Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.557) 02.03.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Diger uydularda ki normal calisiyor sorun yok. Sadece hotbird uydusunda bir kac frekantaki kanallarda bu sorun var. Sifresiz kanallarda oluyor sadece sifrelilerde degil.
Cihazda ki kanallar 3 aydan fazla olmustur.
Birde kanali acinca normal gosteriyor 2,3 saniye sonra boyle oluyor ustam. Canak 65 lik digiturk canagi.

Anlıyorum o halde yazmış olduğum gibi o kontrollerin çanaktaki lnb den başlayarak sırasıyla yapılması gerekmektedir... Sorun Lnb+Kablo+Dayzek swiç üçgeninde bir yerde...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Bu next machina da kanal duzenlemesinde atla secenegi neden yok. Ornek olarak 4 den 8 e atla falan. Digital platformlarda varya. Yazilim ile bu secenek eklenebir mi?

albani1969

0
Üye
28 May 2012
24
0
1
yeni yazılım bekliyoruz uzun zaman yok

--------------------

4 ay oldu yazılım yok machina 3d next
:tuy:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Değerli Forum Arkadaşım Next Machina 3D yi yıllardır kullanıyorum elimde iki ayrı seri 3D var, Cihazın şu anda herhangi bir eksiği sorunu yok, cihaz stabil sorunsuz çalışıyor. Şu anda sorunsuz çalışan cihaza neden yeni bir yazılım verilsin ki ? Gelecek bir zamanda Uydu platformunda ilgili bir gelişme olursa yazılımcı arkadaşlar mutlaka destek verirler. Bence cihaz şu anda mükemmel performans gösteriyor. Tüm Machina 3D kullanıcılarının da cihazdan memnun olduğunu düşünüyorum.

29 Tem 2015
148
4
18
Değerli Forum Arkadaşım Next Machina 3D yi yıllardır kullanıyorum elimde iki ayrı seri 3D var, Cihazın şu anda herhangi bir eksiği sorunu yok, cihaz stabil sorunsuz çalışıyor. Şu anda sorunsuz çalışan cihaza neden yeni bir yazılım verilsin ki ? Gelecek bir zamanda Uydu platformunda ilgili bir gelişme olursa yazılımcı arkadaşlar mutlaka destek verirler. Bence cihaz şu anda mükemmel performans gösteriyor. Tüm Machina 3D kullanıcılarının da cihazdan memnun olduğunu düşünüyorum.

Hocam machina 3d cihazında dahili wifi varmı yoksa hangi wifi antenini destekliyor ve siyah la gri arasında özellik bakımından fark varmı.

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Ben iki cihazda da bu adaptörü kullanıyorum. Bu wireless adaptör Antenli olduğu için bunu tercih etmiş, iki adet satın almıştım. Ama siz yukarıda linkteki cihaza uyumlu listeden birini seçebilirsiniz. Machina 3D de Siyah ve Gri olanlarda Mainboard ve donanım özellikleri birebir aynıdır, yanlızca ön plastik panelleri farklıdır. Biri Gri panel Diğeri Siyah Panel.
TP_Link_TL_WN722_4e8d56c01c730.jpg

Son düzenleme:

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
Reklam araları 14 dakika olmuş ADL menüsüne 14 dakika seçeneği de gelse keşke. Bunlar küçük detaylar yazılım genel olarak çok iyi teşekkürler

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
MACHİNA 3D çift tunerli almayı düşüyorum yazılım desteği sonlandımı acaba başka modelmi alayım.
MACHİNA 3D çift tunerli alma derim arkadaşım çünki yeni cihaz üretimi yok elde kalan sorunlu yada geri iade edilmiş cihazları tamir edip satıyorlar piyasadaki cihazların çoğunda tüner arızası var ben 2016 son aylarında aldım. 2 defa cihaz değiştirdim bu 3.cihazım bununda tüneri randımanlı değil nextin yeni modellerine bakmanız daha uygun olacaktır Bence.saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...