Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Cihaz eski yazılımda kullanıyordum v1.799 yazılımı herhangi bir sıkıntı yoktu bugün kanal geçişlerde yavaşlama donma gibi sorunlar oluştu neden olabilir next ailesi..
cccam veya iptv çalışmadıgı için veya anlık internette kopma gelme olursa cccam çalışmıyor o zaman donmalar yavaşlamalar meydana geliyor.yoksa şu an en stabil çalışan yazılım v1.799

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Slm. Herkese iptv cihazima yazılım geldi mavi tuş tan girilmiyor ücretli iptv almıştım neren girebilirim iptv tudundanda girilmiyor xpanel olduğu yere

AspavA

0
Özel Üye
13 Eyl 2017
489
19
18
Slm arkadaslar.yazılım geldi güncelledim xtrem panel yerine joker geldi bağlantı kurulamıyo diyor.Ayni sorunla karşılaşan varmı.

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3
Konuyu okudum da. Bizim CX cihazlarda da Minix'lerde de aynı sorunlar oluşmuş. Sadece CX'lerde olsa hadi neyse diyecektim. CX ve Minix'ler özellik olarak (CX kasalı olmak dışında) aynılar ama farklı yazılım kullanıyor sonuçta.

İki yazılımı da aynı şekilde bozmak büyük başarı. Tebrikler Next!

Cihazları tümüyle çökerteceğiniz bir virüs yazılımı bekliyoruz artık sizden. Şu rezalete bakın. Yazılım desteği adı altında artık cihazları bozuyorlar. 810'dan sonraki yazılımları kullanmayın şimdilik.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Benım cıhazda hıc boyle sorunlar yasamadım , yazılım geldıgı zaman ilk önce fabrika ayarlarından 4.olan tümünü sil yaparım, sonra yazılımı kurarım (ana test fark etmez hepsınde bu ıslem) yazılım kurma ıslemı bıtınce tekrardan yine fabrika ayarları 4.olan tümünü sil yaparım , yedek varsa yuklerım .

ALPEREN09

0
Üye
3 May 2017
6
1
3
Önceki yazılımda xtream a mavi tuştan direk girebiliyorduk, joker ede tek tuşla girebilsek iyi olacaktı

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Aynı sorun 1799 dan sonra jokerli olan her versionu denedim final yazılım dahil jokere girince lütfen bekleyin yazıyor ve makina donuyor fişi çıkarıp takmak gerekiyor fabrika ayarlarına da döndüm değişen birşey yok v1799 a geri döndüm xtream uygulaması gayet düzgün çalışıyor gerçekten çalışan versionu bozmuşlar.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,577
113
Adana
Önceki yazılımda xtream a mavi tuştan direk girebiliyorduk, joker ede tek tuşla girebilsek iyi olacaktı
Kumandadan M+ tuşuna bas çıkan ekranda internet portalını okeyle Joker üzerine Gel Kumandanın enalt sağda bulunan yıldız tuşuna bas ardından okeye bas çık Tekrar Girmek istediğinde doğrudan yıldız tuşu ile jokere girersin (DOST_6080) Ustadan Öğrendim ben kullanıyorum....

Nero38

New member
Üye
26 Eyl 2018
11
21
3
Joker bende gayet düzgün çalışıyor emek veripte yazılımı yapan herkese teşekkür ederim. Înternet portakalında bi google eksik bi gün belki oda olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...