Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Youtube sorunu

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
hala myoutube çalışmıyor cihaz next machine 3 d
Doğrudur
M+ tuşuna basarsanız youtube giriyor sayfalar yükleniyor ama oynatma hatası veriyor
Media portaldan youtube girerseniz burada ise hiç girmiyor sayfa yüklemiyor
Sanırım artık youtube un selasını okuyacaklar 3d cihazda

sanzu

New member
Üye
25 Ocak 2020
1
0
1
Yani bir üründe bu kadar mı pişman olunur arkadaş. Youtube var diye aldım. Canavar gibi de çalıştı ilk 1 ay. Şimdi ise kanser edecek beni. Calışmıyor youtube. Bu ne arkadaş evde çocuklar yedi beni. Kukuli diye diye. Valla çekiç ile ezeceğim cihazı. Adam gibi yapın şunu.

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
arkadaslar net punto s var bendede youtube yazılımı sorunu halen çözülmedi yazılım beklenıyor bilginize tekrar yazlım yuklemek sorun değil yoğunluk olarak yazılım sıkıntısı var yeni yazlım beklıyoruz

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
DİKKAT: NEXT KANKY HD,NEXT PUNTO PLUS NEXT TANGO BLUE,NEXT 18500 HD CX SERİ YOUTUBE GÜNCELLEMESİNDEN DOLAYI ÇALIŞMAMAKTADIR YENİ YAZILIM VERİLDİĞİNDE TEKRAR ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAKTIR

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
NEXT 2000 SERİSİNDE X PANEL YERİNE JOKER UYGULAMASI GETİRİLMİŞTİR MENÜ-İNTERNET PORTALINA GİRİP JOKER UYGULAMASININ ÜSTÜNDE İKEN KUMANDADAN EN ALT YILDIZ TUŞUNA BASARAK KISAYOL YAPABİLİRSİNİZ

ismailş

New member
Üye
22 Eyl 2019
2
0
1
arkadaşlar youtube içerikleri yok. internet machiana
youtube sorunu paylaşmıştım test yazılımını yüklediğimde youtube açılıyor sorunsuz lakin yazılım güncel versiyon yüklediğimde yine youtube içerikleri yok ve açılmıyor nasıl bu sorunu çözebiliriz teşekkürler

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
az once youtubeye gireyim dedim fakat icerigine girilmiyor donup duruyor vodda sorun yok video ismi yaziyorum ama acmiyor en sonyazilim var cihaznext2000Hdmini internetmachinainternetmach