Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 29.07.2013 Tarihli Yazılımları

stanger31

0
Üye
1 Mar 2013
8
0
1
Cok Önemlİ!!!
Free shareyİ aÇtim jsc+7 jsc+8 jsc+9 ve jsc sport +10 Şİfrelİ dİyor dİĞerlerİ ÇaliŞior
lÜtfen yardim edİn

garfield67

0
Üye
17 Tem 2013
8
0
1
Kdz.Ereğli
7-8-9-10 iptal oldu tekrar taratın el cezireler çoğu maalesef gitti... hdli olanlar da gitti...

HRT TV ler de gitti....

Son düzenleme:

G3N3S1S

0
Üye
4 Eyl 2012
11
0
1
bu guncellemeyi sakin yapmayin benim kutu R.I.P oldu sanirim...
usb ile yuklemek istedim %50'de kutu kendiliginden kapandi sonra acilmaya calisti ve su an 1 saat oldu hep siyah ekranda ve cotroller isigi yesil :/
kumanda ise calismiyor fisten cekip geri takiyorum suan...
olmadi ! sorun yine ayni

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
usb ile yuklemek istedim %50'de kutu kendiliginden kapandi sonra acilmaya calisti ve su an 1 saat oldu hep siyah ekranda ve cotroller isigi yesil :/
olmadi ! sorun yine ayni

Rs232 kablosuyla bilgisayarinizdan uygun editorle yazilimi yukleyiniz.cihaziniz cökmüştür

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,257
113
ALMANYA
olmadi ! sorun yine ayni

Next MİNİX HD RS-232 Bağlantı Şeması verdigim linkl deki resimdeki kablonun aynisin bullup yada kendim yaparim dersen resim deki sema isini görür.

RS 232 kabloyu temin etikden sonra asadaki editör ler den sana uygun olani pc kur ve rs 232 kablo yardimiyla cihaza güncel yazilim yükle.

Next Minix HD PEMBE / MAVİ (Siyah Menülü Yazılıma Uyumlu) Yeni Yazılım Editörü.

Next Mini-X HD Yazılım Editörleri

garfield67

0
Üye
17 Tem 2013
8
0
1
Kdz.Ereğli
Şu an pembe (yedek) olanına bu yazılımı attım ve fiyasko... Cihaz çöktü... Hiç açılmadı... Flashtan attım...

Servise gittim... Garanti dolmamış... Yazılım attık... RS232den... Evde hazırlamıştım kabloyu ama com portlu bilgisayar yoktu...

Bir önceki yazılım yüklü... 06.07.2013...

Fabrika ayarlarına dön dedim... Önceki şikayetlerim halloldu... Yani kanal düzenlemede küçük görüntü bozulmuyor... Ve başlangıçtaki menü (orta düğmeye basınca) çift sıra... Hoşuma gitti... Şifreli ve HD'li kanallar özellikle belli...

Son düzenleme:

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
selamlar. bu güne kadar çıkan her yazılımı yükledim. en son 06.07. 2013 yazılımı uydudan makinaya yükledim. yaptığım tüm yazılım yüklemelerinden sonra fabrika ayarlaranına dönmedim ve cihazı öyle kullandım. kafama takılan soru yazılım attıktan sonra fabrika ayarlarına dönecekmiyim. teşekkür ediyorum.cihazım minix hd pembe

garfield67

0
Üye
17 Tem 2013
8
0
1
Kdz.Ereğli
Dönmezsen eksik oluyor...

Şu an pembe (yedek) olanına bu yazılımı attım ve fiyasko... Cihaz çöktü... Hiç açılmadı... Flashtan attım...

Servise gittim... Garanti dolmamış... Yazılım attık... RS232den... Evde hazırlamıştım kabloyu ama com portlu bilgisayar yoktu...

Bir önceki yazılım yüklü... 06.07.2013...

Fabrika ayarlarına dön dedim... Önceki şikayetlerim halloldu... Yani kanal düzenlemede küçük görüntü bozulmuyor... Ve başlangıçtaki menü (orta düğmeye basınca) çift sıra... Hoşuma gitti... Şifreli ve HD'li kanallar özellikle belli...

Önceki şikayetler devam ediyor maalesef... Tam kanalları düzenlemeye başladımdı fakat yine bozulmalar devam ediyor... Ben mavi menülü mavişimle dewam etme kararı aldım... Youtube, IP TV, Farda TV vs. biraz daha beklesin...

cemalav

0
Üye
30 Ocak 2012
15
0
1
Son yazılımdan sonra minix pembe sürekli restart yapmaya başladı. Yazılımda tekrar bir düzenleme olacak mı?

şafak3

0
Üye
3 Ağu 2013
2
1
3
arkadaşlar ,bende seche pec,animaks ve bazı belgesel kanallar ve bir çok kanal uydudan gelen güncellemeden sonra çıkmıyor neden acaba..

Zeyneddin

0
Üye
26 Şub 2013
14
0
1
Selam. Arkadaşlar ben 29.07.2013 tarihli yazılımı uydudan s/w güncelleme yoluyla yaptım. Yalnız kanal listesi ikişerli oldu. yani aynı ekranda 20 tane kanal listesi görünüyor. bu kanal listesini eskisi gibi nasıl yapabilirim. Yani OK tuşuna bastığım zaman ekranda sadece 10 kanal görünsün.

Ufuktepeli

0
Üye
24 Tem 2012
5
0
1
Ben 10 Ağustos akşamı bu son yazılımı usb ile yükledim (29.7.2013) tarihli olanı fakat yüklemeden önce bin boyutu uyuşmuyor diye uyarı yazısı çıktı önemsemedim devam ettim. Cihaz tekrar açılmadı kumanda gözü devamlı yeşil ışık yandı. Uyducuya gittim halletti .Yani bugün bu bana yol masrafı ile 30 liraya maloldu.

mehmet61

0
Üye
25 Eyl 2012
6
0
1
Freeshare ÇaliŞmiyormu...bende hotbird hİÇ bİr kanal aÇmiyor en son yazilimi yÜkledİm ne yapmam gereklİ ...acİlllll yardimmmm....

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Selam. Arkadaşlar ben 29.07.2013 tarihli yazılımı uydudan s/w güncelleme yoluyla yaptım. Yalnız kanal listesi ikişerli oldu. yani aynı ekranda 20 tane kanal listesi görünüyor. bu kanal listesini eskisi gibi nasıl yapabilirim. Yani OK tuşuna bastığım zaman ekranda sadece 10 kanal görünsün.

OK tuşuna basın.20 li ekran geliyor.Kumandada ZOOM tuşuna basarsanız 10 lu hale geliyor