Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.630 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayazefe

0
Machina3D VIPClup
2 Ocak 2013
3
0
1
denedim hocam her tuşu denedim. fabrika ayarlarından kullanıcı ayarlarını silince çıkabildim

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
IPTV ayarlarından açılışı uydu yayını olarak secermisiniz, sonra kapatıp geri açın

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Iptv ayarlarından
Menu tuşu ile ayarlar dan
Media modunu kapalı yapın açık yaparsanız bu sorunla karsılasırsınız

yasinbaba

0
Üye
10 Eyl 2012
14
1
3
2 yıl önce almıştım. 1 yıldır kullanmıyorum. Hiç bir ilerleme yok. Çin'de satılan en kötü alıcıda bile pover vu otomatik machinada manuel bence köklü bir yazılım gerekiyor.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
YAZILIM NOTLARI:

-Açılış resmi değiştirildi.
- Youtube korumalı içeriklerin oynatılamaması sorunu düzeltildi.
- Sky DE düzeltildi.
- AFN paketi düzeltildi. (9°Doğu 11804 V 27500)

İNDİR: Next Machina 3D V5.630 Yazılımı
merhaba, yazılımı ilk yüklediğimde sky de için sorun yoktu ama yaklaşık 1 aydır çok sık takılma oluyor , modemi ve cihazı bir çok kez açıp kapadım olmadı yapılabilecek bir şey var mı siz aynı problemi yaşıyormusunuz ? internet ayarlarında statip ıp seçili dns girili değil dns girmem gerekir mi ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba, yazılımı ilk yüklediğimde sky de için sorun yoktu ama yaklaşık 1 aydır çok sık takılma oluyor , modemi ve cihazı bir çok kez açıp kapadım olmadı yapılabilecek bir şey var mı siz aynı problemi yaşıyormusunuz ? internet ayarlarında statip ıp seçili dns girili değil dns girmem gerekir mi ?

Adı üzerinde FREE server maalesef yapacak bir şey yok ben ÖZEL serverimde izliyorum...

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Adı üzerinde FREE server maalesef yapacak bir şey yok ben ÖZEL serverimde izliyorum...
bende free server kullanmıyorum ücretli server kullandığım için donma yapmasın diye kapattım onu, bende özel server kullanıyorum ve özel server aldığım yerden 3 ayrı server alıyorum farklı iki cihaz daha var evde biri zero 4k diğeri hiremco turbo ıptv bu cihazlarda aynı özel server donma yapmıyor , server alakalı bir skıntı değil, siz farklı dns kullanıyormusunuz cihazda ki internet ayarlarınız nasıl ?

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım ve sorunun bazı serverlerin birbirleriyle çakıştığını fark ettim diyerini kapatınca sorun çözüldü takılmıyorlar artık

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende free server kullanmıyorum ücretli server kullandığım için donma yapmasın diye kapattım onu, bende özel server kullanıyorum ve özel server aldığım yerden 3 ayrı server alıyorum farklı iki cihaz daha var evde biri zero 4k diğeri hiremco turbo ıptv bu cihazlarda aynı özel server donma yapmıyor , server alakalı bir skıntı değil, siz farklı dns kullanıyormusunuz cihazda ki internet ayarlarınız nasıl ?

Madem ÖZEL server var baştan yazsaydınız ona göre daha baştan yazardım zaman kaybı olmazdı.! Sky ları zaten OSCAM da normal izlenebiliyor NEXT lerde donma olması normaldir bahsettiğınız cihazlar LİNUX tabanlıdır.OSCAM özelliği sadece LİNUX cihazlarda çalışır...

kartalsat

0
Üye
1 Haz 2013
1
1
3
Machina 3d ler yazılımla linux yapılamaz mı dobratecler linux olarakta kullanılıyor machina 3d gibi süper bir cihaz daha da gelistirilemez mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...