Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 23.10.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar son yazılımı yükledim. kanal listemi yedeklemiştim tekrar yükledim kanal listemde bir sorun yok fakat ip tv ler ve benim yüklediğim DİY_CHANNELlistelerinin tamamı boş gösteriyor ne yapmam lazım.

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
@cafi

Boot mod yazılımı yüklemeye çalıştığımda Bad ID mesajı alıyorum ve cihaz kendini yeniden başlatıp düzgünce açıyor. Neden olabilir?

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
konular/5539-next-amigo-18052015-yazilimina-uygun-6-uydulu-kanal-listesi

@cafi 'nin kanal listesi bu yazılıma uyuyor mu?

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
fabrika ayarına tamamiyle dönüp 23.10.2015 yazılıma geçmek için.

başardım. dosyalar bozuk inmiş sadece.

Fabrika yazılıma döndüm. açılınca fabrika ayarlarına dön dedim. tekrar 23.10.2015 yazılımını aynı şekilde yükledim.. Şu anda sıkıntı yok.

Yalnız eksik kanallar var. Bunları kör tarama ile mi çıkaracağız.

Birde farkettiğim bu yazılım ile Turksat4a ve Hotbird kanalları otomatik olarak geldi.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,771
113
izmir çamdibi
yazılımlarda bu iki uydu gelir bunların dışında uydu yüklemek istiyorsanız yükleyeceğiniz uyduyu şeçip dayzek ayarlarını yaptıktan sonra yükleyebilirsiniz kör tarama yaparsanız cihazda eksik olan tp ler gelir ve yüklenir

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
yazılımlarda bu iki uydu gelir bunların dışında uydu yüklemek istiyorsanız yükleyeceğiniz uyduyu şeçip dayzek ayarlarını yaptıktan sonra yükleyebilirsiniz kör tarama yaparsanız cihazda eksik olan tp ler gelir ve yüklenir

daha önce hatırladığım 1-2 yazılımda Hotbird gelmiyordu. Sadece Turksat2A geliyordu. Zaten fabrika yazılımına dönünce 2a geldi. son yazılıma güncelleyince Turksat4a ve Hotbird tamamiyle geldi.

omatur

0
Üye
24 Eki 2015
6
0
1
Hocam bana yardım edebilir misiniz?
Geçen haftaya kadar IPTV beinsports ve diğer yabancı kanalları gösteriyordu artık göstermiyor şu hatayı veriyor invalied date please Update the time. Cihazım amigo

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
kontrol ettim. bendede aynı hatayı veriyor bein iptvler. saat geri alınması ile alakalımıdır acaba?

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,771
113
izmir çamdibi
Hocam bana yardım edebilir misiniz?
Geçen haftaya kadar IPTV beinsports ve diğer yabancı kanalları gösteriyordu artık göstermiyor şu hatayı veriyor invalied date please Update the time. Cihazım amigo
linler of olmuştur ben size aktif benin spor linklerini yükleyeyim diy canal bölümünden izlersiniz ne kadar gider biemem

IBRAHIM43

0
Üye
6 Haz 2012
19
0
1
Almanya Hamburg
Arkadaslar ben 23-10-2015 Yazilimi Yükledim problem yapti kanal degistirdigim zaman sinyal yok yaziyor veya astra kanallarina acinca sinyal yok yaziyor. ben 02-07-2015 yazilima geri yükledim hic sorun yok calisiyor ,Bu Forumda Emegi gecen Arkadaslara cok cok Tesekkür ederim ellerine saglik

Son düzenleme:

The Lykaner

0
Üye
18 Eki 2015
4
0
1
Merhaba Arkadaslar,

son yazilim güncellemesini kurduktan sonra Next'sin kendi kanallistesi silinmis gördüm ve Next sitesinden indirmis oldugum Next 'in kanal listesini USB bellik araciyla kurudum ama Kaynak bölümünde IPTV kanallari görünmüyor.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın KARBON hocam son yazılımı yükledim fakat İPTV kanallarının tamamı boş gösteriyor .Bana İP kanallarını cihazıma atmak için dosya şeklinde verebilirmisin.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
anladığım kadarıyla next her yeni yazılım güncelleştirmesi çıkartırken hep başka bozukluklar ortaya çıkıyor. anlamadığım olay yazılım güncelleştirmeleri yapılırken yazılımı yapanların kendileri hiç bakmıyor mu olmuş mu olmamış mı diye ilginç yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...