Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.786 (28/03/2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Emeği geçen herkese teşekkürler...

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Her hafta yazılım çıkıyor ama elle tutulur birşey yok..
3 Ayda bir yazılım ver ama eksikleri giderecek yazılım hazırlayın.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,735
93
France
Yazilimci arkadaslarin hizina yetisemez olduk, masallah nazar degmez insallah!!
Yakisikli kardeslerim x265 HEVC formatindaki videolarla ilgili bir gelisme olacakmi?
ACABA DIYORUM uydu listesi duzenlemeye ve Frekans silmede gerekli AYAR yapilmasi mumkunmu? Rica etsek ne dersiniz? ( omrum geldi gecti bu ihtiyarin vasiyetini yerine getirin artik:love: )

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazilimci arkadaslarin hizina yetisemez olduk, masallah nazar degmez insallah!!
Yakisikli kardeslerim x265 HEVC formatindaki videolarla ilgili bir gelisme olacakmi?
ACABA DIYORUM uydu listesi duzenlemeye ve Frekans silmede gerekli AYAR yapilmasi mumkunmu? Rica etsek ne dersiniz? ( omrum geldi gecti bu ihtiyarin vasiyetini yerine getirin artik:love: )

Sevgili kardeşim eğer rahmetli (Zeki Müren) bizi görürse bu cihazda HEVC-265 yayınları göstermeye başlar.! .Cihazının donanımında var olmayan bir destek yazılımla nasıl gelecek.? Haa aklıma gelmişken yazayım diğer istekler için @başhekim arkadaşa yazmaya devam edebilirsiniz kolay gelsin...

ÖNEMLİ NOT: Hevc-265 yayın formatında yayın izlemek isteyenler cihaz almadan önce bu özelliğin olup olmadığına en baştan baksınlar.Sonrasında boşu boşuna bir beklentiye girmek insanı boşu boşuna üzer...

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,735
93
France
Sevgili kardeşim eğer rahmetli (Zeki Müren) bizi görürse bu cihazda HEVC-265 yayınları göstermeye başlar.! .Cihazının donanımında var olmayan bir destek yazılımla nasıl gelecek.? Haa aklıma gelmişken yazayım diğer istekler için @başhekim arkadaşa yazmaya devam edebilirsiniz kolay gelsin...

ÖNEMLİ NOT: Hevc-265 yayın formatında yayın izlemek isteyenler cihaz almadan önce bu özelliğin olup olmadığına en baştan baksınlar.Sonrasında boşu boşuna bir beklentiye girmek insanı boşu boşuna üzer...
Espirili guzel bir cevap olmus eyvallah tertip, isin gercegine bakilir ise bu ozelligin olup olmadigina cok sayida kullanici gibi sahsen bende makmamistim, zaten bu video cozunurlugu hayata geceli 5-6 sene oldu bundan sonra uretilecek cihazlarda olma ihtimali daha yuksek, aslinda sahsi acimdan cokda onem arz etmesede acaba cihaza yeni bir ozellik icat edebilirlermi diye icat cikarttim:love:
Isin asli sahsi beklentim taaa bastan beri yorumlarimda belirttim, takip ettiginizi dusunuyorum, dusuncelerim hep ayni ( hatta uydu ve frekaslarla ilgili fazla beklentiye girme diye 1 sene once cevap yazmistiniz yada ben oyle hatirliyorum, zaten USB ye yedekliyorum sorun yok) benim icin en onemli olan sey anten kullanamayanlar icin FREE IPTV ler idi onun turşuşunu kurduk, salamurada bekliyor.

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,577
113
Adana
Bazı Kanallarda Emu Çakışması Devam Ediyor Bazı Kanalları İzlerken Emyu Kapatıp Emulu Kanalları İzlerken Emuyu Açıyoruz.......

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri

Çok amaclı bir açıklama olmuş cihazda olmayan özellik yazılımla olmaz tabiki yanlız free iptv deki aktivasyon kodunu iptal etmeniz bence çok uygun olacaktır. Hiç bir cihazda böyle bir özellik yok free iptv de hd kanallar ücretsiz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Çok amaclı bir açıklama olmuş cihazda olmayan özellik yazılımla olmaz tabiki yanlız free iptv deki aktivasyon kodunu iptal etmeniz bence çok uygun olacaktır. Hiç bir cihazda böyle bir özellik yok free iptv de hd kanallar ücretsiz.

Sevgili kardeşim @doktor ustad yaklaşık olarak 3 ay önce firma tarafından işten çıkarılmıştır.!!! Hal böyle olunca burada cihaza elimizden geldiğince destek vermeye çalışan BEN ve birçok arkadaşimiz tepki olarak teknik desteği kesmiş bulunuyoruz.! Sorunlarınızı ve dileklerinizi bize değil FİRMAYA iletmelisiniz.! (Bilginize)

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Sevgili kardeşim @doktor ustad yaklaşık olarak 3 ay önce firma tarafından işten çıkarılmıştır.!!! Hal böyle olunca burada cihaza elimizden geldiğince destek vermeye çalışan BEN ve birçok arkadaşimiz tepki olarak teknik desteği kesmiş bulunuyoruz.! Sorunlarınızı ve dileklerinizi bize değil FİRMAYA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...