Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
hocam flaş bellelegim yok harici hard diskim var cihaza takılı ondada kayıtlarım var bunu içini illah boşaltmam mı grekli yazılımı bunu içine atsam ordaki kayıtlar yazılım yüklememe engel olurmu saygılar

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
flaşım yok hard disk baya kayıt var yazılımı içine atsam yükleyebilirmiyim bu şekilde

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Yazılıma emeği geçen herkesin ellerine sağlık sonsuz teşekkürler. İyi çalışmalar. Her zaman en iyiye en doğruya en güzele

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
walla ne diyem yazilimda en begendim şey bi kanal cccam ile aciliyorsa 2 sn gibi kisa bi surenin altinda aciliyor olmasi

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
karbon ustam yazilim

--------------------

karbon ustam yazilimla ilgili bulamadigim bisey var xpanel bitis tarihi eklendi yaziyor ama ne yaptimsa nasil gosterdigini bulamadim bi tarif edermisiniz nerde yaziyo xpanelin bitisini gosterdigi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
karbon ustam yazilim

--------------------

karbon ustam yazilimla ilgili bulamadigim bisey var xpanel bitis tarihi eklendi yaziyor ama ne yaptimsa nasil gosterdigini bulamadim bi tarif edermisiniz nerde yaziyo xpanelin bitisini gosterdigi

Yazılım Notları :

- IPTV Kanal kapasitesi 8000 e çıkartıldı.
- IPTV yüksek çözünürlüklü VOD desteği eklendi.
- IPTV RTP protokolü desteği eklendi.
- XTream panellere tarih eklendi.
- IPStalker uygulamasına büyük boyutlu veri desteği eklendi.
- TAVŞAN/VOD için yeni server adresleri eklendi.(Bu yazılımı yüklemeyenler Kasım ayından itibaren değişecek server değişimi nedeniyle Tavşan/ Vod / FreeShare özelliklerini kullanamaz.!)
- NewCamd hesap kullanımlarında bazı buglar düzeltildi.
- USB eski datalar silinecektir, Yedek alınamaz.
- Yazılım ara yazılımdır, ileri ki günlerde Ana yazılım verilecektir.
- @doktornext'e teşekkürler.

Sanırım yanlış anlama yapıyoruz - XTream panellere tarih eklendi. bu ibareyi gördügüm kadarı ile xtream da okey tuşuna veya infoya bastıgında kutu bar içinde ilgili kanal ismi yada vod ismi yazıyordu şimdi bir bar daha eklenmiş burda o günkü saat ve tarih bilgisi yazıyor.
Biz bunu xtream panel kontrolunda verilen bitiş tarihi ile karıştırdık.
Yanlışım var ise sanırım açıklama yapılır.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
- XTream panellere tarih eklendi.(Forumumuzda yazan bilgi)
----------------------------------------------------------------------
Xtream IPTV bitiş süresi gösterme eklendi.(Üretici firmanın bilgisi)

valla ............. Nasrettin hoca şaşırır durum karşısında ve derki ''sende haklısın''

sende haklısın mario usta.

Not: şimdi bi soru mario ustam
yazılımcıların sadece ıptv kullanım süres, ve kaç kişi girdigini gösteren o programı cihaza koymalarının ne espirisi olabilir veya info barda canlı tv lerde saat tarih vodlarda ise filmde kalan süre koymalarımı daha cazip olur.(Burda bende isterim link kontrolu olsun ama bu cihazdan illegal alınan bir şeyi göstermesi ne kadar beklenebilir mantıgım almıyor ki zahten ücretli alınan serverda süre bitimi belli ..........Mantıken düşün bi)

Elbet bi açıklama gelir )))

(Kişisel düşüncem : xtream panellere ileri geri seyretme özelliğinden bahsediliyor ana yazılımda ya sonuçda ileri geri alma barında kodlama zaman üzerine yazılıyor kodlar ve görsel olarak biz kodları degil çubuk üzerinde bi nokta ve kalan zamanı görüyoruz işte bu açıklamada orjinalden türkçeye çevirinin bi azizligi diyerek düşünüyorum.Malum Türkçemizde yüzmek anlamı için sayfalarca yazı var ingilizcede ise yüzmek tek anlamı var bi ingilize ben koyun yüzüyorum diyemicegimiz gibi konuşma ingilizcesi ile çeviri yaparsak farklı bi anlam çıkar.)

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Server bitiş tarihi gösterimi eklendi arkadaşlar, fakat burada önemli konu serverdan sağlıklı data gelmesi, eğer kullandığınız server uygun şekilde data yolluyorsa, panelde server bitiş tarihi de görünecek, yspılan testlerde 10 farklı serverden sadece 3 tanesinde bu bilgiler sağlıklı şekilde görülebildi.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
Server bitiş tarihi gösterimi eklendi arkadaşlar, fakat burada önemli konu serverdan sağlıklı data gelmesi, eğer kullandığınız server uygun şekilde data yolluyorsa, panelde server bitiş tarihi de görünecek, yspılan testlerde 10 farklı serverden sadece 3 tanesinde bu bilgiler sağlıklı şekilde görülebildi.

usta amacim kimseyi kotulemek degil sadece yerini bulamadigim icin yazmistim nerden gorebiliyoruz diye

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşım cihazda Şifreli Yayın Ayarlarına gir en alt köşede Free Bitiş Zamanı var oraya bakarsan cihazında Free serverin ne zaman biteceğini görürsün.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Arkadaşım cihazda Şifreli Yayın Ayarlarına gir en alt köşede Free Bitiş Zamanı var oraya bakarsan cihazında Free serverin ne zaman biteceğini görürsün.

Hasan kardeş sen yanlış anladın. Arkadaş xpanel tarihi soruyor.free server degil.selamlar.

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
arkadaşlar benım free server bitiş süresi halen değişmedi...17.11.2017 yazıyo..neden değişmedi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...