Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Next amigo kullanıyorum,berbat bir cihaz.Next tavsiye etmiyorum.Free cccam sürekli takılıyor,cihazda yüklü iptv kanalları berbat kalitede,youtube bir defa izlemedim,görüntü çok kalitesiz,sözde yüksek çözünürlükte,cihaz çok ısınıyor,üzerindeki yazılar silindi,wifi bir senede bozuldu

amigo dediğin kadar berbat bir cihaz değil kardeşim plus ve sonrasında çıkan mini 2000 hariç diğer cihazlar içinde en iyisi diyebilirim bazılarında iptvnin İ sini bile göremezsin bırak izlemeyi cihazda olmasına rağmen
iptv cccam olsun iyidir bende kullanıyorum son yazılımı sorunlu cccam kasıyor donma yaptırıp reset attırıyor free server kapatılamıyor vesaire forumda yazıldı tandberg eklenirse ve sorunlarda halledilebilirse sıkıntısı kalmaz eski yazılımlardan yükle sıkıntın gider 19/12/2014 yükle mesela cccam sıkıntısız çalışır
cihazla gelen uygulamalar mesela youtub olsa ne olmasa ne şimdi tüm tvlerde var madem kalitesi tatmin etmiyor oradan izle hatta telden açıp tvye görüntü aktar izle

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hamit hayırlı olsun iyi günlerde kullan iyi seyirler.

Forumumuzu ve cihazla ilgili bölümleri ayrıca ustalarımızın tavsiyelerini takip et uygula ve tv karşısında çayını keyifle iç.

Sevgi saygıyla kal.

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
bende machina 3d almayı düşünüyorum ancak bazı sorularım var
1.bu cihazda şifresiz hd ve sd kanalı kaydedince pcde izlerken mozaiklenme oluyormu
2.cccam şifreli kanalı kaydettiğimiz yayınlar pc de izleyebilirmiyim ve cccam hd ve sd de mozaiklenme olurmu
şimdiden teşekkürler.

minix olanı düşünmüyorum kasalı olanı alıcam d-smart modül kullandığım için

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende machina 3d almayı düşünüyorum ancak bazı sorularım var
1.bu cihazda şifresiz hd ve sd kanalı kaydedince pcde izlerken mozaiklenme oluyormu
2.cccam şifreli kanalı kaydettiğimiz yayınlar pc de izleyebilirmiyim ve cccam hd ve sd de mozaiklenme olurmu
şimdiden teşekkürler.

minix olanı düşünmüyorum kasalı olanı alıcam d-smart modül kullandığım için

Sevgili kardeşim USB bellekle şimdi deneme imkanım yok ama SD kartla yapılan ŞİFRELİ-KANAL kayıtları PC den izlenebiliyor...

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
CxPUKx8XgAAwsVE.jpg:large

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Slm arkadaşlar şu anda server lar çalişmıyor.Neden acaba çanak 120' ve sürekli donup duruyor bu hep boyle devam edecekmi.Daha önce bir başka makinada kullanmıştım ama hiç bu kadar donmuyordu.Teşekkurler....! Saygilar Sunuyorum...! İyi Çalişmalar...!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Slm arkadaşlar şu anda server lar çalişmıyor.Neden acaba çanak 120' ve sürekli donup duruyor bu hep boyle devam edecekmi.Daha önce bir başka makinada kullanmıştım ama hiç bu kadar donmuyordu.Teşekkurler....! Saygilar Sunuyorum...! İyi Çalişmalar...!

Öncelikle merhabalar şimdi sizinle bir konuda anlaşalım.! Bizler takdir edersinizki müneccim değiliz bu şekilde yazmış olduğunuz sorunuza kolay kolay cevap alamazsınız.Sorularınızı çok daha anlaşılır biçimde yazarsanız çok daha hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.1.Donmaktan kastınız nedir Ccam servermi yoksa IP servermi.? 2.Kullanmakta olduğunuz serverler Free mi yoksa Özelmi.? 3.Donmalar var demişsiniz hangi uydudan bahsediyorsunuz.? 4.Bahsi geçen kanalların tp değerleri nedir.? Vs...

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
1-kullanmakta oldugumuz bize 1 yıl hediye edilen server diye gecen serverlar dogrumudur.....! Yani Freee serverlar degerli arkadaşim. 2-Sonra kullanılan sanırım Ccam serverlar 3-Tp degerleri astra 19 derece k-l-m olaraak gecen serverlar.Konu Şuan Gayet acık Diger ip tv serverlarda olay internet odaklı oldugu icin bilinmektedir sanırım.Konuma Mudahil Oldugunuz İcin Tesekkur Ederim.....! Herkese İyi Çalışmalar Saygılarımla.....!

Son düzenleme:

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
haydar1966 Hocam n.b.dan ücretli cccam server aldım kurdum faal calışıyor next 2000 kendi serveriyle acdıdığı kanallardan fazlası yok bakabildiğim uydularda.boşunanamı almışım diyorum hatamı yapdım diye aldığım yere kurulumu ile ilgili yardım istedim beraberde kurduk kurulumdada hata yok anlayamadım 31.est ten tahahor ve amosa kadar bakabiliyorum acizane sormak ihtiyacı duydum saygılarmla...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
1-kullanmakta oldugumuz bize 1 yıl hediye edilen server diye gecen serverlar dogrumudur.....! Yani Freee serverlar degerli arkadaşim. 2-Sonra kullanılan sanırım Ccam serverlar 3-Tp degerleri astra 19 derece k-l-m olaraak gecen serverlar.Konu Şuan Gayet acık Diger ip tv serverlarda olay internet odaklı oldugu icin bilinmektedir sanırım.Konuma Mudahil Oldugunuz İcin Tesekkur Ederim.....! Herkese İyi Çalışmalar Saygılarımla.....!

Sevgili kardeşim size daha önceki mesajımda belirttiğim halde TP değerlerini yazmayı unutmuşsunuz.Neyse sorularınıza cevap vermeye çalışayım evet cihazla beraber verilen server 1 sene sürelidir ve adı üstünde FREE yani ücretsizdir.Sizden ricam bana ayrıca Türkiye'nin neresinde ikamet ettiğinizi ve sözü edilen TP değerlerini bir zahmet yazıverin bende kontrol etmek isterim nacizane...

haydar1966 Hocam n.b.dan ücretli cccam server aldım kurdum faal calışıyor next 2000 kendi serveriyle acdıdığı kanallardan fazlası yok bakabildiğim uydularda.boşunanamı almışım diyorum hatamı yapdım diye aldığım yere kurulumu ile ilgili yardım istedim beraberde kurduk kurulumdada hata yok anlayamadım 31.est ten tahahor ve amosa kadar bakabiliyorum acizane sormak ihtiyacı duydum saygılarmla...

Sevgili Msönmez sizi anlıyorum cihaz üzerinde gelen free serverdir sizin aldığınız ise ücretli bir serverdir.Ben şimdi size ne diyeyim bilemiyorumki keşke önce cihazın üzerindeki freeserveri kontrol etse idiniz.Beklentilerinize karşılık verip vermediğine baksaydınız ona göre kararınızı verirdiniz...

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Slm Haydar1966 Bey ben Bursa Ve Yalova Çevresinde Gidip geliyorum..! Yani Marmara Bölgesi Diyelim İşim geregi ve genelde buralarda oturuyorum.......!Bu arada TP lere gelince 12246/29700 V - ASTRA 19 derece 1 KR/1L/1M/1N ......! Bilgilerim Şu an Bu Kadar.....! İlgilendiginiz İçin Teşekkur Ederim.....! Sizlerde Allah CC. Emanet Olun Saygilarımla......! Kolay Gelsin.....!

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Slm Haydar1966 Bey ben Bursa Ve Yalova Çevresinde Gidip geliyorum..! Yani Marmara Bölgesi Diyelim İşim geregi ve genelde buralarda oturuyorum.......!Bu arada TP lere gelince 12246/29700 V - ASTRA 19 derece 1 KR/1L/1M/1N ......! Bilgilerim Şu an Bu Kadar.....! İlgilendiginiz İçin Teşekkur Ederim.....! Sizlerde Allah CC. Emanet Olun Saygilarımla......! Kolay Gelsin.....!

Tamam kardeşim söz konusu TP lere bakıyorum izlenimlerimi yazacağım...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Öncelikle belirtmek isterimki konum olarak MARMARA bölgesi olduğu için eğer çanak anten ayarınız tam ise,yayınları izleyememenizin sebeplerini kısaca belirtmek isterim. Önce ÖZELLİKLE belirtmek isterimki bana yazmış olduğunuz TP yi Fransız platformu CANALSAT kullanmaktadır.Ve bu platforma ait yayınlar ne yazikki yayıncı kuruluşun SECA şifreleme sistemini terketmesi sonucu yayınlar şimdilerde sadece Viacces ve Nagra-3 olarak izlenebilmektedir.Yalnız izlenebilmektedir derken Viacces olanda ne yazikki kartlarda çok büyük bir sıkıntı vardır,yani yayınlarda stabilite ne yazikki yoktur.Yalnız bu durum sadece free-serverlere mahsus değildir ÖZEL serverlerdede aynı sıkıntı mevcuttur.Nagra-3 kartları ile ilgili ise ne yazikki daha bir gelişme benim bildiğim kadarı ile yoktur.Eğer o kartlar mevcut olsa idi zaten yayınlar eskisi gibi rahatlıkla izlenebilirdi yani durum maalesef bundan ibarettir kardeşim.Boşu boşuna kendinize bu yayınlar neden böyle oluyor diye sorup canınızı sıkmayın.İşte size ISRARLA ilgili TP yi yazın dememdeki amaçta budur...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
şu anda free server çalışmıyor bakımda galiba benim sorum dost arkadaşımızın verdiği 4 adet cccam satırı bağlı hepsi aktif lakin hotbırd de hiç bir kanalı açmıyor cihazım 2000 minix machina neden olabilir acaba aktif satırlardaki kart sayılarıda 84 ile 100 arası

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cemal bey kardeşim burdaki konu malum tsatda ekrana gelen şifresiz kanalda şifreli yazısı gelmesi. (cccam ikinci bölümde verilen satırları deneyin. şu an deneme imkanım yok farklı nedenler olabilir. ülke çıkış ıp leri bloke olabilir )

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Cemal bey kardeşim burdaki konu malum tsatda ekrana gelen şifresiz kanalda şifreli yazısı gelmesi. (cccam ikinci bölümde verilen satırları deneyin. şu an deneme imkanım yok farklı nedenler olabilir. ülke çıkış ıp leri bloke olabilir )

haklısın ustam yanlış yere yazmışım özür dilerim

SANCAKBEYİ

0
Üye
14 Kas 2016
17
0
1
NEXT 2000 HD kanal editörü

next 2000 mini hd kanal editörü var mı ? kanalları hangi proğramla editleyeceğiz.

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Ustam cihazimi internetten guncelledim sifreli kanallari acmiyor ne yapmaliyim?

--------------------

Usram internetten gunceleme yaptim sifreli kanallar acilmiyorr