Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD 17.06.2012 Tarihli (Foruma Özel) Güncel Kanal Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Nnasıl yani?
Cihazda güncelleme özelliği var?
Bu ister uydudan ister usb'den güncelleme yapabilirsiniz demek değil mi?
Şunu anlarım; yazılımı resmi olmayan, firmanın desteklemeyeceği yerden/birilerinden alır, yüklerim de problem çıkarsa tamam.

Benim yaptığım, bu konunun en üstündeki mesajdan indirdiğim 17.06.2012 tarihli, foruma özel son yazılımı, tarif edildiği şekilde(yine forumda nasıl yapılacağı resimli bir şekilde anlatılmış) yüklemek.

Nasıl kullanıcı hatası olur?

Siz zaten yazilimi yuklerken cikabilecek her turlu sorunu goz ardi ettiniz demektir.Tipki foruma uye olurken Sozlesme yi okudugunuz gibi.
Not: yazı yazarken ingilizce karakterleri kullandim.Sorun sadece bende mi bilmiyorum ama ben turkceye ozel karakterleri goremiyorum.

padaroglu

0
Üye
18 Tem 2012
5
0
1
arkadaşlar cihazı yeni aldım, aldığım yer son yazılımı yükledim dedi, cihazı açarken yeni kanallar bulundu diye bişey geliyor, ondan nasıl kurutula bilirim, bu yazılımı genede yüklemem gerekirmi, birde cihazın ayarı 1080 i 50 mi olacak yoksa 1080p 50 mi olacak bendeki tv 42 inc. full hd. lütfen yardım

macrol93

0
Üye
19 Tem 2012
9
0
1
arkadaşalr mrb ben yeni üyeyim bu yazılım yükleyecemde herkesde bir sorun çıkmış sinyal gelmiyor falan diyor herkes türksattadamı sorun var yoksa diğer yabancı kanallarda mı sorun var anlamadım bişe sölerseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...