Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Arkadaşlar yazılımı usb ye yükledim ancak cihaz yazılımı görmediği için yükleyemedim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar yazılımı usb ye yükledim ancak cihaz yazılımı görmediği için yükleyemedim

linke tıkladınız bilgisayarınıza indirdin zipden klasöre çıkarttın klasörün içindeki 2017_12_08_v1618_r1230_2000HD.abs olan yazılımı usb yüklediniz cihaza taktınız menü>güncellemeler >usb1 - altında 2017_12_08_v1618_r1230_2000HD.abs yazızı çıkar hemen altında başlata basıp bırakın.
(bunları yaptıgınız halde usb çalışmıyorsa görükmez ki usb taktıgınızda kayıt kaynagı takıldı der demiyorsa usbde sorun vardır .

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
hocam teşekkür ederim yazılımı yükledim emeklerinize sağlık. Hocam bu xtream programını nasıl çalışıyor acaba

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Erdinç usta dan Allah razi olsun,,nihayet!!! onun sayesinde yeni yazilimi yukledim tesekkurler ERDINÇ,usta'm..
Arica Bu yazilim icin yadimci olan DOST 6080 BARRYRICHARTSON 1903 arkadaslara da tesekkurler,,kolay gelsin..@bukır 61..

Son düzenleme:

emreak06

0
Üye
9 Eki 2017
13
0
1
Günaydın dostlar bu test yazılımını yükledik ana yazılım geldiğinde aynısımı oluyor onda değişiklikler olurmu

remzi0049

0
Üye
15 Haz 2013
6
0
1
Değerli üstadlar öncellikle yazılım için ellerinze sağlık güzel çalışma olmuş.Ben eksik olarak yada olması gerek bazı tespitlerimi söyleyeyim.Xtream code ile İptv bölümleri ikisi aynı grup içinde olsaydı vede bir tuşla değişimi olsaydı bence süper olurdu.Birde ben iptv yada xtream codelerin bitiş tarihini gösterildiğini görmedim.Ayrıca özellikle hotbir yada diğer uduların kanal sıralaması iyi olsaydı dahada iyi olurdu.şimdilik benden bu kadar iyi çalışmalar diliyorum size....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@remzi0049

xtream panellerinize media portal üzerinden ikonla yada direkt mavi tuş ile

usb ile m3u yüklenen veya cihaz ıptv serverıpa ıptv tuşundan ulaşabilirsiniz.

iptv uydu kanalları listesi cihazla ilgili degil ayrıca bitiş tarihi direkt server tarafından verilen bir data hizmeti nasıl verirse cihaz onu sunuyor bizlere.

(bu arada bitiş tarihi olsa iyi olurda ücretsiz paylaşımlarda 2018 mayıs yazan server bile 1 hafta içinde uçuyor)

Son düzenleme:

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
inşallah birdahaki yazılımda 2000hd ve makinada iptv de buket olur. çok daha ucuz markalarda var neden next te olmasın yazılımla ilgili arkadaşlarımız bunu gözönünde bulundururlar..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
inşallah birdahaki yazılımda 2000hd ve makinada iptv de buket olur. çok daha ucuz markalarda var neden next te olmasın yazılımla ilgili arkadaşlarımız bunu gözönünde bulundururlar..

Sevgili kardeşim zaten cihazda X-PANELDE kategori yani buket olayı var olan bir şeyin daha nesini istiyorsunuz anlayamadım gitti.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam ıptv'de buket olayı ne demek? Nasıl kullanabiliriz bu özelliği?

Kategori=Buket... ( Yani ikiside aynı şey demek aynı kapıya çıkmaktadır )

AÇIKLAMA: Bir zamanlar DM-500 şimdi ise ENİGMA-2 işletim sistemine sahip cihazlar için kullanıcının bir nevi kendi isteklerine göre,favori başlıklar altında istediği kanalları kategorilendirmeye BUKET denir. Mesela favori başlık SPOR diyelim bu başlığın içine NTV-SPOR+TİVİBUSPOR+BEİNSPOR-HABER+SPORT-TV+FB-TV vs.vs konulur....

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam sanırım arkadaşımız buket derken listedekileri kendi istediği gibi başlıklarda toplamak istiyor kanal listesindeki gibi bağımsız olarak cihazın kategorisinden hariç olarak

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustam sanırım arkadaşımız buket derken listedekileri kendi istediği gibi başlıklarda toplamak istiyor kanal listesindeki gibi bağımsız olarak cihazın kategorisinden hariç olarak

Sevgili Kadir'im sende bu işi iyi bilirsin bu IP tv yayınlarda böyle bir şey söz konusu bile olamaz SERVER ci ne DATA yollarsa o şekilde kanallar gelir.! Bunlar sabit uydu yayınımıki sözüm ona buket olsun.!!!

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

Sevgili Kadir'im sende bu işi iyi bilirsin bu IP tv yayınlarda böyle bir şey söz konusu bile olamaz SERVER ci ne DATA yollarsa o şekilde kanallar gelir.! Bunlar sabit uydu yayınımıki sözüm ona buket olsun.!!!

katılıyorum sana haydar ustam serverden ne gelirse o gelir ama yazılımla olmayacak diye bişey yoktur bana göre bazı cihazlarda bu sistem varmış hangi bölümünde var usb bölümündemi xpanel bölümündemi onu kesinleştirmem gerek yanlız asıl liste serverden gelen listedeki kanal sıralamasını bozmadan istediğimiz kanalı işaretleyip istediğimiz başlığa koyabiliriz gibi kanal numarasını baz alarak burada serverden gelene müdahale edilmemiş oluyor hide mantığıyla hareketle örnek : özel liste diyelim başlığa seçtiklerimiz 5-40-50-100-150.kanalları bu başlığa koyduk seçince kanal numaralarını baz alarak listeden çekip listelesin burada asıl listenin sıralamasına müdahale olmadan atlamalı listeleyecek şekilde olabilir gibi şunuda belirteyim ben eski sistem taraftarıyım kategoriyide hiç sevmedim diyebilirim full liste olmasa önceki yazılıma hemen dönerim beklemem bile :D

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
katılıyorum sana haydar ustam serverden ne gelirse o gelir ama yazılımla olmayacak diye bişey yoktur bana göre bazı cihazlarda bu sistem varmış hangi bölümünde var usb bölümündemi xpanel bölümündemi onu kesinleştirmem gerek yanlız asıl liste serverden gelen listedeki kanal sıralamasını bozmadan istediğimiz kanalı işaretleyip istediğimiz başlığa koyabiliriz gibi kanal numarasını baz alarak burada serverden gelene müdahale edilmemiş oluyor hide mantığıyla hareketle örnek : özel liste diyelim başlığa seçtiklerimiz 5-40-50-100-150.kanalları bu başlığa koyduk seçince kanal numaralarını baz alarak listeden çekip listelesin burada asıl listenin sıralamasına müdahale olmadan atlamalı listeleyecek şekilde olabilir gibi şunuda belirteyim ben eski sistem taraftarıyım kategoriyide hiç sevmedim diyebilirim full liste olmasa önceki yazılıma hemen dönerim beklemem bile :D

İyide sen diyelim herhangi bir kanalı dediğin gibi işaretledin ama ya port nosu değişince ne olacak peki.? Yahu kanal ismi diyelim X filmlerden biri aa oda ne ok leyip bakıyorsun kanal başka çıkıyor.! Maalesef bu tür işlemler için SERVERCİLERİN çookkk fırınlar dolusu ekmek yemek lazım dedimya bu ŞİMDİLİK tamamen ABSÜRT bir olay şimdi dediğim gibi bu IP-TV olayını en iyi bilenlerdensin. Bu arada benim kategori çok hoşuma gitti sonuçta herkesin isteğine hitab ediyor,isteyen tümünü indiriyor isteyen SAT tuşu ile KATEGORİ yapabiliyor.Ben kendimi aştım M3U dosyası yapıp tüm sunuculardaki SPOR kanallarının hepsini bir araya topladım.Yani cihaz herkesin isteğine cevap veriyor daha ne olsun kardeşim...