Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 29.07.2013 Tarihli Yazılımları

azizkan

0
Üye
29 Ağu 2012
1
0
1
bu güncellemeyi akşam yaptım ancak kanal değiştirmek için p+ ya basınca 1 den 11 e tekrar basınca 25 e ..49 a atlayarak geçiyor. çözmek için karıştırınca da kanal sıralamasını tamamen karıştırdım. yardımcı olabilirseniz sevinirim. iyi günler

stanger31

0
Üye
1 Mar 2013
8
0
1
bende hotbird(13 E)de jsc sportlar +1den +6 ya kadar açılıyor +7,+8,+9,+10 açılmıyor
lütfen yardım

hciftcitr

0
Üye
15 Eyl 2013
1
1
3
arkadaşlar;benim için uydunun görüntü kalitesi çok önemli,farda,ıp tv,youtube gibi şeyler ekstra olsada olur olmasada.ama görüntü çok öenmli,son yazılımda gördüğüm en büyük aksaklık;hd yayınlarda ve karasal yayınların bazılarında trt-1 ve atv hd,kanaltürk ,kanal d v.b kanalları %92 iken sinyal seviyleri arada bir %30lara düşüyor,gündüzleri tv izlemek nerdeyse imkansız gibi oldu..bana önerebileceğiniz yazılım varsa çok memnun olurum...ben ***** kullanıcısıydım,next'i çok tavsiye ederdim ,artık etmiyorum..tüketicleri dikkate almıyorlar..next pembe benim hayallerimi yıktı,,

rgnt

0
Üye
3 Eyl 2013
2
0
1
Arkadaşım;
Makinayı 18500hd plus la değiştirdim. Olay aynı demekki yazılımdan kaynaklanıyor... İki aynı makinada aynı olması mümkün değil başka türlü. İnş. giderirler...
İyi günler...

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
eski yazılıma geri döndüm.bu siyah menülü yazılımı galiba bu minik cihaz kaldıramıyor onun için en nihayet bende eski yani mavi menülü yazılıma geri dönerek sorunu çözdüm .ikidebir reset atıyordu ne bu yahu bir iki kanal degişiyoruz hemen cihaz gitmiş birde bakıyon yeniden acılmaya calışıyor .velhasıl kelam bu next minik hecdi cihaz onpara etmezmiş napalım bişekilde kullanmaya çalışacaz aldık bir kere

Son düzenleme:

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
@Tahsin43
Merhaba arkadasim.bendede ayni sorun var.cihaz sürekli kendiliginden lkapanip aciliyor.hangi yazilimla cözdün problemi? ve yükledigin yazilimla bu son yazilim arasindaki fark ne?

mehmet61

0
Üye
25 Eyl 2012
6
0
1
next minix pembe ıp tv neden çalışmaz ..elle girdiğim kanal önce açılıp sonra kendi kapanıyor...tekrar adresi elle girmek gerekiyor...buda insanın canını sıkıyor...daha önceki yazılımlarda bu sorun yoktu...nasıl yazılım geliştirme olmuş böyle.....:((

berces

0
Üye
31 Ara 2012
7
0
1
eski yazılıma nasıl döndün?

eski yazılıma geri döndüm.bu siyah menülü yazılımı galiba bu minik cihaz kaldıramıyor onun için en nihayet bende eski yani mavi menülü yazılıma geri dönerek sorunu çözdüm .ikidebir reset atıyordu ne bu yahu bir iki kanal degişiyoruz hemen cihaz gitmiş birde bakıyon yeniden acılmaya calışıyor .velhasıl kelam bu next minik hecdi cihaz onpara etmezmiş napalım bişekilde kullanmaya çalışacaz aldık bir kere

MErhaba arkadaşım. eski yazılıma nasıl döndün?. ben de dönmek istiyorum da. Bu siyah menülü yazılımda ben de sıkıntı yaşıyorum.

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
MErhaba arkadaşım. eski yazılıma nasıl döndün?. ben de dönmek istiyorum da. Bu siyah menülü yazılımda ben de sıkıntı yaşıyorum.

eski yazılımı bu siteden indir usb cihazına at . usb den güncelleme de usb ye attıgın eski yazılımı göster başlat işlem bitince yeniden başlatır ve cihaz eski yazılıma döner hepsi bu kadar

Vegs

0
Üye
23 Kas 2012
6
0
1
next HD mavi ses sorunu

Merhaba temmuz ayinin yazilimini attiktan sonra ses ilk acildiginda kesik kesik geliyor. Ayrıca hd kanallarda iken EPG acildiginda ekrani okumak imkansiz. Ama sadece hd kanallarda yasiyorum. Başka yasayan varmi ayni sorunları....

hkarmil

0
Üye
23 Eki 2013
1
0
1
Next Minix HD Pembe cihazı kullanıyorum. 29.07.2013 Tarihli Yazılımı USB den yüklemeye çalışıyorum
BİN BOYU UYUŞMUYOR uyarısı çıkıyor. cihaz çökecek diye evet demeye korkuyorum. Evet diyip devam etsem cihaz çöker mi?
Bu yazılımı nasıl yükleyebilirim.

Son düzenleme:

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Next Minix HD Pembe cihazı kullanıyorum. 29.07.2013 Tarihli Yazılımı USB den yüklemeye çalışıyorum
BİN BOYU UYUŞMUYOR uyarısı çıkıyor. cihaz çökecek diye evet demeye korkuyorum. Evet diyip devam etsem cihaz çöker mi?
Bu yazılımı nasıl yükleyebilirim.

çökmez yükle sen

maliye

0
Üye
21 Eyl 2013
15
0
1
selam next mini hd cihazım kanallar arası gezinirken ve kanal sıralaması ve kanal silme sırasında kendiliğinden kapanıyor daha sonra açılıyor bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan varmı

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
hatasiz yazilim istiyoruz

Sayin Next görevklilerine burdan seslenmek istiyorum.
Okadar Insan sorunlarla karsi karsiya.en cok sorunlardan bitaneside cihazin kendi kendine reset atmasi.Lütfen bizi bu kunuda bilgilendirin.yeni yazilim üzerinde calismalariniz varmi su an? varsa nezaman cikar?

Selamlarimla

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
cihazlar kendiliğinden reset atma olayı biraz tuaf çünkü bu hatayı bir çok muşterim söylüyor ama ben raslamadım reset olayı kmanda tuşundan kanal değişim veya ses kısamya basıpta altyazı daha ekrandan gitmeden farkına varmada aynı anda kumanda üzerinden iki veya daha fazla tuşa basılırsa cihaz reset yer buna şahit oldum ama durduk yere reset biraz zor

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
durduk yere reset atiyor diye yazmadim zaten.birinizde siz saticilarin cikipda dese zaten dogru diye sasarim.cihaz menüde gezerken veya ip kanallarini acmaya calisirken reset atiyor.sifreli kanallarda gezinmek tam bi iskence.geri git ileri gel acana kadar bekle babam bekle.sonra donuyor.arkadan fisini cek geri tak.ve bu sadece benim cihazda degil.biz üc kisi aldik hepimizdede ayni.ayrica burdaki arkadaslardada ayni ve benzer problemer var okudugum kadariyla.