Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
arkadaşlar IKS çalışmıyor bende free share olayı bitti mi ?? ne yapmam lağzım sadece benim amigoda mı var sorun kimseden ses çıkmadığına göre bir yardım Allah Aşkına ya !!!

arkadaşım ıks de şuanda 26 kanal açık.amigoda.örneğin bein2 canal+sports gibi.böyle durumlar bazen oluyor sonra tekrar yayınlar açılıuor.paniğe gerek yok.sonuçta para ödemiyoz ne kullensak kardır :)

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
arkadaşım bende o kanallar da açık değil paniğim ondan ::(( sıkıntı ne onu çözemedim fabrika ayarlarına döndüm en son yazılımı tekrar yükledim IKS baktım sıfır kanal çözemedim gitti sorunu free sharee bir yardım bir destek

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
evet ondan sarı olan amigo

--------------------

hacım gözünü seveyim bir yardım nerede yanlış yapıyorum bilemedim son yazılımı yükledim bir ara IKS de 25 kanal civarı açtı tanberg sayesinde Fox kanalları vardı. sonra Bütün kanallar gitti ne yapayım sıkıntı nerededir bilemedim Wifi ile bağlantı kuruyorum daha önce hiç bir sıkıntı yoktu

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
evet ondan sarı olan amigo

--------------------

hacım gözünü seveyim bir yardım nerede yanlış yapıyorum bilemedim son yazılımı yükledim bir ara IKS de 25 kanal civarı açtı tanberg sayesinde Fox kanalları vardı. sonra Bütün kanallar gitti ne yapayım sıkıntı nerededir bilemedim Wifi ile bağlantı kuruyorum daha önce hiç bir sıkıntı yoktu
Son 26.12.2016 yazılımı yüklü ise,İnternet bağlantıların tamam ise:

FREE Share Açma : Menü 7777 Basın IKS Okeyleyip Çıkın

menü+ 8888 tuşladığında emu açılıyor.Tanberg tüm uydu alıcılarında gitti herkes beklemede.Bunları uyguladiğında sorunsuz açması gerekir.
Not:internete kablolu bağlanmayı deneyin.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
ok teşekkürler ilginiz için bir soru menü+ 8888 tuşladığında emu açılıyor açtıktan son ra herhangi bir işlem yapacakmıyız ??

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
sorun devam ediyor kablulu bağlantıda sorunu çözmedi sürekli şu sorunları veriyor 7777 basıyorum IKS den yeşil veya kırmızı bastığımda

DNS failed try it later

DNS resolving.....

disabled user out of valid date

yazılar çıkıyor sebeb nedir bilemedim ???

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Ustalar bu xtreamiptv,ye daha kolay ulasim imkani olsa iyi olurdu uydu alicisi olarak kullanmayanlar icin biraz dolanbacli bu is Sistem ayarlarinda opening mode,a xtreamiptv eklenemezmi bu düsüncem yazilimcilara bir ulassa iyi olurdu.
Saygilar

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
selam arkadaşlar yaklaşık 1,5 aydan beri next amigo hd(sarı olan)free server next firmasının vermiş olduğu server açılmıyor ne yaptıysam.son 26.12.2016 yazılımıda yüklü valid date 0000.00.00 hep vermekte.ayni zaman da videoları yani film bölümündeki resim ve f,lmleri gösteriyor ama açamıyorum izlemek için.bunlar o kadar önemli değil benim için ama ne yaptıysam free server aktif olmuyor.ben bu makineyi iyi derece kullanmaktayım internet bağlantım wifi ile youtube açıyor fakat server sıfır göstermekte sanki server vermemişler gibi sebebbini gerçekten bilen birileri yazsın yaklaşık olarak 2 seneden beri sorunsuz bir şekilde kullanmaktaydım.next firmasına 3 defa mesaj yolladım seri no vs verdim ama bna hiç bir şekilde geri dönmediler.gerçekten siz biliyor iseniz sizden yardımlarınızı bekliyorum ...iyi günlerALİCAN..

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Alican arkadaşım aynı sorun bende de var ne yaptıysan bir mesafe alamadım :( en son uydu işi ile uğraşan bir esnafa gittim oda bana amigolarda süreli bir server olduğunu sanırım süremin dolduğunu söyledi (pek inanasım gelmedi ama ) üçretli server edinmemi söyledi . forma çok yazı yazdım ama bir sonuç ve cevap yazan olmadı sanırım yeni bir next alıcam çözüm olarak :((( Eğer sen bir çözüm bulursan lütfen bana dön iyi günler

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
selam prof arkadaşım maalesef bende sonuç alamadım next destek bölümüne bir çok mesaj attım ve telefonla konuştum ama nafile.aslında server veriyorlar hepsine süreyle ilgili bir sıkıntı yok bürün makinalar server hep kullanacak anlaşmaları var yabancı şirketlerle.aldığım cevapta buydu zaten ama çözümde bulamadık..server satın almak problem değil şuan ip tv satın aldım onla smart tv idare ediyorum ama cccam gibide değil tabii ip tv.cccam daha iyi daha stabil çalışmakta bu olayı çözmeye gayret gösteriyorum.eğer çözersem size tabiiiki bilgi vericem.s,mdi siteden bütün yazılımları indirdim hepsini bir bir deyiyeceğim bakalım ne olcak.saygılarımla.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
alican arkadaşım bende bütün yazılımları denedim tık yok eğer bende bir çözüm bulursam en kısa zamanda çözümü iletirim iyi günler

metincevik

0
Üye
5 Haz 2012
5
0
1
next amigo xtream ne yaptiysam calistiramadim ucretli yayinim oldugu halde
yardimlariniz icin simdiden tesekurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
next amigo xtream ne yaptiysam calistiramadim ucretli yayinim oldugu halde
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
yardimlariniz icin simdiden tesekurler

arkadaşım verdiğin hesabı satın aldıysan niye veriyorsun burada hesabını kaldır sana özel paylaşma
şöyle giriceksin
url:iptv.com ( başında http:// kısmı olmadan giriceksin porta kadar)
port:8000
username:ali
password:veli
umarım anlamışsındır
Hesabıda kaldır ve aldığın yerle görüş değişiklik yapsınlar yoksa izleyemezsin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
metincevik hesabını amigo kabul etmiyor denedim sebebi xtream cihaza yeni eklendi bazı hesaplarda doğruda girilmiş olsa kanalları yükleyemiyor ve reset atıyor malesef xtream sıkıntısı devam ediyor verilecek yazılımla düzeltilir umarım
sen hesabında değişiklik yaptır satın aldığın yerle görüş mutlaka unutma birdahada paylaşma hatasına düşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...