Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Yazılım için teşekürler. Her şey çok güzel gidiyor birde vod bölümüne ya da iptv bölümüne artık nasıl olur bilmem ama diziay, dizibox ve bence alnında çok iyi olan hdfilmbox gibi sitelerin eklenmesi, kaynak olarak kullanılması çok süper olur. Bu isteklere kim cevap veriyor acaba.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Ben bir önceki yazılımı yüklemiştim sonra kaldırıldı yurt dışına verilmesi gerekti diye bu yazılımla onun farkı var mı?

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
son yazılım çok çok iyi hocamızın eline saglık uydu aramada otomatik dayzek eklenmi fastscann yazan yere eklenen uyduları kaldıramadım manuel dayzek yapsamda uydu kanallarını sıl dıyorum yıldız kalkıyor donus yaptıgımda yıne kanal listede haydar hocam vaktınız olunca bı yardım rıca edicem

scarface06

0
Üye
16 May 2013
5
0
3
S.a bende cihazı yeni aldım aranıza katıldım
Bir sorum olacak bu yazılımı yukleyeyimmi yada en son çıkan kararlı sürüm hangisi
Yardimlarinizi bekliyorum saygılar.
Birde yazılım yüklemede kanalları tekrar yüklemek gerekli mi

Son düzenleme:

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
S.a bende cihazı yeni aldım aranıza katıldım
Bir sorum olacak bu yazılımı yukleyeyimmi yada en son çıkan kararlı sürüm hangisi
Yardimlarinizi bekliyorum saygılar.
Birde yazılım yüklemede kanalları tekrar yüklemek gerekli mi

Biz yükledik hiç bir sorun yok USB den yüklersen kanallarına bir şey olmuyor.
Bu arada emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...
Saygılar...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
son yazılım çok çok iyi hocamızın eline saglık uydu aramada otomatik dayzek eklenmi fastscann yazan yere eklenen uyduları kaldıramadım manuel dayzek yapsamda uydu kanallarını sıl dıyorum yıldız kalkıyor donus yaptıgımda yıne kanal listede haydar hocam vaktınız olunca bı yardım rıca edicem

Sevgili Murat usta kardeşim o bölüm DOKTOR üstadın yazmış olduğu gibi AVRUPA kullanıcıları için eklenmiştir.Yazılım notlarında zaten kendiside yazmış O BÖLÜMÜ şimdilik KARIŞTIRMAYIN diye.!!! Yani BİZLER için diğer bir deyişle KLASİK şekilde aynen devam...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
huy olmuş usta illa bakıyorum çok teşekkürler allah kolaylık versin

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
teşekkür ederim son 2 yazılımı yüklememiştim donmalar başladı cihazı kapatıp acınca düzeliyor umarım bu yazılım donma sorununu cözer saygılarımla emegi gecenlere

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Sd yayinlarin parlakligi artmis daha canli goruntu var ve kumanda hassasiyeti cok iyi ozellikle modul tanima hizi suan cok iyi wifi baglantida kopma devam ediyor benim wifi aparati sikintili olabilir kopma olan varsa marka ile buraya yazarsa gelişmede bize yardimci olur cumleten kolay gelsin

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
Bende siyah kasa çift tuner var
Kanal gecişler yavaş,önceki cihazım 2000 dcı bundan daha hızlı geçiş yapıyordu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bende siyah kasa çift tuner var
Kanal gecişler yavaş,önceki cihazım 2000 dcı bundan daha hızlı geçiş yapıyordu

İlginç bende ise adeta ZIPKIN gibi kanal geçişleri size tavsiyem hiç vakit geçirmeden cihazı FABRİKA AYARLARINA alarak cihazı yeniden yapılandırarak komple yeniden kanalları TARATMANIZDIR..!

oguzhan48

0
Üye
6 Şub 2015
31
0
6
arakdaşlar booting ekranında kalıyor cihaz ilerlemiyor. lütfen acil yardım yazılım yüklendi ancak cihaz boot olmuyor açılmıyor !!!

oguzhan48

0
Üye
6 Şub 2015
31
0
6
arakdaşlar booting ekranında kalıyor cihaz ilerlemiyor. lütfen acil yardım yazılım yüklendi ancak cihaz boot olmuyor açılmıyor !!!

tamam çözüldü teşekkürler. flash disk ntfs formatında bçimlendirmiştim bunu farkettim fat32de biçimlendirip başlatırken boot ederek attım düzeldi.

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Benim cihaz cift tuner dir sorunsuz calsiyor donma takilma hic olmuyor. 2 ayda bir her dort bolumu resetliyorum yeniden taratiyorum cok guzel cihazdir. Önceleri bazen donuyordu bir dakika kaliyordu ses geliyirdu ama goruntu yoktu hic yazmadim simdi yok ama sorun tekrarlarsa yazacagim. Yazilimda emegi gecen herkese tskler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...