Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osimen

0
Üye
10 Ağu 2017
16
0
1
iyi akşamlar. hata nerde bilemedim ama bu son yazılımı yükledim ama vod bölümünde hiç birşey çıkmıyor, youtube çalışmıyor, filmon da çalışmıyor. makina da kayıtlı ıptvler açılmıyor. yanlış olan ne acaba. yardımlarınızı bekliyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
iyi akşamlar. hata nerde bilemedim ama bu son yazılımı yükledim ama vod bölümünde hiç birşey çıkmıyor, youtube çalışmıyor, filmon da çalışmıyor. makina da kayıtlı ıptvler açılmıyor. yanlış olan ne acaba. yardımlarınızı bekliyorum

İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadaşlar benım free server bitiş süresi halen değişmedi...17.11.2017 yazıyo..neden değişmedi acaba?

Benimde 17,11,2017 de o gün daha gelmediki ))

Fab.ayarları 1.seçenek yaptınızmı ?

internet baglantınız (kablolu/kablosuz) yapılandırıldımı ? (modemi kapatıp açın)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

haydar ustammm geç kaldım malum ihtiyarlık

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Cihazı aldığımdan itibaren sitede cihaz hakkında eleştirilerde bulundum neden amigo plusta çalışan İP ler machinede çalışmıyor bunca yazılım verilmesine rağmen vb. gibi nihayet son yazılımda bu sorunlar tamamen giderilmiş. Yapınca oluyormuş demekki nihayet cihaz kendi benliğine kavuştu Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Emeği geçenlere teşekkür eder,başarılarının devamını temenni ederim.

erhankrvl

0
Üye
20 Eyl 2017
6
0
1
Tüm forum arkadaşlarımıza iyi akşamlar.

Bugün cihazımı açınca ekrana gelen uyarıyla 1.574 yazılımını sorunsuz indirdim. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Free server denilen bölümde izlenebilecek kanallar var da bende mi açılmıyor diye merak etmekteyim, zira -benim liste normalse- bildiğimiz yerli kanallar ve birkaç alt başlıkta 3'er 4'er kanalın olduğu yabancı kanallar var.

Vod denen bölümde de -yanılıyorsam özür dilerim- cihazı aldığımdan beri varolan ve güncelleniyorsa farkedemediğim 500-600 civarı film var.

Sizlerde durum farklı ise beni doğruya yönlendirmenizi rica ederim.
Bir de ücretli/ücretsiz iptv adresleri girdiğimiz yere sanırım xpanel diyoruz, xtream farklı bir bölüm müdür? Önemli bir şey ise xtreamle ilgili en basit seviye anlatımın olduğu bir sayfa var mıdır?
Cihazım next 2000 hd machina. Freeserver bitişi 08/2018. Yazılım 1.574.

İlgisiz sorularsa ve ilgisiz yere yazdıysam kusura bakmayın, gerekirse ve siliniyorsa silerim. İyi akşamlar

mecof

0
Üye
7 Eki 2017
5
0
1
Arkadaşlar benim cihaz en son yazılım 1.574 olmasına ragmen cihaz kilitlenip kalıyor ne yapmam gerek 5 dak demeden kilitlenip kalıyor fişi cıkarıp takmam gerekiyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tüm forum arkadaşlarımıza iyi akşamlar.

Bugün cihazımı açınca ekrana gelen uyarıyla 1.574 yazılımını sorunsuz indirdim. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Free server denilen bölümde izlenebilecek kanallar var da bende mi açılmıyor diye merak etmekteyim, zira -benim liste normalse- bildiğimiz yerli kanallar ve birkaç alt başlıkta 3'er 4'er kanalın olduğu yabancı kanallar var.

Vod denen bölümde de -yanılıyorsam özür dilerim- cihazı aldığımdan beri varolan ve güncelleniyorsa farkedemediğim 500-600 civarı film var.

Sizlerde durum farklı ise beni doğruya yönlendirmenizi rica ederim.
Bir de ücretli/ücretsiz iptv adresleri girdiğimiz yere sanırım xpanel diyoruz, xtream farklı bir bölüm müdür? Önemli bir şey ise xtreamle ilgili en basit seviye anlatımın olduğu bir sayfa var mıdır?
Cihazım next 2000 hd machina. Freeserver bitişi 08/2018. Yazılım 1.574.

İlgisiz sorularsa ve ilgisiz yere yazdıysam kusura bakmayın, gerekirse ve siliniyorsa silerim. İyi akşamlar

1.Cihaz şifreli olan yerli hiç bir kanalı açmaz.
2.Free-sharede açılan kanallar genellikle HOTBİRD uydusu ağırlıklıdır,onların içindede belli başlı kanallar açılır.Mesela 12692 frekansınki ANIMAUX+TREK+SCİENCE et VİE+CHASSE et PECHE+AB MOTORS vs...
3.Vod bölümünde bir sıkıntı yok bizdede durum aynıdır.
4.Xpanel+Xtream panel aynı şeylerdir söylem tarzları farklıdır,aşağıdaki linkte bu konuda açıklama mevcuttur.

http://www.next.web.tr/showthread.p...IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

--------------------

Arkadaşlar benim cihaz en son yazılım 1.574 olmasına ragmen cihaz kilitlenip kalıyor ne yapmam gerek 5 dak demeden kilitlenip kalıyor fişi cıkarıp takmam gerekiyor

Aşağıdaki linkte size yardımcı olabilecek bilgiler mevcuttur...

http://www.next.web.tr/showthread.p...ADAN-MAXİMUM-VERİM-ALMAK-İÇİN-TAVSİYELER.html

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bu linkteki yeşil her sabit başlık bir özellik hakkındadır.

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/573-Next-2000-HD-Minix.html

x panel xtream panel aynı kelimedir.

http://www.next.web.tr/showthread.php/11864-Next-2000-HD-Minix-İnternet-Machina-IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

şifreli kanallar için türksat harici bir çanagınız ve cihaza baglı internetiniz olmalıdır. Örnek hotbırt uydusunda seyredilebilecek polsat grubu mtv-absat -tvn-+18 lerden bazılarını .... çözer.

günlük iptv adresleri paneller forumumuzda verilmekte bunları isterseniz oldugu gibi kopyala yapıştır ile isterseniz linkden yada verilen linki xtreama çevirerek cihazınızda seyredebilirsiniz.
Takip edebileceginiz başlık alttadır aynı bölümde ıptv ve cccam paylaşımları vardır.
Iptv & Server & Emu & Kanal

İyi günlerde kullanınız efendim Hoş geldiniz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar Bu yazılımı yükledikten sonra B.Sport kanalları açmamaktadır.

Arkadaşım artık şifreli yazmayı bırakında ne anlatmak istediğinizi AÇIK ve NET olarak yazın.! Eğer derdinizi anlaşılır bir biçimde anlatabilseydiniz daha bu mesajda cevabı bulmuş olurdunuz bile...

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar Bu yazılımı yükledikten Astra larda bulunan beinsportlar açılmamaktadır

Arkadaşım bunun yazılımla falan bir alakası yoktur en baba özel serverlerde bile izlenemeyen yayınlar freesharede nasıl izlensin.! Adamlar fişi çekmiş izlenen ne ise o yanımıza kar kalmıştır haa eğer bir gelişme olursa zaten yine eklenir sisteme...

mirexal

0
Üye
6 Kas 2016
2
0
1
S.aleykum..karbon hocam elinize saglik..calismalarinizda basarilar dilerim..bir soru sorsam acaba yanitlamaya vaktiniz olurmu?uzun suredir sorunsuz calisan machina son 20 gundur donmalar takilmalar olmaya basladi..bir ara internetten guncelleme geldi onu yaptiktan sonra sanirim bu son guncellemeniz olan 27 ekim 2017 yaziyor. Ayrica daha once sifreli yabanci yayinlari rahatlikla cozen cihazda artik hic acilmiyor..sadece sifreli kanal yaziyor..( private , dorcel,eurosport,discovery chanel gibi genelde kanallar polonya uzantili sanirim.telefonica uydusu gibi) Bende usb ye son yaziliminizi indirdim.birde onunla yuklemeye calisacagim..acaba sorun nerdedir.ayni uydularin sifresizleri aciliyor.sifrelileri acaba keyler mi cozemiyor artik..yardimci olabilirseniz sevinirim..saygilar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
S.aleykum..karbon hocam elinize saglik..calismalarinizda basarilar dilerim..bir soru sorsam acaba yanitlamaya vaktiniz olurmu?uzun suredir sorunsuz calisan machina son 20 gundur donmalar takilmalar olmaya basladi..bir ara internetten guncelleme geldi onu yaptiktan sonra sanirim bu son guncellemeniz olan 27 ekim 2017 yaziyor. Ayrica daha once sifreli yabanci yayinlari rahatlikla cozen cihazda artik hic acilmiyor..sadece sifreli kanal yaziyor..( private , dorcel,eurosport,discovery chanel gibi genelde kanallar polonya uzantili sanirim.telefonica uydusu gibi) Bende usb ye son yaziliminizi indirdim.birde onunla yuklemeye calisacagim..acaba sorun nerdedir.ayni uydularin sifresizleri aciliyor.sifrelileri acaba keyler mi cozemiyor artik..yardimci olabilirseniz sevinirim..saygilar.

Bana ÖZEL pm ile yolladığınız mesajınıza yine ÖZEL den cevap verdim...

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
arkadaşlar hotbird uydusunda nickelodeon tv izliyorduk 20 25 dk açık kaldı sonra aniden dondu şifreli kanal yazıyordu kumandadan kanal değiştirmek istedim hiç tepki yok anca elektrik kesip yeniden taktım cihaz kendine geldi bu şekilde sorun yaşayan varmı

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
arkadaşlar hotbird uydusunda nickelodeon tv izliyorduk 20 25 dk açık kaldı sonra aniden dondu şifreli kanal yazıyordu kumandadan kanal değiştirmek istedim hiç tepki yok anca elektrik kesip yeniden taktım cihaz kendine geldi bu şekilde sorun yaşayan varmı

birden fazla cccam varsa ve hepsi açık konumda ise yapar ayrıca, freeshare de açık oldunu duşunursek sorun yaşarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...