Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
YouTube düzgün çalışmıyor arama yaptığında birde kablosuz baglantıyı görmüyor cihazın güç bağlantısını kesip tekrar açınca düzeliyor

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
iptv bazı kanallarda ses var görüntü yok diğer kullandığım machina 3d sorusuz seyrediyorum

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Next yazilim sitesine girdiginizde sadece bu cihaz icin neredeyse 45 tane yazilim yapilmis oradada yazilimlarin test mi ana yazilim mi oldugu net belli degil bir kac tanesinde test yaziyor o kadar, aslinda ANA YAZILIM hangiler en stabil hangi yazilim bir bilsek onu yuklesek cunku test cihaz degilde sanki kullanicilarin sabri ve moreli test ediliyor gibi.

menüden yazılım güncellemeyi seçtiğinizde güncellenecek bölüme ANA YAZILIM ı seçip yüklerseniz o test yazılımı değil stabil olarak düşünülmüş yazılımdır, sağ-sol yön tuşlarıyla isteğe bağlı olarak Test Yazılımını seçip yükleyebilirsiniz, yani seçenek var ve tercih şansınız var....

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
menüden yazılım güncellemeyi seçtiğinizde güncellenecek bölüme ANA YAZILIM ı seçip yüklerseniz o test yazılımı değil stabil olarak düşünülmüş yazılımdır, sağ-sol yön tuşlarıyla isteğe bağlı olarak Test Yazılımını seçip yükleyebilirsiniz, yani seçenek var ve tercih şansınız var....
ncz bahsettiginiz uygulamayi biliyorum, benim bahsettigim ise nextyazilim.com buraya giriniz, cihazin adini yazdiginizda kac adet yazilim var bakiniz cogu ana yazilim gorunuyor; halbuki test yazilimlar, dolayisiyla ben sahsim adina degil genel kullanicilarin noksan bilgilendirilmis olmasindan soz ediyorum. Yoksa dediginiz gibi ana yazilim tercihini tiklarim 2 agustosu yukler.

mehmet5050

Member
Üye
23 Mar 2019
39
29
18
2000-hd-internet-machina-21-11-2019-tarihli-test-yazilimi- foxtv tv8 tv85 ekran kararıyor seyrederken tekrar geliyor hocam teşekkürler

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
bu konuda herkes şikayetçi normal yayınlar da sorun yok ama hd kanallarında takılıyor açmıyor....

hür35

0
Üye
1 Ocak 2013
4
1
3
ücretli iptv sahibiyim bazı kanallar açmıyor next machina 2000 hd fakat bu açılmayan kanallar pc de açıyor ne yapmam lazım acaba

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
ücretli iptv sahibiyim bazı kanallar açmıyor next machina 2000 hd fakat bu açılmayan kanallar pc de açıyor ne yapmam lazım acaba
hür35 pc işlemci ile next cihazların işlemcisi bir değil sizin açılmayan kanallarınız uhd yayın olduğu için açılmıyor açılanlarla idare edeceksiniz yada 4k cihaz alıp seyredeceniz yapılacak birşey yok.

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
arkadaşlar usbden film veya başka bir şey seyrederken yayını durdurma ve zoom varmı pek göremedimde keşke bu yazılımı da yapsalar mesala txt lisan ayarları olmuş zaten ben lisan ayarlarına menuden gelince tıklayacağım gereksiz bi işlem ama yinede emeğe saygı

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Yeni yazılım da kanal geçişleri çok yavaşlıyor takılıyor mecburen eski yazılımı yükledim..

Mutlu34

0
Üye
16 Eki 2016
32
42
18
Cihaz eski yazılımda kullanıyordum v1.799 yazılımı herhangi bir sıkıntı yoktu bugün kanal geçişlerde yavaşlama donma gibi sorunlar oluştu neden olabilir next ailesi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...