Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo IPTV ve CCcam Dosya Oluşturma Programı

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Next Machina 3D ( CCcam.cfg )
Next Machina 3D Super ( CCcam.cfg )
Next Machina 3D Combo Super ( CCcam.cfg )
Next Point ( CCcam.cfg )
Next Pandora HD ( CCcam.cfg )
Next Pandora SLIM HD ( CCcam.cfg )
Next YE2000 Dobratech ( CCcam.cfg )
Next YE2000 Super HDTV ( CCcam.cfg )
Next YE2000 CX Net ( CCcam.cfg )
Next YE2000 CX SUPER HDMI ( CCcam.cfg )
Next Minix HD Pembe (allshares.dat )
Next Minix HD Mavi (allshares.dat )
Next Minix HD Blue A/V (allshares.dat )
Next Minix HD Amigo ( CCcam.cfg )
Next Minix HD Black (allshares.dat )
Next Minix HD Cool (allshares.dat )
Next Minix HD Cool inView (allshares.dat )
Next Minix HD Combo (allshares.dat )
Next Minix HD Tango ( CCcam.cfg )
Next Minix HD Tango Plus ( CCcam.cfg )
Next Minix HD BOX (allshares.dat )
Next YE18500 HD CIS Plus (allshares.dat )
Next YE18500 HD CX Plus (allshares.dat )
Next YE18500 HD Plus (allshares.dat )
Next YE18500 HD (allshares.dat )
Next 18000 HD CX (allshares.dat )
Next TwinDiamond (allshares.dat )
Next YE2010 Tiger HD (Softcam.Key )

modeller iptv ve cccam bölümlerine eklendi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
@dede38 büyük ihtimalle dosyan boştur programla oluşturduktan sonra cihaza atmadan içine bi bak kaydettiklerin oradamı bende böyle bir durum olmadı programı tekrar gözden geçirip düzeltilmesi gereken yer varsa düzeltirim

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Usta cccam tamam newcamd nasıl amigo için...next minix mavi pembe ile aynımı dosya..

Selam pembe mavi de dosya ismi ve uzantısı -allshares.dat- olmalı yapısı N: url-başlangıc portu-bitiş portu-kullanıcı adı-şifre-des key
Amigo cihazda protocolü değiştirip düzenine bakınca format şöyle N: url-port-username-şifre-des key dosya ismi değişebilir ama uzantı cfg olmalı forumda amigo newcam ile ilgili açıklayıcı bilgi yok bunu cihazdaki ilgili protocole bakarak yazıyorum genelde cccam olsun newcam olsun dosya iç yapısı böyle mavi ve 18500 lerdeki farklı
yaptığım programda ilgili newcam bölümünü karbon usta ve cihazların ilgili bölümündeki bilgilere dayanarak hazırladım gerekirse amigo içinde ilave edilebilir

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Selam pembe mavi de dosya ismi ve uzantısı -allshares.dat- olmalı yapısı N: url-başlangıc portu-bitiş portu-kullanıcı adı-şifre-des key
Amigo cihazda protocolü değiştirip düzenine bakınca format şöyle N: url-port-username-şifre-des key dosya ismi değişebilir ama uzantı cfg olmalı forumda amigo newcam ile ilgili açıklayıcı bilgi yok bunu cihazdaki ilgili protocole bakarak yazıyorum genelde cccam olsun newcam olsun dosya iç yapısı böyle mavi ve 18500 lerdeki farklı
yaptığım programda ilgili newcam bölümünü karbon usta ve cihazların ilgili bölümündeki bilgilere dayanarak hazırladım gerekirse amigo içinde ilave edilebilir

ustam format dogru program çıktısında ;
C: aliveli.com 12000 hasah hasnet
N: alivelicom 5000 5012 hasah hasahnet deskey
olarak veriyor sorun yok ...not nextminix ve 18000 modelleri sadece uzantının ismini degiştirsin cfg yerine allshares.dat olarak

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam format dogru program çıktısında ;
C: aliveli.com 12000 hasah hasnet
N: alivelicom 5000 5012 hasah hasahnet deskey
olarak veriyor sorun yok ...not nextminix ve 18000 modelleri sadece uzantının ismini degiştirsin cfg yerine allshares.dat olarak

heyyyt be ne hızlısın :may-spor: mesaj attım gitmeden cevap yazmışsın benmi yavaşım yoksa ne:sleeping:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam sen yavaş degil 6 ay ihiyarsın kabul et beyaaa

not imzanıda düzenle hazır liste koyduk bide kdr txt diyerek kopyala yapıştır tamam ))

sende kabul et beya 6 ay ihtiyar delikanlısın
imzayı unuttum bak dosyayı indirmiştim bi kakayım olucakmı

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
A. kadir arkadasim DIY-Channel bölümüne kanallarin sifrelerini manuel yazilirmi birde yazdigim kanalda bir cok kanal listesi var hic biri göstermiyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A. kadir arkadasim DIY-Channel bölümüne kanallarin sifrelerini manuel yazilirmi birde yazdigim kanalda bir cok kanal listesi var hic biri göstermiyor

Oraya ne şifresi yazıcan yüklediğimiz iptv adreslerinin olduğu bölüm orası ha adreslerde değişiklik yapmak istersen satırın üstündeyken kısayol tuşu var sarı olması lazım basınca ilk çıkan edit onu kullan
ekle
delete
all delete
oradan ekleme silme gibi işlemlerini yaparsın

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
next amigo ya ccam nasıl yükleniyor kullanıcı adı ve şifre soruyor.iptv leri rahatlıkla yüklüyoruz sayende teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
next amigo ya ccam nasıl yükleniyor kullanıcı adı ve şifre soruyor.iptv leri rahatlıkla yüklüyoruz sayende teşekkürler

dost ustanın paylaşımlarını takip et BURADAN
Adresleri program yardımıyla iptv deki gibi gerekli yerleri girip dosya oluşturup yükleyebilirsin örnek satır
C: sharing-europe.zapto.org 2015 cccam-VHJFJCCBG,7 www.mycccam.tv
-------------url-----------------------port-----------------kulad---------------------------------şifre
sharing-europe.zapto.org----------2015------------cccam-VHJFJCCBG,7----------www.mycccam.tv girip kaydet

Son düzenleme:

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
A.kadir arkadasim IPTV dosya olusturma programini indirdim devamini yapamadim daha dogrusu anlamadim ne yapmam lazim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A.kadir arkadasim IPTV dosya olusturma programini indirdim devamini yapamadim daha dogrusu anlamadim ne yapmam lazim

nearcan kardeşim programı aç ana ekran gelecek oradan iptv oluşturacaksan next IPTV sekmesinden cihazını seç uygun sayfa açılacak orada Açıklama butonunda gerekenler yazıyor ilk olarak orayı oku daha sonra dosyanı oluştur
ilk defa dosya oluşturacaksan ilgili bütana bas dosyan adres eklemeye müsait duruma gelecek sonrasında kapatmadan bulduğun adresleri ilgili textboxlara gir ardından ekle butonuna bas adres altta listelenecek böyle ilave edebilirsin istediğin kadar cihazının kapasitesi 255 olması lazım (Amigo) fazlasını almaz
elindeki hazır dosyaya ilave edeceksen programın bulunduğu klasöre dosyanı koy adını Amigo_IPTV olarak değiştirmen yeterli ekleme işlemine devam edebilirsin

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
A.Kadir kardesim yeni IPTV olusturacagim gereken yeri actim <NetDBS_TXT_VER_1> yazisi var,ikinci sorum islem bittikten sonra Next Amigo da nasil bakacagim,yani olusturma programi komple recieveremi aktaracagim,kusuru bakma biraz cahilce soruyorum anlamadigimda sen bana sira seklinde nasil yapacagimi yazarmisin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A.Kadir kardesim yeni IPTV olusturacagim gereken yeri actim <NetDBS_TXT_VER_1> yazisi var,ikinci sorum islem bittikten sonra Next Amigo da nasil bakacagim,yani olusturma programi komple recieveremi aktaracagim,kusuru bakma biraz cahilce soruyorum anlamadigimda sen bana sira seklinde nasil yapacagimi yazarmisin

oluşturduğun dosyayı usb ye koy cihaza tak usbden güncellemeye gir dosyanı bul üzerindeyken OK bas yükleme tamamdır cihazda iptv ye gir orada Dıy_channel başlığının altında yüklediğin kanallar ayrıca usb ile iptv yükleme bölümünde anlatımı var bakabilirsin

oluşturma programı sadece dosyanızı oluşturur cihaza atılmaz oluşturduğun dosyayı cihaza atacaksın

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
a.kadir usta dost ustanın gönderdiği ccam ları yükledim kırmızı kareleri mavi yaptım sonra ne yapacağım next amigo