Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020) Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
- Joker hesapları Web arayüzden düzenleme eklendi.
- Stalker uygulamasında oynatılamayan bazı TV yayınları düzeltildi.
- Stalker uygulamasında TV kategori içerikleri sayfalama optimize edildi.

Menu-Kurulum-İnternet Bağlantısı-Alınan IP Adresinden ip nomuzu alıp webbrowsera koyup açıyoruz webif panelden stalker ve xtream 10 tane olarak girip kaydedebiliyoruz stalker da 10 farklı adres 10 farklı mac girilebilir

gelecek yazılıma web arayüzden cccam ekleme olacak

İlerki yazılımlarda iptv kanal kapasitesi arttırılacak stalker favorilere bakılacak webden cccam giriş vs eklenecek.

joker2.png

Ekli dosyalar

• 2020_07_05_v1877_r523_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
İyi hoş yazılım veriliyorda şu kendiliğinden frekans ekleme olayını bi düzeltemediler.geçende frekans listem 300 küsür adet olmuş.sil sil bitmek bilmedi.

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Ama stalker yine sorunlu Favoriler oynatılamıyor.Stalker donup kalıyor.Pc den direkt yükleme olumlu,güzel çalışıyor.Bir de önce oynatmayı durdurun sorunu giderilse ..Exite yanlışlıkla bastığımızda Uydu bölümüne kadar çıkmayıp bir önceki menüye gelse daha iyi olacak.
Son test yazılımında Uydu yaynları yayın olduğu halde ekrana gelmiyor.
Yazılım güncelleme menüsüne geldiğimizde boş bir mavi ekran gelip alet donuyor.
Tavsiyem kesinlikle yüklemeyin düzeltilene kadar bekleyin.Ana yazılım mesajı gelmeseydi alet çöptü.Ancak o şekilde kurtuldu.

Son düzenleme:

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Yazilim için tşkler ama yine hata aliyorum 08 09 kod yaziyor arti dizi bolüm tam çikmiyor 40 dizi varsa 14 çikiyor kumanfan ileri sarmak gerekli arti vod bolüm 2 aydir flim yok dizi desen yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
o hatayı veren stalker hesabı bildirdim bugün verilen yazılımda düzeltilmiş artı listeler 15 lerli geliyordu şimdi başlıktaki tüm listeyi çekiyor örnek spor 200 kanalsa seçildiğinde 200 ü de geşiyor bende siz hata veren paneli nexte bildirin ilgileneceklerdir

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
o hatayı veren stalker hesabı bildirdim bugün verilen yazılımda düzeltilmiş artı listeler 15 lerli geliyordu şimdi başlıktaki tüm listeyi çekiyor örnek spor 200 kanalsa seçildiğinde 200 ü de geşiyor bende siz hata veren paneli nexte bildirin ilgileneceklerdir
Canlı yayında listeler tam olarak çıkıyo, film bölümünde tam olarak çıkmıyo

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
şimdi denedim 14 adet listeledi (sanırım listelemeye adet sınırı getirilmiş kalanı eski usul çekiliyor )vodları kalanınıda listenin sonuna gidip sağ veya aşağı yön tuşuyla geliyor bu benim için o kadar önemli değil bi şekilde liste geliyor o önemli birde hata vermemesi 08-09 hatası
siz genede bildiriminizi yapın

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
şimdi denedim 14 adet listeledi (sanırım listelemeye adet sınırı getirilmiş kalanı eski usul çekiliyor )vodları kalanınıda listenin sonuna gidip sağ veya aşağı yön tuşuyla geliyor bu benim için o kadar önemli değil bi şekilde liste geliyor o önemli birde hata vermemesi 08-09 hatası
siz genede bildiriminizi yapın
Vod lara neden önem verilmiyor acaba bilginiz varmi 2 aydir destek yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Vod lara neden önem verilmiyor acaba bilginiz varmi 2 aydir destek yok

bu sorunun cevabı bu açıklamada sanırım cevap alıntıdır

Stalker favoriler ile ilgili birşey eklenmedi bu yazılıma
Vodlar diziler hepsi bir seferde çıkmaz normal 14 lü olarak gelecekler güncelleyecek sağa sol ile ilerlettikçe listeyi , dizi ve vodlarda bazı kategorilerde 2000 3000 kanal var canlı kanal gibi değil servera yük listeye geç gelme ve ban olayına karşı öyle yapıldı.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Bilgim yok bende sizler gibi kullanıcıyım varsa düzeltilmesi gereken yerler bildirim yaparım sizlerde yapınki düzeltilsin yoksa olduğu gibi kalır yeni cihaz çıkıncada hatalarıyla yüzüstü bırakılır
bence düzeltilmesi gereken bi noktada şu; çocuk kilidi menüsünden kilitlenecek bölüm ; menü &kanal kilidi aktif edildiğinde İP TUŞU na basıldığında da şifre soruyor ? bu 3-4 önceki yazılıma kadar böyle değildi, bu da düzeltilse ve ayrıca tek tuşla renk ayarı seçeneğine de ulaşılsa güzel olur...

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
Color tuşu ile renk ayarlarına ulaşırsın.
Standart, sinema, spor ve kullanıcı tercihleri Kırmızı tuş kaydet Çık

Son düzenleme:

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
840
717
93
bence düzeltilmesi gereken bi noktada şu; çocuk kilidi menüsünden kilitlenecek bölüm ; menü &kanal kilidi aktif edildiğinde İP TUŞU na basıldığında da şifre soruyor ? bu 3-4 önceki yazılıma kadar böyle değildi, bu da düzeltilse ve ayrıca tek tuşla renk ayarı seçeneğine de ulaşılsa güzel olur...

Menü'yü kitlediğinizde, IPTV tuşu ile gelen uygulama menüsünün kitlenmesi gerekiyor zaten. Yani bir mantıksızlık veya sorun yok. Bu bir sorun olmadığı için düzeltilmez. Ayrıca renk tuşu kumandada mevcut zaten. Bir tuş ile ulaşabiliyorsunuz.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Stalker uygulaması sorunsuz çalişiyor nasil derseniz uydu kablo çikardim lnb güç kapattim sorunsuz

Enayu

New member
Üye
30 Haz 2020
11
2
3
Merhab next ailesi Hevc h.265 yayınlarını ızleyemıyoruz malesef sanırım codec desteği yok bu konuda çok mağduruz kaliteli ızlemek bizimde hakkımız :) bu arada stalkerda ve jokerde favoriye eklenılen kanalları ızleyemeyen arkadaşlar varmış, şunu söyleyebilirim favoriye her atanan kanal kullandığınız mac adresi link vs. Bu uzantılarla çalışıyor eyer favoriye ekleyip sonra farklı bır mac adresine geçiş yaptiysaniz favorileriniz çalışmayacaktır tekrar sil yükle yapmanız gereklidir. Herkesin derdi ayrı bende h.265 yayınları ızlemek istiyorum :)

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Merhab next ailesi Hevc h.265 yayınlarını ızleyemıyoruz malesef sanırım codec desteği yok bu konuda çok mağduruz kaliteli ızlemek bizimde hakkımız :) bu arada stalkerda ve jokerde favoriye eklenılen kanalları ızleyemeyen arkadaşlar varmış, şunu söyleyebilirim favoriye her atanan kanal kullandığınız mac adresi link vs. Bu uzantılarla çalışıyor eyer favoriye ekleyip sonra farklı bır mac adresine geçiş yaptiysaniz favorileriniz çalışmayacaktır tekrar sil yükle yapmanız gereklidir. Herkesin derdi ayrı bende h.265 yayınları ızlemek istiyorum :)
Next 2071 alacan paraya kiyacan h265 istiyorsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...