Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal 9

0
Üye
5 Şub 2015
53
25
18
haydar hocam söktühüm alıcıda sorun yoktu yeni cihazı ayarlamaya çalışıyorum yalnız 12380 v 27500 frekansından sinyal alamadım saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
evet hocam a turksat c azersat d hellasat olarak ayarlı saygılar

Bir önceki cihazınızda 12380 frekansı var demiştiniz,ve ayrıca ben dayzek swiç ayarlarımıda yaptım diyorsunuz o halde daha farklı bir durum söz konusu olabilir.! Gerçekten ilginç bir durum peki şu anda Türksat uydusu üzerindeki LNB kaç yıllık hatırlıyormusunuz.? Eğer oda yeni ise o halde tüm yazdıklarınıza istinaden cihazın tunerinde sıkıntı olabilir.!

kartal 9

0
Üye
5 Şub 2015
53
25
18
haydar hocam sorunu hallettim yzılımların hepsini silip yeniden yükledim frekans geldi teşekkürler saygılar bulsatcomun bazı kanalları freeshareede açılmıyor neden olabilir saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam sorunu hallettim yzılımların hepsini silip yeniden yükledim frekans geldi teşekkürler saygılar bulsatcomun bazı kanalları freeshareede açılmıyor neden olabilir saygılar

Sevgili kardeşim sorunun hallolduğuna çok sevindim BULSATCOM ile size söyleyebileceğim şudur.Adı üzerinde FREE-SERVER dir ne varsa o izlenebilmektedir.

Ahmbay

0
Üye
30 Kas 2016
3
0
1
İzmir
Benide ekleyebilirsiniz bende yeni aldım.
yalnız şöyle bir sorun var Usb den film oynatırken alt yazılarda Türkçe karakterlerde sorun var bunun bir çözümü varmıdır?
Şimdiden teşekkürler.

regedit

0
Üye
17 Kas 2016
26
0
1
Selamlar dostlar bende bu cihazdan almaya niyetlendim fakat her yerde farklı fiyatlar var.207 liradan tut 239 liraya kadar var.239 a wifi anteni hediyelisi var da var.bu nasıl fiyat politikası ben çözemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...