Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Yeni yazilim icin butun adminci arkadaslara tesekkurler. Kasim ayinda degisecek olan serverlerle ümit ediyor ve bekliyoruz ki tangberler de softcam guncellemesine gerek kalmadan izlenebilecektir.
Kalite tesadüf degildir. NEXT ciyiz

mehmet.clhh

0
Üye
5 Eki 2016
15
1
3
DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
walla ilk goze carpani soyleyeyim kanal gecisleri mukemmel olmus cccam ile acilan kanallar bile daha degisim olmadan şak diye aciliyo x panel 10 numara olmus orhan ustanin ellerine saglik boyle devam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
aynı yazılımı 3D cihazlarada istiyoruz lütfen

Maalesef kardeşim size tavsiyem odurki bu tür bir beklenti içine girmemeniz olacaktır.! Daha öncede yazdım yine yazayım her iki cihaz ayrı kategorilerde LİDERDİR.Donanımlar farklıdır işte bu yüzden bazı özelliklerin eklenmesi imkansızdır,örnek vereyim MACHİNA 3D serisinde bile işlemci farklılığından dolayı dün verilen yazılımda SÜPER ve COMBO modellere IP-TV STALKER uygulaması eklendiği halde ÇİFT-TUNERLİ olan modele verilemedi.Üstat yazmış eğer işlemci desteklerse 1 ay sonra falan onada verilecek diye.Bakınız aynı seri olduğu halde işlemci farklılığından dolayı birine olan diğerine olmazken,2000 serisine gelen ekleri MACHİNA serisi için beklemek sizi boşuna beklentilere sokmasın...

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
yazilimi atmadan usb yedek alin sonra yazilimi atip 4 de fabrika ayari yapin sonra yedeginizi yukleyin on numara bes yildiz saat gibi oluyo sadece usb iptv siliniyor o kadar onuda yeniden yuklemeniz gerek

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yedege nasil alicaz nasil yuklerim?birde internetten yukleyebilrmiyim yazililmi 2000 hd macinaya

Buyur kardeşim size RESİMLİ olarak anlatım,diğer sorunuza gelince internetten güncelleme yazılımı değildir normal olarak USB ile atılması gerekmektedir...

1.Kanal listesi yedek almak ve aynı listeyi tekrar yüklemek RESİMLİ ANLATIM.

http://www.next.web.tr/showthread.p...Full-Yedek-Alma-ve-Yedekten-Geri-Yükleme.html

2.2000 HD cihaza nasıl yazılım atılır RESİMLİ ANLATIM.!

http://www.next.web.tr/showthread.p...ternet-Machina-Yazılım-Yükleme-İşlemleri.html

Son düzenleme:

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
2 günde 2 yazılım olsa olsa bukadar olur next farkı bu yazılımlarda emeği geçen ve bizlere olaştıranlara teşekkür ederim yaşasın next dostları

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Emegi geçen bütün arkadaşlara başta @KARBON arkadaşımız olmak üzere DOKTORA ve HAYDAR arkadaşımıza teşekürler.Başarılarının devamını diliyoruz .

--------------------

Haydar arkadaşım sana bir şey sormak istiyorum .yazılımı yükledikten sonra tek tek uyduları taratıp kanalları yenidenmi yüklesek daha verimli olur yoksa aldıgmız yedegimi yüklesekmi daha saglıklı çalışır.şimdiden teşekürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Emegi geçen bütün arkadaşlara başta @KARBON arkadaşımız olmak üzere DOKTORA ve HAYDAR arkadaşımıza teşekürler.Başarılarının devamını diliyoruz .

--------------------

Haydar arkadaşım sana bir şey sormak istiyorum .yazılımı yükledikten sonra tek tek uyduları taratıp kanalları yenidenmi yüklesek daha verimli olur yoksa aldıgmız yedegimi yüklesekmi daha saglıklı çalışır.şimdiden teşekürler.

Sevgili kardeşim öncelikle her ihtimale karşı mutlaka kanal listenizi USB ye yedekleyiniz,şimdilik sadece fabrika ayarları menüsünden 1 nolu seçenek ile reset atınız.Ben GENELLİKLE öyle yapıyorum bence verilecek diğer yazılıma kadar bekleyin o yazılım geldiğinde cihaza 4 seçenek ile reset atıp SIFIRDAN yapılandırma yaparsınız...

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
slm haydar1966 kardeşim bir şey daha kafama takıldı - IPStalker nasıl url adresi girecez normal googledeki gibi iptv sitelerinin adreslerinimi girecez. birde bu iptvdeki vod ücretlimi açılmadı bende.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
yazılım için öncelikle teşekkür ediyorum.aklıma takıldı bir sorum olacak.bizler forumu takip ediyor ve gelişmelerden anında haberdar oluyoruz.fakat bu cihaza sahip olan ama forumdan habersiz olan kullanıcılar da epey fazladır.yazılım geldiğini bilmeyen (Bu yazılımı yüklemeyenler Kasım ayından itibaren değişecek server değişimi nedeniyle Tavşan/ Vod / FreeShare özelliklerini kullanamaz.!)kullanıcılar cihazlarının bu desteğinin kesilmesini anlayamayacaklar da.habersiz kullanıcıların akibeti ne olacak.teşekkürler.bu sorumun sebebi yakın çevremde bu çihazı kullananlar olması.(örnek oğlum)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
slm haydar1966 kardeşim bir şey daha kafama takıldı - IPStalker nasıl url adresi girecez normal googledeki gibi iptv sitelerinin adreslerinimi girecez. birde bu iptvdeki vod ücretlimi açılmadı bende.

Siz bir hesap bulun ben yardımcı olurum merak etmeyin o uygulama daha önceki mesajımdada yazmıştım YURTDIŞI nda daha çok kullanılan bir uygulamadır.
( Sanırım yıllığı 180 EURO civarı bir şeydi.) Diğer sorunuza gelince ıp tv deki vod açılmadı derken neyi kasdediyorsunuz.? Eğer siz daha açıklayıcı olursanız bir o kadar hızlı cevap alırsınız.!

mertcarib1

0
Üye
28 Eki 2017
22
3
3
karbon arkadasim next 2000 internet machinaya yunanca dil destegi eklenebilirmi acaba mumkunse

Ali70

0
Üye
19 Mar 2017
9
1
3
Maalesef Indir linkini tikladigimda SmartScreen Filtresi zip dosyasinin indirilmesine izin vermiyor. Ilerde Ana Yazilimi cihaz ayarlarindaki Internet üzerinden güncelledigimizde tekrar Freeshare özelligini kullanabilirmiyiz?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Maalesef Indir linkini tikladigimda SmartScreen Filtresi zip dosyasinin indirilmesine izin vermiyor. Ilerde Ana Yazilimi cihaz ayarlarindaki Internet üzerinden güncelledigimizde tekrar Freeshare özelligini kullanabilirmiyiz?

SmartScreen Filtresi engeline takılanlar uyarının altında ''Bilgi !yazar tıklayıp açın ve yinede indir e basın.

Not Ali70 siz machina3 d içinmi 2000 internet machina içinmi yazılım indireceksiniz iki yazılım da farklı cihazlar içindir(machina3d bölümüne yanlışlıkla girdiniz sanırım) Bilginize...

Sizin indirmeniz gereken yazılım 2000 internet machina

http://www.next.web.tr/showthread.php/16646-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-28-10-2017-Tarihli-TEST-Yazılımı.html?p=108820&viewfull=1#post108820

POl156.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...