Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azazel_666

0
Üye
7 Ağu 2016
9
0
1
hocam senin verfiğin softcam dosyasınıda yükledim.sabah aldığım nextin sayfasındandı.usb den yükledim.reboot ediyor.sonra nat geo kanallarının turksattaki foxlara gelip menu 8888 yapıyorum ama açılmıyor.iks aktif kapalımı olması gerekiyor.yoksa ccam mi açık olması gerekiyor.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
arkadaşlar sürerkli yazıyoruz fakat yine softcam yükledim açılmadı İKS kapalımı açıkmı olması gerekiyor diyorsunuz tandberg ve powervu kanalarını izlemenin internet veya server ile bağlantısı yoktur 15.12.2016 veya sonraki yazılmı yüklemeniz yeterlidir başka hiçbir işlem yapmadan ilgili kanalları izleyebilirsiniz yorum yapmadan önce lütfen konu hakkında yazılan mesajları okuyun

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
15.12.2016 yazılımı yüklü İKS aktif bazı kanallarda sarı anahtar var açlmıyor
r6vPp3.jpg

2n4GlE.jpg

oxidd

0
Üye
21 Şub 2016
11
1
3
arkadaşlar xtream yuklemeyı resımlı olarak anlatırmısınız yukluyorum cıhaz sureklı ınternete baglı degıl hatası verıyor ag uzerınden cıhaza ıp tv ekleyemıyorum ekledım bos olarak kaydedıyor

best17

0
Üye
12 Ağu 2015
1
0
1
xtream yazılımını yükledikten sonra cihaz internete bağlanmaz oldu bir saat bağlı kalıyor sonra bağlanmıyor kablolu bağlantıda hemde böyle bir sorun yaşayan varmı

oxidd

0
Üye
21 Şub 2016
11
1
3
h ttp://xtream-codes.no-ip.org:61250/get.php?username=burkan&password=burkan&type=m3u&output=ts

xtream bunu nasıl kuruyoruz amigo cihaza bana cevaplarsanız cok teselur ederım yukarda verdıgım ornek

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,011
12,251
113
ALMANYA
h ttp://xtream-codes.no-ip.org:61250/get.php?username=burkan&password=burkan&type=m3u&output=ts

xtream bunu nasıl kuruyoruz amigo cihaza bana cevaplarsanız cok teselur ederım yukarda verdıgım ornek

Url:xtream-codes.no-ip.org

Port:61250

username=burkan

password=burkan

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
arkadaşlar xtream yuklemeyı resımlı olarak anlatırmısınız yukluyorum cıhaz sureklı ınternete baglı degıl hatası verıyor ag uzerınden cıhaza ıp tv ekleyemıyorum ekledım bos olarak kaydedıyor

Evet bu sorunun cevabı yok mu? e azından xtream ip tv olayı çalışsa. Tahminim eklediğimiz ip 2000 üzerinde kanal barındırıyor dolayısıyla maximum sınırı aştığımızda hata veriyor

Sunnulu

0
Üye
15 Eki 2016
1
0
1
Arkadaşlar ben amigo plus un xtream uygulamasını kullanamıyorum.Daha doğrusu server yayını vericek olan kişiler bu cihaza nasıl verililir bilmiyolor.Url kısmına port kısmına kullanıcı adı şifre kısmına ne girileğini bilmiyoruz yardımcı olurmusunuz

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Evet bu sorunun cevabı yok mu? e azından xtream ip tv olayı çalışsa. Tahminim eklediğimiz ip 2000 üzerinde kanal barındırıyor dolayısıyla maximum sınırı aştığımızda hata veriyor

bu sorunun cevabını defalarca yazdım
1.eğer hesabınız aktif değilse
2.hesabınızı hatalı girmişseniz
3.url kısmına başına http:// ekleyerek girmişseniz (http:// olmadan girilecek)
4.net bağlantınızda sorun varsa
5.xtream uygulamasındaki sorun yüzünden bazı hesaplarda aktif olsa bile cihaz yüklemeye geçince ya reset atar yada net bağlantınızı kontrol edin der ve çıkar
yukardaki yazdıklarımı gözden geçirip tekrar deneyin Sarı amigo için geçerlidir bazı arkadaşlar amigo plus sorunlarınıda burada belirtmiş doğru başlığa yazarlarsa kafa karışıklığına sebep olmamış olurlar

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
İyi hafta sonları arkadaşlar.Bu bölümü baştan sona kadar okudum.Önce son yazılımı 26/12/2016 tarihli yazılımda emeği geçen tüm arkadaşların emeğine sağlık.Gelelim izlenimlerime:Arkadaşın cihazında 15/12/2016 tarihli yazılım yüklüydü fakat birtürlü xtream iptv almıyor yükleniyor deyip kapanıyordu.Şimdi 26/12/2016 tarihli yazılımı attım özel iptv mi
xtream iptv girdim anında yükledi,sorunsuz seyrediyorum.Motorlu çanağa bağlayıp;Astra19;Hotbırd13;Astra4A[12322/27500/V]frekansındaki powervu sisteminle açılan kanalları kontrol ettim hepsi sorunsuz açılıyor.Menü 7777 ye basıp IKS yi aktif edin.Menü 8888 yapıp emuyuda aktif edin.Herşey sorunsuz açılıyor.Şimdide türksat uydusundaki tanberg şifreleme sistemindeki 12461/20800/H frekansındaki kanallarada baktım hepsi açılıyor.Diğer popüler uydulardaki kanallarda açılıyor.Cihaz on numara olmuş,destek veren tüm arkadaşların emeklerine sağlık.Benden bukadar sorunu olan arkadaşlarada herzamanki gibi yardımcı olmaya çalışıyoruz.Kolay gelsin.

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
""3.url kısmına başına http:// ekleyerek girmişseniz (http:// olmadan girilecek)""

Hata burdaymış teşekkürler kardeş

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
arkadaşlar IKS çalışmıyor bende free share olayı bitti mi ?? ne yapmam lağzım sadece benim amigoda mı var sorun kimseden ses çıkmadığına göre bir yardım Allah Aşkına ya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...