Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD CCcam Server Sorunları Hk. {Başka Konu Açmayınız!}

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Cihaz herkapatılıp açıldığında cccami bağlan yapmak zorunda kalıyorum aynı anda dsmart modül kullanıyorum bu cccam sorununu nasıl çözebîlirim

Menü + Gereçler + yerel ağ + kırmızı tuş + oto bağlan seçeneğini açık olarak seçin. cihaz her açıldığında cccam servere otomatik bağlanır.

Karayel

0
Üye
7 Haz 2012
25
1
3
arkadaşlar yeni dsmart abonesi oldum kartı recievere takıyorum katrı görüyor fakat dsmart kanalları açmıyor yardımcı olurmusunuz

Karayel

0
Üye
7 Haz 2012
25
1
3
Kartınızı cihaza size verilen dsmart modül ile birlikte cihazın modül yuvasına takıp kullanın.

Kardeş kartı zaten cihaza takıyorum benim kasteddiğim dsmartın bana verdiği reciever ile kullanmak değil benim kendi cihazımda Next YE - 18500 HD+PLUS cihazımda kullanmak istiyorum uyumlumudur yoksa çalıştırmazmı kartı cihaza takınca kartı görüyor fakat dsmart kanallarını açmıyor.

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
bende 18500 hd plus kullanıcısıydım.fakat artık kullanmıyorum.flash çok zayıf.çünkü makine ash oldu.yani çöktü.rs 232kablosu bulmam lazımmış.bu cihazın çok zayıf ve eksik yanları var.fakat bu detayları next istediği gibi kullanıcısına sunamadı.sunamıyorda.kardeşim senin bu cihaza d smart modülü takman ben olsam aklımdan geçecek en son tercih olurdu.bu cihazda ayrıntısını bilmem ama açsa dahi d smart hareketli yani javasprit kullandığı için kanallardan verim alamazsın.yani kanallardan durmadan takılır.donar.istediğin gibi kullanamazsın.digitürk ırdeto 2şifreleme sistemi kullanıyor.nds şifreleme sistemi ırdeto 2 oranla sorunlu bir şifreleme sistemidir.sonuç olarak d smarta üye olman bence daha mantıklı????

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Kardeş kartı zaten cihaza takıyorum benim kasteddiğim dsmartın bana verdiği reciever ile kullanmak değil benim kendi cihazımda Next YE - 18500 HD+PLUS cihazımda kullanmak istiyorum uyumlumudur yoksa çalıştırmazmı kartı cihaza takınca kartı görüyor fakat dsmart kanallarını açmıyor.

D-Smart ve Digitürk platformları KARTLARI sadece kendi cihazlarına eşleştirilmiş olarak çalışmaktadır,başka cihazlarda KULLANAMAZSINIZ.
Sadece alternatif olarak D-Smart için modüllü üyeliğiniz var ise yayıncı kuruluşun size vermiş olduğu modülü,modül girişi olan herhangi bir receiverde kullanabilirsiniz.

Karayel

0
Üye
7 Haz 2012
25
1
3
swer3535 , Karbon verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.ya bende bayaa sevinmiştim kart yuvası var çalışır diye