Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.633 Yazılımı (24.02.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFANSEVİM

0
Üye
8 Şub 2013
28
12
3
nds long ecm fix bir farkı yok

nds long ecm fix) denilmiş ücretli cccam server var bir farkı yok

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
emeği geçenlerin eline sağlık , teşekkürler, uzun yıllara rağmen halen bu cihazın yaşadığını belirten bir gelişme, şahsen bu gelişmeyi beklemiyordum :giggle:

bilgias2

0
Üye
22 Eyl 2013
10
19
3
İyi Günler,

Next Machina 3D V5.633 yazılımını yükledim. Ancak, bende açılmıyor, açtığı bahesedilen server farklı mı ve hangisi

djprens

0
Üye
8 Ocak 2017
26
2
3
merhaba
Bu yazılım ve önceki 2 yazılımda da Dsmart Dfix modül çalışmıyor. Ekran modül tanımlanıyorda kalıyor. Bunu nasıl çözebiliriz ? 1 haftadır uğraşıyorum bir türlü çözemedim. yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Next'ten gelen bilgi machina serisi için artık modül desteği verilmiyormuş. Özetle modül girişli satılan bir cihazda yasal DS modülüyle bu platformu seyredemeyecekmişiz. Büyük fiyasko. Cihaza ek bir özellik istemiyoruz ki sadece modül girişinin düzgün çalışmasını istiyoruz o kadar !

safranbey

0
Üye
26 Mar 2015
5
4
3
- CCcam düzeltildi.

Yazılımı online olarak güncelleyebilirsiniz.
Diğer Machina serilerine gün içerisinde online olarak yazılım verilecektir.

LMaqhP.jpg
Yazılım yükledim fakan youtube giriyorum hiçbir videoyu açmıyor
Oynatma Hatası ( 8 - 04 ) veriyor yapabileceğim birşey var mı ?

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
ben yükledim. ücretli serverim de var. hem cccam hem oscam. ama hiç bir şey açmadı.

ozekici1985

0
Üye
25 Tem 2016
1
0
1
Xpanelde zapping yaparken/kanal atlarken cihaz kapanip aciliyordu,bunlarla ilgili bir duzeltme oldu mu,deneyen varmi bilgi verirseniz sevinirim

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
Nextte oscam desteği yok
yok evet biliyorum. cccam aldığım yer 2 adet cccam satırı gönderdi. 1 tanesi normal cccam satırı 2.si ise oscam destekli. satıcının dediği böyle. ben de pek anlamadım. çünkü astrada epic,pink vb.çoğu paketi açıyor.

djprens

0
Üye
8 Ocak 2017
26
2
3
Cihazın menüsünde CI+ desteği yazıyor olmasına rağmen DS modülüyle çalışmıyor. Ancak eski modülle kullanabilirmişiz yani Türkçesi bu cihazda Dsmart bakılamayacak.

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
arkadaşlar bu yazılım ne işe yaradı anlamadım neyi düzeltti valla ben yüklemedim eskisi ile devam yenisi youtube açmıyormuş zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...