Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 29.07.2013 Tarihli Yazılımları

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD (Pembe - Mavi) 29.07.2013 Tarihli Yazılımları

Yazılım Notları :
Kod:
-AV çıkış eklendi. (Yeni Model)
-Kablosuz internet bağlantısında düzenlemeler yapıldı.
-Philips TV’lerde HDMI bağlantısından kaynaklanan ses sorunu düzeltildi.
-Farda TV düzeltildi.
-Uydu / TP bilgileri güncellendi. (90Doğu-45Batı)
-Kanal bilgileri güncellendi. (Türksat, Hotbird)
-Tercüme hataları düzeltildi.
-IPTV altyapısı değiştirildi.
-Yazılım stabilitesi arttırıldı.

aragornilti

0
Üye
11 Ocak 2012
27
1
3
Karbon ustacım AV çıkış eklendi yeni model demişsiniz. Pembe renkli nexte bu yazılım uyarmı bizde böyle bir donanım çıkışı yok

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Yeni yazılım diye usb ile yükledim,fakat 06.07.2013 tarihli yazılımdan hiçbir fark yok.İp tv yine çalışmıyor.Usb ile eklenen kanallar çalışıyor.Elle girilen kanallar açılıp kapanınca kayboluyor.Şifreli kanallarda 'Şifreli' uyarısı gelmiyor.Kısacası yeni yazılım diye aynı yazılım tekrar verilmiş gibi.Fark görenler lütfen yazsınlar(Cihazım Pembe).

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Yeni yazılım diye usb ile yükledim,fakat 06.07.2013 tarihli yazılımdan hiçbir fark yok.İp tv yine çalışmıyor.Usb ile eklenen kanallar çalışıyor.Elle girilen kanallar açılıp kapanınca kayboluyor.Şifreli kanallarda 'Şifreli' uyarısı gelmiyor.Kısacası yeni yazılım diye aynı yazılım tekrar verilmiş gibi.Fark görenler lütfen yazsınlar(Cihazım Pembe).

aynen bende bir fark göremedim gören varsa beri gelsin...

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
(Uydu alıcısının çözünürlük ayarı tv den yapınca kanal düzenleme menüsündeki sol tarafdaki küçük ekranda hd yayınları pır pır yaparak hışırtılı gösteriyor ve istenen kanal sıralamasını yaptırmıyor

Kanal düzenleme menüsündeki sol tarafdaki küçük ekranda hd yayınları pır pır yaparak hışırtılı gösteriyor ve istenen kanal sıralamasını yaptırmıyor)

Yukarıdaki mesajımı önceki yazılımda belitmiştim bu sorun yeni yazılımdada aynı devam ediyor.
Kullandığım televizyon samsung es5500 ful hd led tv

Bu yüzden 19.03.2012 yazılımı geri yükledim.

hızlırecep

0
Üye
2 Haz 2012
22
1
3

aynen kardeş şifreli uyarısı gelmiyor

NUHBY

0
Üye
25 Nis 2013
7
0
1
tek fark key girilmeden sinema tv kanalları açık diğer tüm özellikler aynı

att52

0
Üye
20 Şub 2013
2
0
1
ben bu dosyayı usb den yükledim uydu alıcı ne açılıyor nede kapanıyor bi fikri olan varmı bu konuda

att52

0
Üye
20 Şub 2013
2
0
1
usb

usb den yükleme yaptım bende sonrasında minix kitlendi ne açılıyor nede kapanıyor bilgisi olan varmı yardım edicek

Zeyneddin

0
Üye
26 Şub 2013
14
0
1
Bu son yazılım süper olmuş. özellikle kanal listesinin 2 bölüm aynı anda ekranda olması, kanalların şifreli ve hd simgeleri mükemmel olmuş.

Yalnız ben kanalların gösterim tipini A dan Z ye, yada Z den A ya şeklinde değiştirdikten sonra daha önce düzenleyip sıraya koyduğum kanal listesi gitti. şimdi ilk düzenlediğim kanal listesini bir türlü görüntüleyemiyorum. Bunun da bir çaresini bulursanız bana göre tadından yenmez artık.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Tüm Müslüman kardeşlerimin kandili kutlu olsun inşallah.

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
sayın karbon, son yazılımı yükledikten sonra bbc hd rtg eurosport hd gibi kanallarda sinyal problemi oldu(11304 v 27500) sorun kanallarla ilgili mi.çalışmalarınız için teşekkür ederim.

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
yazılım gerek görüntü , gerek içerik açısından oldukça iyi olmuş. elimizdeki cihaz gittikçe gelişiyor.aldığımda ıp tv özelliği yoktu.bence next ayrıcalıklı bir firma olmanın gereklerini yapıyor.