Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD CCcam Server Sorunları Hk. {Başka Konu Açmayınız!}

mpl

0
Özel Üye
6 Ağu 2012
176
17
18
Anten kablosunu söktüm, cihazın HDMI kablosunu MONİTÖRE bağladım. İnternet kablosunu da cihaza bağladım. USB Diskten CCam server bilgilerini cihaza aktardım. Yaptığım bu. 2 oluyor galiba.

Kulandığınız cccam dosyası hala aktifmi bundan emin olunuz,günü geçmiş ise çalışmıyor olabilir..

Lciverd

0
Üye
22 Ağu 2012
32
0
6
Günlük veriliyor onlar zaten,bazılarıda çalışmıyor olabiliyor..

hocam ben turksat bağlantısı olan 1 tane çanakla bu günlük verilen serverler veya ücretli olanlardan ne kadar yararlanabilirim. hangi kanalları izleyebilirim. bilgilendirirseniz makbule geçecek. 4 günde baya bir yol kat ettim. ama hala bilmediğim o kadar çok şey var ki

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
slm arkadaşlar bu site ustaları nerelerde kaç gündür yoksa bu siteyi bıraktılarmı

reko

0
Üye
19 Ağu 2012
6
0
1
antenı soktum demıssın tekrar bagladınmı antensız kanaları almaz bılıyorsun..

mpl

0
Özel Üye
6 Ağu 2012
176
17
18
hocam ben turksat bağlantısı olan 1 tane çanakla bu günlük verilen serverler veya ücretli olanlardan ne kadar yararlanabilirim. hangi kanalları izleyebilirim. bilgilendirirseniz makbule geçecek. 4 günde baya bir yol kat ettim. ama hala bilmediğim o kadar çok şey var ki

Yayınlar genel olarak (H.Bird 13E ve diğer) olarak verilmekte,dolayısıylada bu uydulara ait paylaşımdaki kanalları izleyebilirsiniz ancak..

ali353

0
Üye
10 Mar 2012
17
0
1
Anteni söktüm dediğim ANTEN KABLOSUNU çıkardım yani. Anteni bağlamam mı gerek?

ali353

0
Üye
10 Mar 2012
17
0
1
Ya da şöyle, bulduğum serverların açtığı kanalları, benim uydum çekmek zorunda mı?

reko

0
Üye
19 Ağu 2012
6
0
1
dostum sorması ayıp kanalları nasıl izlemeyi düşünüyorsun heralde anten baglı olması lazım..ınternetten sadece key guncellıyor..ızlemk ıstedıgın tum kanalları hangı uyduysa o uyduya cevırmen gerek ok..

ali353

0
Üye
10 Mar 2012
17
0
1
dostum sorması ayıp kanalları nasıl izlemeyi düşünüyorsun heralde anten baglı olması lazım..ınternetten sadece key guncellıyor..ızlemk ıstedıgın tum kanalları hangı uyduysa o uyduya cevırmen gerek ok..

Şimdi anladım şimdi internetten CCam serverı buldum atıyorum serverı buldum şimdi anteni taktım kanalıda açtım serverıda yükledim. Kanal açılıcak dimi.

reko

0
Üye
19 Ağu 2012
6
0
1
ciddi soruyorsan açılır..yok saka ise açılmaz. :) ben dun bi kaç tane free ccccam ı usbden yukledım hotbırd ve sırıus uzerınde bırcok kanal acıldı hatta ıngılızce nat geo wild bile buldum full hd ızlemekte ayrı bır zevk...

ali353

0
Üye
10 Mar 2012
17
0
1
ciddi soruyorsan açılır..yok saka ise açılmaz. :) ben dun bi kaç tane free ccccam ı usbden yukledım hotbırd ve sırıus uzerınde bırcok kanal acıldı hatta ıngılızce nat geo wild bile buldum full hd ızlemekte ayrı bır zevk...

Benim çanak sadece Turksat ı çekiyor. Yani o tarafa dönük. Hotbird falan izleyebilir miyim free server ile?