunu bendede oldu.Güncelleme başarılı demesine rağmen cihaza flash'a yazmıyor.Cihaz açıldığında tekrara 21.09.2012 tarihli yazılım geliyor.Cihazı fabrika ayarlarına gertirdiğimde bile tekrar 21.09.2012 tarihli yazılım geldi.Yazılım yükleme editörüyle (RS232) 21.09.2012 tarihli yazılımı tekrar yükledim.Daha sonra 22.12.2012 tarihli yazılımı yükleyebildim.Belki işine yarar.

erkut61

0
Üye
22 Kas 2012
1
0
1
iyi geceler,yeni güncellemeyi usb den yüklemek için MENÜ-GEREÇLER den usb den güncelleme satırına gelip açamıyorum.yukarı-aşağı oklaSMART KART BİLGİSİ ne geliyor.ordan aşağı gitmiyor.dolayısıyla usb den güncellemeyi açamıyorum. yardım ederseniz memnun olurum.teşekkürler...

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Gitmez iptv menude duruyor iptv adreslerin hafızaya aldığın eski silinmiştir yeniden usb ile yükleyeceksin

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
Ben yeni özelliği ile yeni sürümünü indirmek ve yüklü
Her şeyi mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Yeni yazılım çok hoş olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim, emu yu aktif hale getirdikten sonra biss keyler aktif oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...