Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 23.10.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
Karbon arkadasim film izle bölümünden filmleri izleyemiyorum, simdi dizilerde gitti yeni yazilimi isledikten sonra bu bölüm aciliyormu .yeni yazilimi nasil yükleyecegim forum da bulamadim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Karbon arkadasim film izle bölümünden filmleri izleyemiyorum, simdi dizilerde gitti yeni yazilimi isledikten sonra bu bölüm aciliyormu .yeni yazilimi nasil yükleyecegim forum da bulamadim

şu anda yazmış olduğun yer son yazılımın olduğu bölüm zaten ilk mesaja git orada yazılımı indir rardan çıkarıp usb ye koy cihaza tak usb den güncellemeye gir yazılımı bul üstünde iken OK bas gerisine karışma bu yazılımda film izle çalışıyor açıklamasında mevcut biraz forumu gez incele arkadaşım suya düşmüşsün yağmur duası yapıyorsun :D

mvae

0
Üye
29 Eyl 2015
3
0
1
Yazılımı yükledim cihazın film bölümüne ve youtube bölümüne girdiğimde cihaz kitleniyor ve direk kendini resetliyor. Sebebi ne olabilir ?

heyco

0
Üye
8 Şub 2015
6
0
1
Selam arkadaslar, Film izle kısmında dizi seyrederken 5-6 kere küçük donma oluyor(2 saniye kadar) vede kaldığım yerden devam ediyor. Sizlerde aynı sorun yasaniyormu?
Youtubeveher şey çok güzel calisiyor. Yapanarkadaslarin ellerine saglik.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A.kadir suya düşmüşsün yağmur duası yapıyorsun tam özlü sözlerde palaşılacak söz hoşuma giti

bir tane daha var hep kullanırım oradan esinlenerek uydurdum
nankörler için
balık gibi suyun içindesin yağmur duası yapıyorsun gibi

nassat

0
Üye
26 Eki 2012
20
0
1
Keşke bu Amigo cihazında blue minix olanları gibi A/V çıkışlısı üretilmiş olsaydı.

alikim

0
Üye
25 Haz 2015
5
0
1
23.10.2015 yazılımını yükledikten sonra sinyal yok uyarısı vermeye başladı. 02.07.2015 yazılımında da aynı sorun vardı fakat bu kadar sık değildi. onun için 18.05.2015 yazılımını kullanıyordum. hevesle yükledim fakat kapatıp açınca sinyal yok uyarısı geliyor ve hiç açılmıyor. Defalarca kapatıp açınca birinde açılıyor. onun için tekrar 18.05.2015 yazılımı yükledim. sorun yok sadece film izleme bölümü çalışmıyor. yeni yazılımda bunu bir türlü düzeltmediler. Son iki yazılım berbat.Ayrıca you tube açmaya çalışırken cihaz kendini kapatıp açıyor. Sorun yazılımsal olmasa 18.05.2015 yazılımında da sorun yaşanır. Next e mail attım ama hala cevap gelmedi. ayrıca bu güncellemeleri test etmeden mi sunuyorlar.

kocaeli41

0
Üye
4 Haz 2015
3
0
1
eutelsat 7 uydusundaki kanallari acmiyor ben yurtdisinda seyrediyordum ama maalesef bu yazilimdan sonra platformdaki kanallarda sifreli yaziyor ama film izleyi aciyor bir zahmet o sorunuda halledersiniz süper olur yada yardimci olabilirmisiniz cevap bekliyorum

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar son yazılımı attım cihazda bulunan türksat kolay kurulumu cihazıma attım daha sonra flaş belleğimde bununan kanal listemi yükledim sorun şu hangi uyduya geçip arama yapsam sınyal yok diyor fakat flaş bellekte yüklediğim kanallar çalışıyor. fabrika ayarlarına dönüp kanalları flaş bellekten tekrar yükledim sorun aynı seyrettiğim kanalı dahi maniel olarak giriyorum yine kanal bulunamadı diyor sayın ustalar ne yapmam lazım.

marmara59

0
Üye
22 Şub 2015
19
0
1
sayın karbon ustam bendede amigo var herşey çok iyidi ancak dun akşam yağmurda çok şiddetli gok gürledi .o an amigo sundbay konumundaydı sonra cihazı açayım dedim tv ile hdm bağlantısını bir tulu kuramadım. .hdm çıkışı yanmış olabiklirmi ..yoksa sevişe yollayacam . bi çozumu varmı acaba cihazda normal elektırık var usb de tanıyor . sanırım cihaz normal açılıyor ama tv sinyal yollamıyor . teşekkür ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Sayın hasan55 :
sizin sorunuzdan başlayalım Yazılana göre cevap verirsek siz 2 hata ile karşı karşıyasınız 1-dıezeq görev yapmıyor yada ayarlarda problem var.( sorun şu hangi uyduya geçip arama yapsam sınyal yok diyor fakat flaş bellekte yüklediğim kanallar çalışıyor. çünkü flaşbellekte uydular seçili )
eski üye olarak cihazlar bölümünde kurulum ayarlarını görmeniz gerekirdi.

marmara59
En doğru cevap servise getirin efendim.

kocaeli41:
sevilen ve izlenen kanallar CW-Irdeto şifreleme sistemine geçti .
o çanagımızı yagmursuz bir günde başka bi uyduya çevirmeli örnek Azersat 1A 46E [/B]

Genel Not: Site yenilenmesi nedeni ile site yönetimi yoğun çalışıyor.(linkler-download-sayfa yönetimi vb Hatta şu an karbon bu sayfada muhtemelen 1 mesaj linkle uğraşıyor Dosya tipi: zip Amigo_HD_23Oct 2015.zipâ€Å½ ) .
Anında cevap verilemeyebilir Bu konuda yapıcı eleştiriler ile destek olalım.

SEVGİ SAYGIYLA

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
azersat 40 derecemi dost 46 değilmiydi ne zaman 40 a yürüdü :D benmi yanılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...