Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
Next 2000 HD FTA CİHAZIN YERİ burasımıdır bir türlü bulamadımda burada verilen yazılımı bu bahsettiğim cihaza yuklesem sorun olmaz demi bu cihazı yeni aldımda yerimi öğrenmeye çalışıyorum

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

ERGEN

0
Üye
27 Eki 2016
21
0
3
İlgili yerde konu kapanmış diye yazıyor ama, benim cihazında güncelle hatası hala devam ediyor.iptv lere ve vod bölümlerine maalesef ulaşılamıyor.guncelleme hatası yaziyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
İlgili yerde konu kapanmış diye yazıyor ama, benim cihazında güncelle hatası hala devam ediyor.iptv lere ve vod bölümlerine maalesef ulaşılamıyor.guncelleme hatası yaziyor
vod bölümü

4GEy0Q.jpg

free iptv bölümü türkçe kanallar

JO0b3B.jpg

Son düzenleme:

ERGEN

0
Üye
27 Eki 2016
21
0
3
Bende maalesef bu bölümleri açtığım zaman güncelleme hatası veriyor.acaba cihazımda mı sıkıntı var,yoksa genelmi problem var,onu merak ettim,bir türlü düzeltemedim.

Eastern

0
Üye
13 Kas 2016
5
1
3
X Panel menüsüne bu yazılımla IPTV tuşuna basılarak değil de M+ tuşuna basılarak ulaşılabiliyor. X Panel kullanılarak 10 hesap girilebiliyor bu çok iyi olmuş ama herhangi bir hesaptan kanallara ulaştığımız zaman kumanda üzerindeki numaralar çalışmıyor bu sorun düzeltilmeli.

ERGEN

0
Üye
27 Eki 2016
21
0
3
IPTV ve vod kısmında bir sorun kalmadı,sistem geldi.ilgi ve alakanizdan dolayi teşekkür ederim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
X Panel menüsüne bu yazılımla IPTV tuşuna basılarak değil de M+ tuşuna basılarak ulaşılabiliyor. X Panel kullanılarak 10 hesap girilebiliyor bu çok iyi olmuş ama herhangi bir hesaptan kanallara ulaştığımız zaman kumanda üzerindeki numaralar çalışmıyor bu sorun düzeltilmeli.

o bahsettiğin şekil OK basıp küçük liste getirince çalışıyor diğer listeli büyük ekranda çalışmaz. Tv izlerken MAVI tuşlada direk giriş yapabilirsin M+ haricinde. Xpanele 10 hesap girişi yeni değil zaten vardı sen yeni farketmişsin.IPTV tuşuyla usb kullanıcı ve diğer ülke kanallarının olduğu bölüme giriş yapılır

Son düzenleme:

remzi0049

0
Üye
15 Haz 2013
6
0
1
Arkadaşlar bizim cihazda iptosat bölümü var.Ama sadece cihaz eşleşme için kullanılıyor anladığım kadarıyla.Fakat bazı modellerde ufak bir yazılımla bazı uydulardan data alınarak şifreli yayınları açmaya başlandı bile.Malesef bizim cihazda kullanılan sistem çok farklı yada diğer firmalara göre dahamı işlevsiz anlamış değilim.Oysaki next yada sayın doktor usta bunun hakında geleceğinde eminim.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar bizim cihazda iptosat bölümü var.Ama sadece cihaz eşleşme için kullanılıyor anladığım kadarıyla.Fakat bazı modellerde ufak bir yazılımla bazı uydulardan data alınarak şifreli yayınları açmaya başlandı bile.Malesef bizim cihazda kullanılan sistem çok farklı yada diğer firmalara göre dahamı işlevsiz anlamış değilim.Oysaki next yada sayın doktor usta bunun hakında geleceğinde eminim.

Arkadaşım sanırım IP To Sat özelliğini yanlış anladınız sizin bahsettiğiniz anlam farklı cihazımızda olan özellik farklı amaçlar için ayrıntılı olarak iki linkte anlatılıyor benzer özellik diger uydu alıcılarında olmayan bir özellik dahası Bilginize.

Uydudan key güncelleme işi evet yazılımla düzenleniyor günümüzde uygulayan cihazlar var .. bir modelinde hem bizim cihazdaki gibi internet üzerinden key güncelliyor hemde serverını güncelliyor .sanırım 10 dereceye uydu kuruyorsun sadece data için o uydudan aldıgı datalar ile varsa hotbırt astra vb gibi uydulardaki şifreli kanalları açıyor benzer uygulama bizde bir yıllık internet üzerinden güncellemeli Freshare adı altında var.(Her iki hizmetide satıcı firma yapmıypr Chip üreticisi firma yapıyor ki çogu cihazların chip üreticiside uzakdogu firmaları)

http://www.next.web.tr/showthread.php/15821-NEXT-2000-HD-iNTERNET-MACH%C4%B0NA-TANITIM-V-1.html

http://www.next.web.tr/showthread.php/11848-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-SAT-to-IP-Kullan%C4%B1m%C4%B1.html

-------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

Normal koşullarda xtream panelde Favori işlemi yapamıyoruz serverdan güncellenen sıra ne ise biz aonu alıyoruz.

Fakat usb/Kişisel bölümüne atma ihtimaliniz var pc ortamında aldıgınız serverı vlc ile açar pcye kayıt edersiniz (M3u formatında) daha sonra vlc liste ekranında sürükle bırak yaparak istediğiniz şekilde listeyi düzenlersiniz dilerseniz silersiniz yada sadece bir grubu alırsınız.işlem sonunda dosyayı kaydet dersiniz usb içine kayıt ederek cihaza yüklersiniz.kumandadan mavi tuşla xpanelden tüm liste seyredersin istersen ıptv tuşuna basarak usb kişisel seçip yaptıgınızı izlersiniz.

Son düzenleme:

ERGEN

0
Üye
27 Eki 2016
21
0
3
öncelikle güncelleme güzel olmus ellerınıze saglık,benim bir sorum olacak, internetten guncelleme yaptıgım zaman guncellemelerın tümünü secersek benım kendı duzenledıgım kanal lıstem, kafama gore sıraladıgım kanallar değisirmi.

GOKHAN68

0
Üye
16 Mar 2012
212
203
43
49
aksaray
Sayın karbon hocam diğer uydulara geçide sinyaller baya geç geliyor bazen sinyal gelmiyor çıkacak yazılımda bakılırsa iyi olur birde tp toplu silme eklenirse güzel olur saygılarımla selamlar arkadaşlar makinem 2000 İnternet HD

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,576
113
Adana
Sayın karbon hocam diğer uydulara geçide sinyaller baya geç geliyor bazen sinyal gelmiyor çıkacak yazılımda bakılırsa iyi olur birde tp toplu silme eklenirse güzel olur saygılarımla selamlar arkadaşlar makinem 2000 İnternet HD

silmek istediğin kanalları (kaçtane silmek istiyorsan)ok'le tektek işaretleyip hepsini mavi tuşla silebilirsin... tamamını silmek istersen Fabrika ayarları+ sadece kanal listelerini sil seçeneğinden silebilirsiniz.......

--------------------

öncelikle güncelleme güzel olmus ellerınıze saglık,benim bir sorum olacak, internetten guncelleme yaptıgım zaman guncellemelerın tümünü secersek benım kendı duzenledıgım kanal lıstem, kafama gore sıraladıgım kanallar değisirmi.

kendi sıralamanız değişir.....

timbuk2lu

0
Üye
27 Ocak 2018
1
0
1
Merhabalar,
2000 HD FTA cihazın AV çıkışı ''3,5 mm Jack'tan Scart'a ara kablo'' ile Tüplü TV'yi çalıştırmıyor! Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Osman Acar

Not: önce ''2000 HD FTA mini özellikler'' başlıklı bölüme yazdım. Yanıt veren olmayınca ''Mehmetkarahanlı'' üyeye özel mesaj olarak yazdım ondan da yanıt alamayınca son olarak buraya yazıyorum. Eğer bileniniz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.