Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020) Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
ileriki yazılımlarda eklenecek özellik resim alıntıdır

AIV0NF.jpg
Yazılımcı arkadaşlar sağolsunlar isteklerimi dikkate alıyorlar. :) Web'den Joker uygulamasına erişim istedim yaptılar,Cccam da istedik bidaki yazılımda olacağını bildirdiniz.Şuan aklıma bişe gelmiyor,geldiğinde yazarım. :D

yilmaz777

0
Üye
14 Mar 2018
6
3
3
- Joker hesapları Web arayüzden düzenleme eklendi.
- Stalker uygulamasında oynatılamayan bazı TV yayınları düzeltildi.
- Stalker uygulamasında TV kategori içerikleri sayfalama optimize edildi.

Menu-Kurulum-İnternet Bağlantısı-Alınan IP Adresinden ip nomuzu alıp webbrowsera koyup açıyoruz webif panelden stalker ve xtream 10 tane olarak girip kaydedebiliyoruz stalker da 10 farklı adres 10 farklı mac girilebilir

gelecek yazılıma web arayüzden cccam ekleme olacak

İlerki yazılımlarda iptv kanal kapasitesi arttırılacak stalker favorilere bakılacak webden cccam giriş vs eklenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 12369
Sadece bendemi oluyor bilmiyorum ama 2000 HD machine cihazımı gece full kapattığımda sonraki gün defalarca donuyor kalıyor. Kumandaya hiç tepki vermiyor. Tüm yazılımlarda aynı durum. Servise gönderdim 1 ay bekledim değişen bir şey olmadı.

yilmaz777

0
Üye
14 Mar 2018
6
3
3
Yazılımcı arkadaşlar sağolsunlar isteklerimi dikkate alıyorlar. :) Web'den Joker uygulamasına erişim istedim yaptılar,Cccam da istedik bidaki yazılımda olacağını bildirdiniz.Şuan aklıma bişe gelmiyor,geldiğinde yazarım. :D
Youtube web den kontrolü olabilir ayrıca YouTube hesabı girişi olabilir

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Sadece bendemi oluyor bilmiyorum ama 2000 HD machine cihazımı gece full kapattığımda sonraki gün defalarca donuyor kalıyor. Kumandaya hiç tepki vermiyor. Tüm yazılımlarda aynı durum. Servise gönderdim 1 ay bekledim değişen bir şey olmadı.

Hangi işlemi yapıyorsunuz da donuyor? Detaylı açıklarsanız çok daha iyi olur.

tanermert

0
Üye
30 May 2015
4
1
3
Arkadaşlar benim cihaz bağlantı kurulamıyor hatası veriyor son yazılımı yükledikten bir gün sonra oldu telefonda kanalları açıyor fakat cihaz böyle yaptı ilk defa böyle bir şey oluyor başka bu sorunu yaşayan var mı herşeyi denedim komple fabrika ayarlarına geri döndürdüm yine olmadı

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Menü'yü kitlediğinizde, IPTV tuşu ile gelen uygulama menüsünün kitlenmesi gerekiyor zaten. Yani bir mantıksızlık veya sorun yok. Bu bir sorun olmadığı için düzeltilmez. Ayrıca renk tuşu kumandada mevcut zaten. Bir tuş ile ulaşabiliyorsunuz.

*mavi tuşa jokeri atayabiliyorsunuz, dolayısıyla bi menü durumu yok...

*tek tuşla renk ayarımdan kastım “TV UYUM AYARLARI” menüsünün açılması değil! (570 1080 tuşu değil mesele) o menüde yeralan RENK AYARLARI seçeneğinin tek tuşla aktif olması (kullanıcı-standar-film-spor)....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
yılmaz kardeşim başıma gelen bir olayı anlatayım kontrol et.cccam serverlarında kopan veya hatalı yazılan varsa yapıyor x: ara boşlukları bir adetmi .server adresini biliyorsan menü fab ayarları 2. seçenekle tüm serverları sil seç bi dene.

@Sansar Selim son 3 yazılımdır yeni yazılım yüklendiginde xtream veya stalkere usb yükleme yaptıgımızda cccamları siliyor .yükleme sırasında xtream hepsini silliyor..Bi kontrol ediversin argeniz.

Yep27

0
Üye
12 Kas 2017
1
0
1
Degerli arkadaslarim ucretli iptv satin almistim bundan 1 haftaya kadar cok iyi calisiyordu ne zaman test yazili yukledim ucretli xtream listemde yetiskin kalanllarim kayboldu bununla birlikte bazen donmalar oluyor bazi kanllarimda ayni listeyi vlc player aciyorum sikinti olmadan yetiskin kanlalari geliyor cihazda yetiskin bolumu acik yani engeli degil acep ne olabilir bir fikri olan usta varmi

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
yılmaz kardeşim başıma gelen bir olayı anlatayım kontrol et.cccam serverlarında kopan veya hatalı yazılan varsa yapıyor x: ara boşlukları bir adetmi .server adresini biliyorsan menü fab ayarları 2. seçenekle tüm serverları sil seç bi dene.

@Sansar Selim son 3 yazılımdır yeni yazılım yüklendiginde xtream veya stalkere usb yükleme yaptıgımızda cccamları siliyor .yükleme sırasında xtream hepsini silliyor..Bi kontrol ediversin argeniz.

"Yazılım Güncelleme" bölümünden atılan Xtream veya Stalker dosyalarından bu sorunu yaşadığını gördüm. Direkt Joker veya Stalker üzerinden yüklenilen dosyalarda sorun gözükmüyor. Hatalı kısmı ilettim. İlginize teşekkürler.

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Herhangi bir işlem şartı yok herhangi bir kanalı seyrederken donup kalıyor. Tespitim prizden enerjiyi komple kapattıktan sonraki açışlarda ağırlıkla oluyor.
evet bu cihazda bu problem var bende de çok seferdir olmaya başladı.
cihazı resetledim ama çözüm bulamadım

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Herhangi bir işlem şartı yok herhangi bir kanalı seyrederken donup kalıyor. Tespitim prizden enerjiyi komple kapattıktan sonraki açışlarda ağırlıkla oluyor.
evet bu cihazda bu problem var bende de çok seferdir olmaya başladı.
cihazı resetledim ama çözüm bulamadım

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Hangi işlemi yapıyorsunuz da donuyor? Detaylı açıklarsanız çok daha iyi olur.
herhangi bir işlem yaparken değil normal uyduda herhangi bir kanalı izlerken birden donuyor.
kumandaya tepki vermiyor fişten çekip biraz bekledikten sonra cihazı açtığınızda izlemeye devam ediyorsunuz

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
"Yazılım Güncelleme" bölümünden atılan Xtream veya Stalker dosyalarından bu sorunu yaşadığını gördüm. Direkt Joker veya Stalker üzerinden yüklenilen dosyalarda sorun gözükmüyor. Hatalı kısmı ilettim. İlginize teşekkürler.

"Yazılım Güncelleme" bölümünden tek bir dosyada içerisinde Kart Paylaşım, Stalker ve Joker bilgileri olduğunda sorunsuz yüklüyor. Yüklerker uyarı verdiği için "Yazılım Güncelleme" bölümünde bir değişiklik olmayacağı bildirildi. Tek tek yüklemek isterseniz yazılım güncellemeden değil, her bölümün kendi kısmından yüklemeniz gerekiyor.

herhangi bir işlem yaparken değil normal uyduda herhangi bir kanalı izlerken birden donuyor.
kumandaya tepki vermiyor fişten çekip biraz bekledikten sonra cihazı açtığınızda izlemeye devam ediyorsunuz
USB girişinde herhangi bir aygıt var mı? Cihazınızda kart paylaşım serveri var mı? Cihazın internet bağlantısını kesip sadece uydu alıcısı olarak kullandığınızda cihaz donuyor mu?

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
usb de bir cihaz takılı değil.
cihazda sadece Ip tv yüklü
internet bağlantısı evet var ama sorun sadece turksatta herhangi bir kanalı izlerken oldu.her zaman sürekli olmuyor.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
usb de bir cihaz takılı değil.
cihazda sadece Ip tv yüklü
internet bağlantısı evet var ama sorun sadece turksatta herhangi bir kanalı izlerken oldu.her zaman sürekli olmuyor.

Sorun sadece Türksat'ta herhangi bir kanalı izerken oluyor dediğinize göre galiba başka uydularda var. O halde sanki donanımsal bir problem var gibi. Türksat LNB ve disecq'ya kadar gelen kabloları kontol etmeniz mümkü mü?
Çiftli LNB kullanan bazı kullanıcılarda, diğer alıcıya bağlı kaçaklardan dolayı Next cihazlarının arızalandığına şahit olmuştuk. Bu tarzda bir donanımsal problem var gibi. Onu testip ederek, sorunun cihaz tunerinden mi yoksa çanak bağlantılarından mı kaynaklı olduğunu tespit ederek çözüm yolu bulabilirsiniz.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
birde su problem var bilmiyorum diger cihazlardada oldumu.son yazılımı yukledikten sonra jokerde hesap kontrolunde ornegin...durum:aktif bitis:1/1/2020
baglantı1/1...fakat bende durum:aktif bitis:1/1/20201 diye yazıyor baglantıyı gostermiyor.acaba arkadaslar kendi cihazlarınızdada bakarmısnz boylemi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
birde su problem var bilmiyorum diger cihazlardada oldumu.son yazılımı yukledikten sonra jokerde hesap kontrolunde ornegin...durum:aktif bitis:1/1/2020
baglantı1/1...fakat bende durum:aktif bitis:1/1/20201 diye yazıyor baglantıyı gostermiyor.acaba arkadaslar kendi cihazlarınızdada bakarmısnz boylemi
değişen bişey yok orada
durum:aktif bitiş 1/1/2020 bağlantı:2/2
aynı bu şekilde devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...