Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Kendine reset atiyor¿

Arkadas dogru soyluyor cihaz kendine degide normal kanal izledigin zaman radyoya gecis yaptiginda ve tv donus yaptiginda video decodlama hatasi diyor ve cihaz yeniden baslatilsinmi diyor kendi kendine reset atiyor. Arkadaslarin dikkatine.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Iste bu uyariyi veroyor ve reset atiyor

Sn.Welato mümkünse hangi TV kanalları ve hangi RADYO kanalları arasında bunu yapıyor.? Rica etsem yazarmısınız. Az önce ben baya bir uğraştım defalarca bazı tv kanalları ve radyolar arasında gidip geldim bende herhangi bir sıkıntı olmadı.!

Son düzenleme:

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Sn.Welato mümkünse hangi TV kanalları ve hangi RADYO kanalları arasında bunu yapıyor.? Rica etsem yazarmısınız. Az önce ben baya bir uğraştım defalarca bazı tv kanalları ve radyolar arasında gidip geldim bende herhangi bir sıkıntı olmadı.!

Tabikide sn. Haydar1966 animal planet hd kanali uzerindeyken oluyor. Saygilarimla haydar1966 bey

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tabikide sn. Haydar1966 animal planet hd kanali uzerindeyken oluyor. Saygilarimla haydar1966 bey

Hangi ANİMAL PLANET-HD acaba FREKANSI ve hangi UYDU üzerindeki yazıverin bir sürü var ama HANGİSİ.? Eğer D.SMART ta olanı kasdediyorsanız işte buna bakamam çünkü bende MODÜL YOK ne yazikki.!

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Cihaz o uyariyi verdiginde hayir dersen ses var goruntu yok reset atman lazim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Cihaz o uyariyi verdiginde hayir dersen ses var goruntu yok reset atman lazim.

Evet sevgili Welato kardeşim durum aynen bahsetmiş olduğunuz gibi görünüyor.Sanıyorum bu durum bir yazılımsal BUG... Gerekli uyarıyı yapıp bekleyeceğiz bu durumun düzeltilmesi için.Sadece Animal planet değil aynı TP de yayın yapan WİLD kanalındada aynısı olmakta.

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Ewet aynen sevgili haydar1966 bey konuyla ilgilendigin icin tesekkur ederim kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
yaklasik 10 dakika kadar oldu Animal Planet HD seyrediyorum,bende sorun olmadi,2.tunerde direk Hotbird ayarli

Mobil cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yaklasik 10 dakika kadar oldu Animal Planet HD seyrediyorum,bende sorun olmadi,2.tunerde direk Hotbird ayarli

Murat durum farklı ben kısaca tekrar anlatayım istersen...Durum kanal izlerken RESET durumu değil.!!! Söz konusu YABANCI kanallarda TV izlerken TÜRKSAT tan yayın yapan RADYOLAR arasında gidip gelirken sorun yaşanıyor.İstersen sende dene ANİMAL PLANET te iken kumandanın RADYO tuşuna bas bir iki kez yap o YUKARDA görülen UYARI geliyor.Cihaz RESET olmadan çalıştırılırsa o zamanda ekran SİYAH oluyor...Sadece o kanallarda değil başka FTA olan HD kanallardada denedim.Yabancı uydudan Türksattaki RADYO kanallarına dönünce durum maalesef aynı,haa benim için sorun değil ben TEST ettim durum bu çıktı yani...

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Himm,durum biraz daha genelmiş,sifreli bir HD yayindan radyo moduna gecilip tekrar geri gelindiginde oluyor ,mesela ben M6 HD kanalindan hotbird uydusunda bir fta radyo kanalina girdim tekrar tv moduna geçişte o uyariyi verdi,hayir dedigimde fta kanallarda dahil hic bir yayin acilmadi,elinde modul olan arkadaslar turksat uydusunda Hd dsmart kanallarindan birini seyrederken radyo moduna gecip tekrar tv moduna alip deneme yaparlar ve sonucu bildirirlerse iyi olur,yarin sabah doktor ile gorusurum konuyu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Himm,durum biraz daha genelmiş,sifreli bir HD yayindan radyo moduna gecilip tekrar geri gelindiginde oluyor ,mesela ben M6 HD kanalindan hotbird uydusunda bir fta radyo kanalina girdim tekrar tv moduna geçişte o uyariyi verdi,hayir dedigimde fta kanallarda dahil hic bir yayin acilmadi,elinde modul olan arkadaslar turksat uydusunda Hd dsmart kanallarindan birini seyrederken radyo moduna gecip tekrar tv moduna alip deneme yaparlar ve sonucu bildirirlerse iyi olur,yarin sabah doktor ile gorusurum konuyu

Tamamdır kardeşim... :coool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...