Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD 17.06.2012 Tarihli (Foruma Özel) Güncel Kanal Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr

Ekte verilen yazılım sadece kanal bilgisi güncellemeleri için verilmiştir. 25.05.2012 tarihli BETA yazılım eklentisi mevcuttur.
Son güncel keyler eklenmiştir. (15.06.2012 @Karbon)
Turksat & Hotbird kanal bilgisi güncellenmiştir.
Emu aktiftir.
FreeShare aktiftir.
- Extra ayar yapmanıza gerek yoktur.

ÖNEMLİ: Yazılımı güncelledikten sonra kesinlikle fabrika ayarlarına dönmeyiniz!

Yazılım '' Allcode + Bootloader '' ( Yazılım + Kanal ) konumunda yüklenecektir.

sccp

0
Üye
1 May 2012
4
0
1
Free share

Ekte verilen yazılım sadece kanal bilgisi güncellemeleri için verilmiştir. 25.05.2012 tarihli BETA yazılım eklentisi mevcuttur.
Emu aktiftir.
FreeShare aktiftir.
- Extra ayar yapmanıza gerek yoktur

Tarif edildiği gibi ,emu aktif , free share aktif hale getirdim hangi kanalları açıyor ,çok kanal olduğu için tesbit edemedim.Eurospor,extremspor izlemek istiyorum .Bunları aktif hale getirmek yetiyormu,yoksa ilave bir işlem gerekiyormu,cahilliğime bağışlayın?Birde kanal üzerine gelindiğinde hemen açıyormu,yoksa ,nekadar süre beklemek lazım?

Son düzenleme:

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Paylaşımlarınız için teşekkürler. Aynı zamanda astra (19 derece) uydusu içinde yaparsanız çok memnun kalırım. saygılar.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
309
202
43
Kanal listesinde Türksatta Doğan gurubu ve dijital platform kanallarıda mevcut
bu kanallar nasıl izlenecek, izlenmiyor. Kanal listesinden çıkarılması gerekir Karbon üstat

Proxy1

0
Üye
19 Haz 2012
10
0
1
Yazılımı indirip usb ile yükledim ama cihaz tvye sinyal göndermiyor, kumanda gözü yeşil yanmasına rağmen kumanda almıyor?

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
FRee SHare devre dışı

Emu aktiftir.
FreeShare aktiftir.
- Extra ayar yapmanıza gerek yoktur.

ÖNEMLİ: Yazılımı güncelledikten sonra kesinlikle fabrika ayarlarına dönmeyiniz!

Yazılım '' Allcode + Bootloader '' ( Yazılım + Kanal ) konumunda yüklenecektir.

Hocam Free Share bağlantısınu yapmama rağmen ve bütün yazılımları usb ile yüklememe rağmen tek bir kanal izleyemiyorum ... sinyal var ama zerre 1 tane kanal açıldığını görmedim ... LNB frekansını değiştirince kanalların sinyal seviyesi değişiyor ama Çanak ebatımda küçük olmasına rağmen kanal sinyal sorunu yaşamıyorum sadece sorunum herşeyi yapmama rağmen ve sinyal problemim olmamamasına rağmen hiçbişi izleyemiyorum ... Konuyla ilgilenilirse çok makbul geçer ...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Hocam Free Share bağlantısınu yapmama rağmen ve bütün yazılımları usb ile yüklememe rağmen tek bir kanal izleyemiyorum ... sinyal var ama zerre 1 tane kanal açıldığını görmedim ... LNB frekansını değiştirince kanalların sinyal seviyesi değişiyor ama Çanak ebatımda küçük olmasına rağmen kanal sinyal sorunu yaşamıyorum sadece sorunum herşeyi yapmama rağmen ve sinyal problemim olmamamasına rağmen hiçbişi izleyemiyorum ... Konuyla ilgilenilirse çok makbul geçer ...

İnternet bağlantınızı kontrol ettiniz mi ? hava durumu - Youtube - RSS Haber gibi uygulamaları kullanabiliyor musunuz ?

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
esfeka kardeşim freeshare ile kanalları açamadığını söylemişsin bir de şunu dene internet kablosunu cihazdan çıkart tak sonra cihazı kapat aç belki olur bazen bende de aynı sorun var youtube ye giriyor fakat kanal açmıyor bu şekilde açılıyor

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
esfeka kardeşim freeshare ile kanalları açamadığını söylemişsin bir de şunu dene internet kablosunu cihazdan çıkart tak sonra cihazı kapat aç belki olur bazen bende de aynı sorun var youtube ye giriyor fakat kanal açmıyor bu şekilde açılıyor

Hocam saolasın önerin için ama değişen bişi olmadı nasıl bi alet çok merak ediyorum pc'ye format atsam daha kolay ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...